Projekt moderní elektroinstalace domu: Takhle snadné to může být!

Ondřej Brynych
28 října, 2020 in Know How

Je váš projekt elektroinstalace již na spadnutí? Nebo se teprve zajímáte o to, co obnáší? Tak jako tak, čeká vás mnoho důležitých rozhodnutí. První otázka je nasnadě: Co od ní vůbec očekávat?

Mějte jistotu, že váš dům bude odpovídat současným standardům a nepřipravíte se o komfort, který můžete mít. Využijte bezplatné konzultace s našimi odborníky. Čerpají z více než 10 let zkušeností s projekty po celém světě.

Moderní elektro projekt v 6 krocích

Nyní vám popíšeme obvyklou cestu od 1. kliknutí až po hotovou instalaci splňující všechny požadavky moderní doby. Jako příklad jsme si vzali komplexní projekt elektroinstalace rodinného domu, ale v zásadě se neliší od projektů pro firmy či modernizace bytu (rekonstrukce elektroinstalace).

I kdybyste se nakonec rozhodli nejít cestou moderní elektroinstalace, konzultaci jistě oceníte. Získáte dobrou představu o tom, za co se nevyplatí utrácet, či jaké nároky na technologie dnešní architektura a legislativa přináší. Řada z nich vás překvapí.

Krok 1

Odeslání žádosti

Vyplňte a odešlete svou žádost o konzultaci zdarma pomocí formuláře níže. V mezičase se inspirujte v našem showroomu: ideálně při osobní prohlídce nebo alespoň virtuálně formou videoprohlídky.

Krok 2

Konzultace projektu

Náš odborník vás bude kontaktovat. Spolu proberete vaše přání a představy. Zjistíte, jak maximalizovat potenciál svého projektu, na co určitě nezapomenout při plánování elektroinstalace domu / budovy či s čím jít za instalační firmou.

Krok 3

Hledání partnera

Jste plni dojmů. Nejspíš vás zaujalo, o kolik víc vám může vaše investice přinést, a zajímá vás, co dál. Na vaše přání najdeme a kontaktujeme vhodného Loxone Partnera ve vašem okolí a zprostředkujeme mu vaše představy, případně mu rovnou jako výrobci poradíme.

Krok 4

Předložení nabídky

Na základě vašich přání a požadavků vám Loxone Partner sestaví individuální nabídku. Nemusíte nic dlouze studovat a sepisovat detailní požadavky. Díky Loxone standardům a komunikaci s námi máte v ruce jasnou kalkulaci elektro projektu splňující požadavky dnešní doby.

Krok 5

Odstartování projektu*

Pokud je vše k vaší spokojenosti, dejte zelenou odstartování projektu. Po celou dobu realizace projektu jsme samozřejmě k dispozici vám i vašemu Loxone Partnerovi.

Krok 6

Ukončení projektu

Váš sen se nyní stal skutečností a vy těžíte z výhod inteligentního ovládání a automatizace. Loxone Partner s vámi po nějaké době provede úpravy konfigurace dle vašich zkušeností. Budeme moc rádi, pokud se spolu ještě spojíme. To abychom si ověřili vaši spokojenost.

* Mimochodem: Dokud nedáte zelenou k zahájení projektu, nevzniknou vám žádné náklady. Veškerý proces je zcela zdarma.

Chcete od projektu elektroinstalace maximum?

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Chci být informován o novinkách