Uživatelé Music Serveru jsou zajedno: Multiroom Audio s Loxone Music Severem frčí!


16 ledna, 2014 in Reference

Nabídka Multiroom Audia s Loxone Music Serverem je již pár týdnů kompletní.

Díky kombinaci Miniseveru (centrálního prvku), Loxone zesilovače a Loxone Speakeru hraje Music Server v každém koutku Vašeho chytrého domu.

Zavedením produktu krátce před Vánoci si tak mnoho milovníků hudby, ale také techniky, nadělilo zcela osobní dárek.

Pro všechny z Vás, kteří jste během vánočního shonu nezaznamenali tuto informaci – přečtěte si veškeré detaily o našem novém Multiroom Adudio Serveru na našem blogu nebo se informujte na našich webových stránkách.

Dělali jsme průzkum

První poznávací fáze majitelů čerstvě uvedeného Music Serveru je již minulostí. Zeptali jsme se našich kolegů doma i v zahraničí. Music Server pokrývá široké spektrum potřeb a doprovází situace různých skupin uživatelů, jak si můžete přečíst v následujících zpovědích:

 

Martin

Hlava rodiny

Náš generální ředitel Martin je hlavou rodiny. Jakožto otec dvou synů považuje za důležité, aby všichni členové rodiny mohli používat Loxone Music Server:

“Největší výhodu spatřuji v dokonalé integraci Music Serveru do chytrého domu. Když ráno vkročím do koupelny, hudba se automaticky zapne. Večery strávené grilováním jsou též podbarveny hudbou, která se automaticky spustí při otevření terasových dveří a na konci grilování se opět vypne.”

 

Philipp

Sportovec

Philipp, ředitel pobočky/Country manager ve Velké Británii, zbožňuje kombinaci hudby a sportu:

„Nejlepší vlastností Loxone Music Serveru je bezproblémová integrace s AirPlay. Pokud se rozhodnu potrápit své tělo jízdou na kole či se zapotit při běhu, podporuje mé výkony hudba přímo z mého domu. To vše streamuji pomocí iPhone. Jakmile zapojím sluchátka do svého iPhonu, přestane hrát hudba v domě a začne mě doprovázet na cestách během mého tréninku. V okamžiku, kdy se opět vrátím domů a odpojím sluchátka od iPhonu, hudba se opět přepojí do chytrého domu a pokračuje dále. Není to dokonalé?!”

AirPlay? AirPlay ve spolupráci s Music Serverem znamená to, že můžete z jakéhokoli zařízení podporující AirPlay (iPhone/iPod/iPad… a také zařízení s OS Windows – AirParrot) bezdrátově přenášet do Vašeho Music Serveru a dále do Vašich reproduktorů.

Více podrobností k tématu AirPlay naleznete zde

 

Florian

Hudební fanda

Florian, fanoušek hudby, si již nemusí lámat hlavu s dostatečnou pamětí disku, na němž má svou oblíbenou muziku:

“Má sbírka obsahující 30.000 songů se bezproblémově vejde na disk o kapacitě 1024GB. Pomocí iTunes Sync Tool na Music Serveru se má sbírka hudby jednoduše sesynchronizuje a mohu si ji pohodlně přehrát. Jakmile přijdu domů, rozezní se v celém bytě mé oblíbené songy.”

 

Manuel

Spořivý Manuel

Pro Manuela, našeho projektového vývojáře a jeho ženu, je mimo jiné, téma elektrické energie důvodem k obavám:

“Vicky a já preferujeme ovládání přes tlačítka. Díky nim můžeme zapínat a vypínat hudební zónu či regulovat hlasitost v místnostech. Mimo jiné tím šetříme i el. energii: Stisknutím tlačítka “Dobrou noc” se Music Server automaticky odpojí od elektřiny.”

 

Andreas

Hostitel

Andi a jeho hosté jsou nadšeni z Multiroom Audio:

„Hudba je něco velice sentimentálního. Nejen mně, ale též mým hostům – kteří mě chodí často navštívit do mého bytu – se líbí možnost nastavení stejné hudby v celém bytě, jakmile se vkročí do jednotlivých pokojů. Za velice praktické shledávám přehrávání hudby přes AirPlay či iPhone / iPad nebo MacBook. Lze využít i nabídku internetových radií, díky níž mohu kdykoli svým přátelům nastavit tu správnou hudbu a navodit tak příjemnou atmosféru a pocit.“

 

Milan

Technik

Pro ředitele naší české pobočky je výhodou Plug & Play:

“Music server je nezbytnou součástí pro všechny ty, kteří staví či renovují domácnost. Mou osobní výhodou je jednoduchá konfigurace. Music Server se nastaví během pouhých pěti minut. To je skutečné Plug & Play. (Poznámka: V naší další verzi konfiguračního softwaru bude pro Loxone Music Server připraven speciální funkční blok!) Užívám si svůj Multiroom Audio System naplno. Chytrý dům si bez něj už ani nedovedu představit.”

Přesvědčili Vás naše zkušenosti? Také realizujete Multiroom Audio ve své domácnosti – do 31. ledna si jej můžete pořídit za zavádějící cenu:

koupit nyni _green

Máte dotazy k naší nabídce Multiroom Audia? Kontaktujte náš tým podpory na bezplatné telefonní lince:

CZ: +420 380 429 011

SK: +421 233 872 141

Plánujete-li chytrý dům, ve kterém nesmí chybět Multiroom Audio, neváhejte kontaktovat náš projektový tým, který Vám bezplatně poradí.

Rádi Vás podpoříme!

podat žádost green

Chci být informován o novinkách