Smart home showroomy a vzorové domy

Vyskúšajte si moderné bývanie na vlastnej koži v rámci prehliadky zdarma!

 
Život v skutočne inteligentnej domácnosti nedokáže priblížiť žiadny popis. Preto vám ponúkame niekoľko možností, ako ho osobne a zdarma okúsiť. Zistíte, čo váš domov môže vedieť a s čím sa nemusíte zmieriť. Všetko si tiež môžete sami vyskúšať a overiť.

Loxone Showhome
(Bratislava)

Prvá oficiálna Loxone Showhome na Slovensku! Objednajte sa na komentovanú prehliadku a vyskúšajte si inteligentnú domácnosť na vlastnej koži!

Elfitting s.r.o. (Piešťany)

Ellfiting sa stal v roku 2019 prvým Loxone Flagship partnerom na Slovensku. Viac ako 8 rokov praxe s realizáciami Loxone Smart Home a úplne nový showroom sú jasné argumenty, prečo Elfitting patrí medzi našich najlepších inštalačných partnerov.

Hanna s.r.o. (Komárno)

Na Slovensku sa 1. partnerom pre oficiálne prehliadky stala firma Hanna s.r.o. (Loxone Gold Partner) Aj jej sprievodcovia sú vyškolení priamo firmou Loxone, aby ste neprišli o nič z kvalít inteligentného bývania. Showroom otvorený v auguste 2018 nájdete na 1. poschodí Shopping centra v Komárne.

Loxone showroom SA-TO v Košicích

SA-TO elektro s.r.o. (Košice)

Jediný Real Smart Home showroom na východe Slovenska je v Košiciach. Jedná sa o ukážkový byt s kuchyňou, obývačkou, spálňou i kúpeľňou a sú tam použité všetky technológie Loxone. Firma SA-TO elektro s.r.o.(Loxone Gold Partner) poskytuje komplexné riešenie elektroinštalácie od plánovania až po realizáciu.

koláž fotografií ze vzorové chytré domácnosti loxone
partnerské showroomy ve kterých zažijete chytré bydlení na vlastní kůži

Nechajte sa inšpirovať:
Loxone Showhome a ďalšie

Prvý náš Showhome (vzorový dom) stelesňuje koncept Real Smart Home v celej kráse. Svetlo sveta uzrel v roku 2016 v malebnom hornorakúskom Kollerschlagu, kde je aj naša centrála Loxone Basecamp. Viac sa o ňom dozviete v našom článku. Inšpirovať sa, ale môžete aj ďalšími referenčnými projektmi Loxone, prípadne zhliadnuť skrátenú verziu prehliadky oficiálneho showroome v Bratislave.