Loxone showroomy a vzorové domy

Vyskúšajte si moderné bývanie na vlastnej koži v rámci prehliadky zdarma!

 
Život v skutočne inteligentnej domácnosti nedokáže priblížiť žiadny popis. Preto vám ponúkame niekoľko možností, ako ho osobne a zdarma okúsiť. Zistíte, čo váš domov môže vedieť a s čím sa nemusíte zmieriť. Všetko si tiež môžete sami vyskúšať a overiť.

Prehliadka priamo od Loxone

Showroom Loxone v Bratislave

Oficiálny showroom na pobočke Loxone v Bratislave

V našom showroome Loxone v Bratislave sme postavili rovno celý vzorový byt.  Predvedieme vám bežné miestnosti ako je obývačka, jedáleň, spálňa či kúpeľňa. Príďte si na vlastnej koži vyskúšať inteligentné bývanie priamo k zdroju.

online prehliadka Loxone

Showroom Loxone (on-line)

Online prehliadky vzorového bytu teraz organizujeme v Bratislave. Inteligentné bývanie môžete spoznať z pohodlia vlastnej pohovky. Všetky miestnosti a funkcie vám ukážeme cez obrazovku. Aj cez živý prenos sa môžete sprievodcu na čokoľvek opýtať. Prehliadky prebiehajú online na bezplatnej platforme Zoom.

Prehliadky u slovenských Loxone Partnerov

Showroom Elis plus s.r.o.

ELIS plus s.r.o. (Banská Bystrica)

Spoločnosť ELIS plus s.r.o. sa už viac ako 20 rokov špecializuje na poskytovanie moderných riešení pre pohodlné bývanie a podnikanie. Počas tohto obdobia úspešne nainštalovali inteligentnú automatizáciu Loxone do množstva projektov, vrátane rodinných domov, bytov, hotelov, ako aj obchodných a zábavných zariadení. Chcete vidieť, ako tento systém funguje v praxi? Navštívte ich jedinečný showroom na Topoľovej 1 v Banskej Bystrici. Skúsení odborníci vám ochotne vysvetlia všetko, od základného ovládania až po pokročilé automatizačné funkcie.

Helektronik Loxone showroom

HElektronik, s.r.o.​ (Poprad)

Spoločnosť HElektronik sa rozhodla svojím klientom poskytnúť nezabudnuteľný zážitok vo forme moderného domu. Náš Loxone Flagship Partner vás pozýva do svojho showroomu, kde vás vyškolení sprievodcovia prevedú touto nadčasovou domácnosťou. Showroom otvorený v decembri 2021 nájdete v Rekreačnej oblasti Dubina pri Poprade.

Elfitting s.r.o. (Piešťany)

Ellfiting sa stal v roku 2019 prvým Loxone Flagship partnerom na Slovensku. Viac ako 8 rokov praxe s realizáciami inteligentnej automatizácie Loxone a úplne nový showroom sú jasné argumenty, prečo Elfitting patrí medzi našich najlepších inštalačných partnerov.

Hanna s.r.o. (Komárno)

Na Slovensku sa 1. partnerom pre oficiálne prehliadky stala firma Hanna s.r.o. (Loxone Gold Partner) Aj jej sprievodcovia sú vyškolení priamo firmou Loxone, aby ste neprišli o nič z kvalít inteligentného bývania. Showroom otvorený v auguste 2018 nájdete na 1. poschodí Shopping centra v Komárne.

Loxone showroom SA-TO v Košicích

SA-TO elektro s.r.o. (Košice)

Jediný Real Smart Home showroom na východe Slovenska je v Košiciach. Jedná sa o ukážkový byt s kuchyňou, obývačkou, spálňou i kúpeľňou a sú tam použité všetky technológie Loxone. Firma SA-TO elektro s.r.o.(Loxone Gold Partner) poskytuje komplexné riešenie elektroinštalácie od plánovania až po realizáciu.

koláž fotografií ze vzorové chytré domácnosti loxone
partnerské showroomy ve kterých zažijete chytré bydlení na vlastní kůži

Nechajte sa inšpirovať:
Loxone Campus a ďalšie

 

Chcete zažiť Loxone skutočne naplno? Môžete sa ubytovať v našom hoteli, ktorý je súčasťou centrály našej spoločnosti. Loxone Campus ponúka aj moderný wellness, špičkovú reštauráciu a zázemie pre školenia a udalosti – v nádhernej krajine Horného Rakúska. Môžete sa tiež inšpirovať ďalšími referenčnými projektmi Loxone, ktoré nájdete v odkaze.