Toto video změní váš pohled na bydlení


17 ledna, 2018 in Know How

Co je a jak se žije ve skutečně chytrém domě? Má praktické využití? To jsou jen některé z otázek, kvůli kterým Loxone staví vzorové inteligentní domácnosti.

Kdo totiž „Real Smart Home“ nezažil, nepochopí. Naštěstí v našem showhomu chytré domácnosti se i vy můžete zdarma přesvědčit, jak snadno lze ušetřit 50 000 úkonů a rozhodnutí ročně.

Jediný problém je, že náš showhome je jen v Českých Budějovicích a mnoho zájemců to má daleko. I když to stojí za to, není lehké je o tom přesvědčit. A někdy jim okolnosti skutečně neumožňují přijet.

Proto jsme to, co by měl dnes každý vědět o moderním bydlení, natočili na video. Osobní zážitek je sice ještě mnohem lepší, ale i tak vám může během pouhých 20 minut změnit život.

V naší vzorové domácnosti o ploše cca 200 m² najdete běžné místnosti jako obývací pokoj, ložnici či koupelnu i speciality jako ovládání sauny nebo krbu. Neuvidíte zde složité ovládací panely, roboty ani ledničky, které samy nakupují. Loxone nenabízí žádné hračky, ale seriózní řešení, jež ocení i vaše babička, aniž by se musela něco učit.

Jak na vlastní domov snů?

Líbí se vám představa života v inteligentní domácnosti? Jistě máte řadu otázek. Nabízíme bezplatné konzultace s našimi odborníky. Rádi vám též zdarma zašleme informační brožuru o systému Loxone.

Chci být informován o novinkách