Představujeme nové showroomy: myComfort, Jenštejn (Praha-východ)


14 března, 2019 in Zákulisí

Koncem roku 2018 otevřel náš Flagship partner firma myComfort zcela nový showroom. Dlouholetá praxe v realizacích Real Smart Home instalací se odráží i v jeho kvalitách. Pojďme si jej představit blíže.

Celá domácnost na jednom místě

Firma myComfort patří mezi elitu Loxone partnerů, o čemž svědčí její status Loxone Flagship Partner (vlajkový partner). O její usilovné práci a snaze své služby a podnikání neustále zlepšovat svědčí i stavba zcela nového showroomu Loxone v duchu Real Smart Home.

pohled do ukázkové chytré domácnosti

„Showroom je pro nás nejlepší možný způsob, jak zákazníkovi představit Loxone. Pouze tak získá ucelenou představu, co chytrý dům ve skutečnosti je. Může osobně zažít, jak se v něm bydlí, vyzkoušet si jeho ovládání či poznat v praxi centrální funkce a různé režimy,“ vysvětluje Martin Kováč z firmy myComfort.

Loxone showroom otevřeli koncem roku 2018 a pozitivní zpětná vazba na sebe nenechala dlouho čekat. Pochvalu si vysloužily jak funkce inteligentního domu, tak i design showroomu a příjemné atmosféra. „Návštěvníci oceňují zejména možnost vidět a vyzkoušet si veškeré aktuálně dostupné prvky Loxone instalace, dále ukázku světelných scén a komplexní pojetí ukázky chytrého domu,“ popisuje Kováč.

pohled do ukázkové chytré domácnosti

Ukázkovou domácnost pojali v myComfortu jako jeden multifunkční prostor, který lze rozčlenit na obývací pokoj, jídelnu a pracovnu. K tomu je dále k dispozici kuchyňka a sociální zařízení – rovněž v Real Smart Home pojetí.

Návštěvníci tak v praxi vidí přínosy a možnosti inteligentního topení, stínění, osvětlení, přístupového systému (elektrický zámek + NFC klávesnice) či zabezpečení (včetně integrace kamer). Mohou si vyzkoušet intercom, multiroom audio systém, veškeré ovládací prvky včetně neviditelného tlačítka Touch Surface. Zasloužené pozornosti se těší chytré měření spotřeby či elektricky ovládaný hlavní uzávěr vody a řízení pohonů vjezdové brány a garážových vrat.

 

Fakta o showroomu

Adresa: myComfort s.r.o., Cechovní 174, 250 73 Jenštejn (Praha-východ) (Mapa »)

Časy prohlídek: Pracovní dny od 8 do 16 hodin (po dohodě i večer, případně v rámci víkendové prohlídky.

Kontakty: +420 724 117 178 / +420 602 256 368, [email protected], www.mycomfort.cz

myComfort o partnerství s Loxone:

Řešení Loxone pro chytré elektroinstalace jsme zvolili z několika důvodů. Líbí se nám základní filozofie systému, kterou je snaha o vytvoření bezpečného, energeticky úsporného a příjemného bydlení s důrazem na jednoduchost jak pro uživatele, tak pro realizátora, což se odráží v úspoře času a peněz. Za neméně důležité považujeme kvalitní hardwarové a softwarové vybavení systému, jeho bezpečnost a zároveň otevřenost pro integraci externích periferií a další rozšiřování, silnou technickou podporu a budoucí perspektivu systému

Martin Kováč

Hledáte Loxone showroom ve svém okolí?

Všechny oficiální Loxone showroomy snadno najdete pomocí vyhledávání na našem webu. Stačí zadat vaši polohu.

Chci být informován o novinkách