Špičkový showroom otevřel Loxone Platinum partner Elfitting


7 června, 2017 in Zákulisí

Piešťanská společnost Elfitting, s.r.o. se jako první na Slovensku stala naším Gold partnerem a posléze i Platinum partnerem. Nyní přestavěli svůj showroom, aby mohli lidem lépe ukazovat bydlení s Autopilotem. A protože se showroom opravdu povedl, rozhodli jsme se udělat krátký rozhovor s jednatelem, jímž je Xaver Bartoš.

V relativně krátkém čase jste zrekonstruovali svůj showroom, který jako první na Slovensku prezentoval systém Loxone. Co vás k tomu vedlo?

Keďže sme showroom pripravovali v čase, kedy ešte nebola ponuka produktov taká pestrá, nebola technológia Tree, nebola ešte ani Air a mnoho produktov, ktoré sú dnes základom inteligentnej domácnosti, považovali sme za nutnosť tieto technológie použiť v našom showroome.

Na co jste se soustředili a v čem je největší rozdíl oproti starému?

Sústredili sme sa hlavne na použite Loxone štandardu, používanie svetelných scén a nabudenie domáceho prostredia. Človek sa u nás musí cítiť ako doma, pripadne u niekoho doma. Nie v showroome, kde cíti nátlak predaja.

Co jste dnes schopni zákazníkům prezentovat?

Dnes sme schopný predviesť Autopilota kúrenia, chladenia, tienenia, osvetlenia, samozrejme alarm s kombinaciou musicservera, intercom, kamery, rôzne scény ako např. Kino. Samozrejme ovládanie Loxone štandard.

Máte už nějaké ohlasy od návštěvníků? Je o návštěvu zájem?

Počúvame len chválu. Najviac sa naším zákazníkom páči naša už povestná tanečná tyč, ktorá sa vysunie zo stropu pri aktivácii Party scény (smích).

Lze podle vás dobře prezentovat chytré bydlení bez ukázky? Respektive, mohou si bez ní potenciální zákazníci představit jeho skutečnou přidanou hodnotu?

Z môjho pohľadu je showroom inteligentnej domácnosti MUST HAVE pre predaj. Je to nastroj na realizáciu inštalácie dôležitý ako srobovak alebo cvakacky na kabel. Showroom nám vytvára jedinečný priestor na komunikáciu so zákazníkom.

Jsme rádi, že se spolupráce mezi Loxone a Elfitting rozvíjí.  Přejeme mnoho úspěchů a spokojených zákazníku s novým showroomem.

Základní fakta o showroomu:

Sídlo Ružová 1039/8, Piešťany SK
Telefon +421 033/38 12 839
E-mail [email protected]
Web www.elfitting.sk
loxone platinum partner

Chcete poznat Loxone osobně?

Rádi byste zažili inteligentní domácnost na vlastní kůži? Skvělé. Navštivte vzorovou domácnost Loxone v Českých Budějovicích či můžete zkusit rovnou showroom některého z našich partnerů.

Chci být informován o novinkách