Novinka: Žaluziový aktor Air


17 října, 2017 in Technologie

Automatizaci a snadné ovládání motorů stínicí techniky bez sekání do zdí a změn na kabeláži – to umožňuje náš nový produkt Žaluziový aktor Air. Díky mistrovské práci inženýrů a pověstné kvalitě Loxone jej můžete integrovat do Loxone Smart Home během chvilky.

Koláž ikon žaluzie, markýzy, rolety

Hirschmann konektor jako standard

Díky standardizovanému konektoru STAS 3 / STAK 3 (známý též jako Hirschmann konektor) můžete snadno ovládat téměř každý typ motoru pro stínicí techniku pomocí systému Loxone Smart Home. Loxone Žaluziový aktor Air stačí jednoduše vložit mezi napájecí kabel a motor a zajistit integrovanou svorkou (bezpečné a vodotěsné spojení).

Loxone Žaluziový aktor Air

Mimochodem, Žaluziový aktor Air můžeme použít nejen pro stínění, ale i pro jiné účely, např. spínání venkovního osvětlení nebo zahradního čerpadla. Obsahuje dvě samostatná relé 2 × 5 A s třídou ochrany IP 54 (odolné proti stříkající vodě).

Automatické zjištění koncových poloh stínění

Nový Žaluziový aktor Air sám detekuje koncové polohy stínění a přenese je do programu Loxone Config. Tím ušetří čas, který se musel věnovat kalibraci jízdy. Díky automatické detekci koncové polohy vidíte aktuální polohu stínění ve své vizualizaci.

V e-shopu (CZ) »V e-shopu (SK) »

Získejte brožuru zdarma

Připravili jsme pro vás bezplatnou brožuru s přehledem možností a příklady využití chytré domácnosti Loxone. Obsahuje také cenné rady a tipy, jak dobře naplánovat projekt. Rádi vám ji zašleme zcela zdarma přímo k vám domů.

Chci být informován o novinkách