Ventilace a infekční nemoci


19 srpna, 2020 in Know How

Vysoký průtok vzduchu v budovách snižuje pravděpodobnost infekce COVID-19.

Každodenní život se pomalu ale jistě zrychluje. Mnoho kanceláří, společností a obchodů opět otevírá své dveře podle platných bezpečnostních předpisů. Virolog Christian Drosten z berlínské nemocnice říká: „Každé ředění vzduchu může minimalizovat riziko infekce virem COVID-19.“
Christian Drosten je jedním z předních světových virologů bojujících proti koronaviru. Radí také politikům i orgánům v Německu a média ho prezentují jako experta na tuto problematiku. V nedávném rozhovoru s rakouským rozhlasem doporučil zabezpečit vysokou úroveň ventilace v budovách, protože to může minimalizovat riziko infekce.
Loxone aplikace

Inteligentní regulace ventilace pomocí Loxone

Díky plně regulovatelnému větracímu systému je možné přítok vzduchu lehce zvýšit pomocí aplikace Loxone. Odborníci se shodují, že velký podíl čerstvého vzduchu v uzavřených místnostech může minimalizovat riziko infekce. Z tohoto důvodu bylo ovládání ventilačního systému přes Loxone okamžitě upraveno. Zvyšte také kvalitu vzduchu v projektech vašich zákazníků a vyzkoušejte všechny možnosti inteligentního ovládání větrání pomocí Loxone!

Chcete poradit s rekuperací v chytré domácnosti nebo firmě?

Inteligentní prostředí moderní klimatizace je jen jedním z možných moderních prvků řízení budov a domácností. Chtěli byste vědět, jaký je potenciál vašeho budoucího či současného domu? Využijte bezplatnou konzultaci s našimi odborníky.

Chci být informován o novinkách