WEBOVÉ ROZHRANÍ K OVLÁDÁNÍ PŘES INTERNETOVÝ PROHLÍŽEČ LoxWEB


15 července, 2010 in Technologie

Nová verze, která vyjde ještě tento měsíc, bude mít v sobě integrované webové rozhraní. Díky tomuto rozhraní budete schopní ovládat systém domácí automatizace od Loxone kdykoliv a odkudkoliv přes mobilní telefon a nebo PC.

Díky LoxWEB bude možno Loxone používat například k:

 • K vizualizaci na každém dotykovém PC a displeji
  Velká tlačítka pro snadné ovládání dotyky
 • Pro sledování Vašeho domova, ať už jste kdekoliv
  S LoxWEB můžete dohlížet na Váš dům vždy a všude. Pokud jste na cestách, můžete například zkontrolovat, zda jsou garážová vrata nebo všechna okna v domě zavřená.
 • Pro dálkové ovládání Vaší domácnosti
  S LoxWEB můžete využívat všechny funkce, které jste v LoxPLAN naprogramovali. Můžete napřiklad ještě v kanceláři přes web předehřát bazén nebo zapnout topení na chatě.
 • K ovládání Vašeho domova každým mobilním telefonem (s internetovým prohlížečem), …
  LoxWEB je k dispozici ve dvou verzích – standardní klient a tenký klient. Standardní klient je zvlášť vhodný pro zobrazení na ploše prohlížeče, tabletu, Smartphonu. Přes tenké klienty je vhodné se připojovat staršími typy telefonů a zařízenimi.¨

Veškeré otázky ohledně LoxWEB

Co je to LoxWEB?

LoxWEB je webové rozhraní pro ovládání Vaší domácnosti. Všechny funkce řešení Loxone jsou k dispozici přes internetový prohlížeš (Internet Explorer, Firefox, …) a Vy tak můžete ovládat svůj dům odkukoliv Samozřejmě je vše možné i s internetovým prohlížešem mobilního telefonu. Vlastníte straší telefon s malým displejem a bojíte se, že tlačítka uzpůsobená k ovládání dotyky zaberou celou obrazovku? Nezoufejte! Právě pro Vás je připraven náš tenký klient, který je uzpůsoben práve pro starší zařízení.

Jak LoxWEB funguje?,

K zařízení od LoxWEB není třeba umět programovat. V našem konfiguračním software LoxPLAN se pouze vyplní příslušným vstupům názvy místností a kategorií. To zajistí, že bude celé rozhraní automaticky generováné v LoxPLAN. Jak vše funguje, se dozvíte v tomto videu.

Kolik LoxWEB stojí?

LoxWEB je zahrnut v ceně LoxLIVE. Neplatí se žádné licenční poplatky a nevznikají tak žádné dodatečné náklady!

Jak LoxWEB vypadá

V LoxWEB je standardní a tenký klient. Standardní klient je určen pro dotykové obrazovky, internetové prohlížeče stolních počítačů a smartphonů. Tenký klient se hodí zejména pro starší telefony s malým displejem a nízkou barevnou hloubkou. Oba klienti jsou automaticky generováni z LoxPLAN.

Screenshoty standardního klienta

LoxWEB Raum / Kategorie auswahlLoxWEB RaumübersichtLoxWEB SchlafzimmerLoxWEB ZentralfunktionenLoxWEB AudioLoxWEB Jalousie Zentralfunktion

Screenshots tenkého klienta

LoxWEB Thin Client - Auswahl Raum KategorieLoxWEB Thin Client - RaumlisteLoxWEB Thin Client - SchlafzimmerLoxWEB Thin Client - Schlafzimmer FensterLoxWEB Thin Client - ZentralfunktionenLoxWEB Thin Client - Zentralfunkion BeleuchtungLoxWEB Thin Client - KategorielisteLoxWEB Thin Client - Kategorie Jalousie

Chci být informován o novinkách