PRO VŠECHNY, KTEŘÍ CHTĚJÍ K MOŘI – CHYTRÁ VILLA NA IBIZE!

Milan Randl
25 září, 2013 in Reference

Je jedno, zda ve vašem domě, chalupě nebo letní rezidenci: Náš Loxone Miniserver se cítí jako doma všude a můžete se spolehnout na jeho chytré funkce. Připravili jsme pro Vás nový referenční projekt. Tentokrát se Miniserver vydal na Baleáry. Náš Loxone Silver partner společnost Eurotec se postarala o letní sídlo se vším všudy. Podívejte se s námi na krátký výlet do Španělska a podívejte se na inteligentní sídlo Villa Azure se všemi jejími chytrými funkcemi!

Rekreační dům ovládaný Miniserverem

Jedná se o první víkendové sídlo, kde vše řídí Loxone Miniserver. Při stavbě byl kladen hlavní důraz na bezpečnost, odpočinek a také snížení celkové spotřeby za elektřinu a vodu – ano bazén je samozřejmostí 🙂 . Obyvatelé si také přáli, aby jejich sídlo bylo kdykoliv rozšiřitelné o další a další funkce.

OBYVATELÉ SI PŘEJÍ – MINISERVER KONÁ:

Vlastníci domu si přáli mít nad tímto víkendovým sídlem, které mimo jiné pronajímají, absolutní kontrolu z dálky. Pokud se něco děje, chtějí to vědět a mít možnost reagovat. Na druhou stranu pro hosty ve Villa Azure chtěli připravit nezapomenutelný zážitek v podobě dovolené, kde se nemusí nikdo o nic starat…

Přinášíme Vám 10 dobrých důvodů, proč si již zabalit kufry…

ZÁBAVA & KOUPAČKA

Zábava, koupání, … to není jenom oblíbená činnost obyvatel vily, ale i opravdu dobrý důvod si sbalit kufry:

Inteligetní ozvučení ve Villa Azure se stará o to, aby muzika hrála přesně tam, kde se pohybují hosté: je jedno, zda jsou v obýváku, ložnici nebo u bazénu, …

“Nechci, abych byl při relaxaci u bazénu rušen tím, že musím běžet do obýváku, abych přepnul muziku na reproduktory u bazénu. Jednoduše geniální!”, říká majitel domu.

Villa Azure - Ibiza

Kroky, které musí člověk udělat, aby přepnul/přeladil hifi soustavu, zůstávají ušetřeny. Díky kombinaci pohybových senzorů a multiroom audio systému hraje oblíbená muzika tam, kde je třeba.

A dalších 9 důvodů (od perfektního pokojové teploty, světelné scény až po věčně zelenou zahradu díky Miniserveru) naleznete na našich webových stránkách.

Již máte také na chatě Miniserver nebo byste chtěli podobný projekt realizovat? Zanechte nám komentář, rádi odpovíme!

Chci být informován o novinkách