Prohlídka chytré domácnosti: 5 důvodů, proč nás navštívit


20 září, 2019 in Zákulisí

Víte, že pro vás pravidelně pořádáme prohlídky naší ukázkové chytré domácnosti?

Přečtěte si 5 důvodů, proč byste si tuto šanci určitě neměli nechat ujít!

Zdarma a bez závazků

Prohlídka je zcela zdarma a bez jakýchkoliv závazků. Získáte tak dokonalou představu o našem systému pro chytrý dům. V praxi nejlépe posoudíte, zda vám dává smysl.

Vše si můžete vyzkoušet

V průběhu prohlídky máte jedinečnou možnost vyzkoušet si jednotlivé funkce Loxone Smart Home. Světelné nálady, dotyková tlačítka a jejich koncepci, mobilní aplikaci a mnoho dalšího. Nebo se můžete jen procházet, či se posadit do našeho obýváku a pozorovat, jak dům pracuje za vás.

Poznáte důležitá fakta o moderních domech

Po absolvování prohlídky bude mít dokonalou představu o potřebách a možnostech současného bydlení. Náš konzultant si rád vyslechne vaše individuální potřeby a přání. V případě zájmu vám doporučí ideálního Loxone partnera ve vaší lokalitě. Nejdůležitější kroky k vašemu chytrému bydlení tak budete mít za sebou.

Zodpovíme všechny vaše dotazy

Prohlídky probíhají v malých skupinách. Náš konzultant vám tak prohlídku přizpůsobí na míru. Připravte si předem otázky, na která byste chtěli znát odpověď a využijte tak prohlídky na maximum!

Získáte inspiraci

V závěrečné diskuzi máte příležitost pobavit se s ostatními účastníky prohlídky, můžete se tak nechat inspirovat i pro váš budoucí projekt.

Rezervujte si termín prohlídky již dnes

Prohlídky u nás probíhají pravidelně každé úterý od 15:00 a čtvrtek od 10:00. Chceme ale vyjít vstříc všem, tak čas od času připravíme víkendový termín.

Ochutnávka: Virtuální prohlídka

Máte nabitý program a k nám je to daleko? Nevadí. Přesto můžete získat cenné informace a inspiraci. Natočili jsme to nejdůležitější z naší prohlídky na videu. Není to sice zdaleka takový zážitek, ale i tak je k nezaplacení.

Chci být informován o novinkách