Software V10: Poznejte výsledek 10 let zkušeností s Real Smart Home


25 září, 2018 in Technologie
Od založení společnosti Loxone uplynulo již 10 Let. Za tu dobu jsme ušli dlouhou cestu a získali zkušenosti, jež nyní představíme v 10. verzi softwaru pro Loxone Smart Home.

Méně ovládání, více pohodlí:
Nová dimenze řízení vnitřního klimatu

Zvýšení komfortu
Váš dům vám nyní ušetří ještě více času a postará se o příjemné domácí prostředí.

Nyní již nemusíte definovat období pro vytápění a chlazení. Váš dům sám ví, kdy má začít chladit nebo topit. Spojení s inteligentním stíněním a větráním vám dokáže ušetřit nejen náklady, ale i mnoho času. Obíhání všech rolet či žaluzií se stává minulostí.

Maximální účinnost
Chytrý dům nyní ušetří ještě více energie a peněz, jelikož automaticky vybere tu nejlepší variantu*, jak dosáhnout ideální teploty či ji udržet.

1. příklad:
Je začátek listopadu, svítí slunce, venkovní teplota 13 °C.

Loxone vyhodnotí, že není nutné zapínat topení, ale využije slunečního svitu. Přehřátí jednotlivých místností zabrání inteligentním řízení žaluzií.

2. příklad:
V noci se zvyšuje teplota v ložnici.

Místo klimatizace Loxone využije ventilace a chladného venkovního vzduchu. Díky tomu sníží vnitřní teplotu a přivede čerstvý vzduch.

Jednodušší ovládání
Ovládání vnitřního klimatu v aplikaci je nyní intuitivnější a zvládne ho opravdu každý. O většinu věcí se postará chytrý dům sám, vy si jen zvolíte, jaký má být výsledek.

Nová kategorie „Klima“ vám nyní poskytuje přehled o teplotě a kvalitě vzduchu v jednotlivých pokojích. Tak můžete na 1. pohled vidět, který pokoj je chlazen a který vytápěn / temperován.

Pouze nastavte teploty, které vám jsou příjemné, a časy, kdy je chcete mít. Váš dům se postará o zbytek. Můžete zvolit mezi režimy:

  • Přítomnost (dům zajistí teplotu, kterou jste nastavili jako komfortní)
  • Nepřítomnost (dům topí či chladí na úspornou teplotu)
  • Vypnuto (dům se pouze chrání proti zamrznutí či přetopení)

Pokud budete krátkodobě potřebovat vyšší nebo nižší teploty, můžete klepnout na „+“ nebo „-“. Tak jednoduché to je.

Také nově: Definujte si povolenou odchylku aktuální a nastavené teploty v místnosti s okamžitým efektem. Čím vyšší bude hodnota, tím úspornější bude váš domov.

Stav systému:
Nepřetržitý strážce vašeho chytrého domu

Podobně jako kontrolky na přístrojové desce automobilu, vás nyní na možný problém upozorní i váš dům. Upozornění se vám zobrazí v aplikaci.

Podobně jako kontrolky na přístrojové desce automobilu, vás nyní na možný problém upozorní i váš dům. Upozornění se vám zobrazí v aplikaci.

Možné příklady:

  • Zjištěna překážka (např. stínění nelze úplně zavřít)
  • Nebezpečné přístupové údaje
  • SD karta je opotřebovaná, vadná nebo přetížená nadměrným zápisem
  • Komunikační kanál je obsazen (je třeba nastavit jiný kanál pro zařízení bezdrátové zařízení Air)
  • Zařízení offline (zařízení není dostupné, např. kvůli vybitým bateriím)
  • Překročena teplota proti zamrznutí či přetopení

Slouží pouze pro informaci

Upozorňuje včas na možné problémy

Označuje důležitou nebo kritickou zprávu

Aplikace:
Rychlejší, jednodušší, lepší

S naší aplikací máte, tak jako desítky tisíc majitelů Loxone Smart Home po celém světě, svůj chytrý dům kompletně pod kontrolou. To je dostatečný důvod pro neustálé vylepšování použitelnosti a výkonu.

Chcete mít to nejlepší možné řešení pro chytré bydlení? Aktualizujte svůj Real Smart Home na verzi 10 a poznejte další vylepšení osobně.

Kontaktujte partnera ještě dnes!

Kontaktujte svého partnera co nejdřív a domluvte si termín aktualizace. A můžete se těšit na ještě lepší zážitek z bydlení, inovace zabezpečení i větší energetické úspory.

* Nezapomeňte si o tomto nastavení promluvit se svým Loxone partnerem, jenž vašim požadavkům přizpůsobí konfiguraci systému.

Chci být informován o novinkách