Novinka: Audioserver nyní podporuje Apple AirPlay 2


12 ledna, 2021 in Technologie

Každá instalace Loxone je díky pravidelným aktualizacím stále výkonnější – již více než 10 let. Bezplatná aktualizace softwaru 2.5.01.11 pro Audioserver je k dispozici od dnešního dne. Díky této aktualizaci podporuje Audioserver jednu z nejpopulárnějších funkcí: Apple AirPlay 2. S technologií AirPlay můžete přehrávat hudbu z vašeho iPhone, iPadu nebo Macu přímo na různých Audio přehrávačích vašeho Audioserveru. Všechny technické podrobnosti naleznete v našem changelogu.

Stačí 1 klik

Jediným kliknutím můžete streamovat svou oblíbenou hudbu přes Apple AirPlay 2 do Audio přehrávače vašeho Audioserveru Loxone.

Ve všech místnostech

S AirPlay 2 můžete současně přehrávat hudbu v různých místnostech a individuálně upravovat její hlasitost.

Naprosto synchronizované!

Díky technologii AirPlay je zvuk videí přenášen do vašich reproduktorů absolutně synchronně prostřednictvím Audioserveru .

Pokud jste pro Audioserver aktivovali automatické aktualizace, bude se dnes večer automaticky importovat nová verze softwaru. Pokud tomu tak není, můžete aktualizaci spustit ručně přes webové rozhraní. Chcete-li to provést, zadejte IP adresu Audioserveru v okně prohlížeče a v rozevíracím okně vyberte odpovídající aktualizaci.

Tip: Aktivujte automatickou aktualizaci na Audioserveru, aby byly budoucí aktualizace ještě pohodlnější. To šetří čas při údržbě vašich zákaznických projektů.

Chci být informován o novinkách