Úspěch v testu lite-Magazinu: Quadral Install Speaker 7 Passive dostal nejvyšší známku

Magdalena Katzinger
21 prosince, 2022 in Technologie

Roman Maier, vedoucí renomovaného časopisu lite-Magazin, otestoval Install Speaker 7 Passive. Jako profesionál na hi-fi systémy má přísné měřítko. Dokázal kritické uši testera přesvědčit stropní reproduktor s instalační hloubkou necelých 10 centimetrů?

Instalace a montáž reproduktorů

Hned v úvodu odborník vyvrací dva předsudky. Nejprve naznačuje, že vestavěné reproduktory dnes již statně drží krok se skříňkovými systémy. A poté poskytuje tipy, jak lze vestavěné reproduktory namontovat i v cihlových či betonových budovách v několika málo krocích.

Maier v testu pohlíží na Install Speaker 7 Passive jako stropní reproduktor rovněž s možností instalace do stěny. Profesionál má o největších výhodách jasno: žádné kabely, rychlá instalace, kvalita za dobré peníze. Zvážit by tyto reproduktory měli i ti, kteří se chystají místnosti dovybavit stropními bodovkami.

 

Malý, ale mocný: zvuk, basy a ohromující síla

Ale teď to nejdůležitější – co profík říká na zvuk? Maier chválí zejména působivou zvukovou kulisu, kterou reproduktory vytvářejí. A to i ve větším prostoru, nejen pod reproduktory. Toho reproduktory dosahují především díky speciálně navrženému tvaru membrány s širokým rozptylem. Install Speaker 7 Passive nadchne kritiky i při náročných, dynamických skladbách.

 

Přesvědčivé jsou i basy. Maier zdůrazňuje čistotu, impulzní odezvu a žádné zkreslení. Navzdory absenci kabinetu poskytují reproduktory slušný základ basů. Ve všech případech je recenzent ohromen poctivým laděním, prostorovým rozložením zvuku a důrazem na detail.

In-Ceiling 7 Speaker od Quadralu

Multifunkční, multimédia, multiroom: Všestranný pomocník mezi vestavěnými reproduktory

Maierovi se líbil čistý, nezkreslený zvuk i v TV režimu. Slovy odborníka: „Čisté, účelné, smysluplné!“

Reproduktory naplno ukáží svůj potenciál při správném nastavení multiroom audia. V dokonalé souhře s Loxone lze v celém obytném prostoru vytvořit nebývale působivý zážitek s přehrávání zvuku.

Celkové skóre: 239/240 bodů

Pozitivní závěr Romana Maiera potvrzuje, že Install Speaker 7 Passive je prostě špička. Díky velmi dobrému poměru cena/výkon doporučuje tyto stropní reproduktory bez výhrad.

Kompletní zprávu naleznete zde.

 

Ještě kvalitnější zvuk

Pokud hledáte ryzí kvalitu, nejdete ji v naší široké nabídce reproduktorů Quadral. Pro kompletní multiroom sestavu doporučujeme mimo jiné modely Signum 20 nebo Signum 70, které odborníci rovněž ocenili.

Signum 20

Ideální pro menší místnosti nebo vytváření prostorových efektů: Quadral Signum 20.

Signum 70

Vynikající dynamika a silné basy: Quadral Signum 70.

Ptejte se zdarma

Prokonzultujte s námi váš projekt nebo se staňte Loxone Partnerem v několika málo krocích!

A

Konzultace projektu zdarma

Zvažuji ve vlastním projektu využít Loxone a rád bych získal více informací.

A

Stát se partnerem

Rád bych se zeptal, v čem spočívá partnerství s Loxone a jak na to.

Konzultace projektu zdarma

  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Stát se partnerem

  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Chci být informován o novinkách