Přes 70 nových funkcí! Loxone Config 5 – Nejlepší software pro chytré domy všech dob!

Milan Randl
5 března, 2014 in Technologie

Více jak 2 milionů řádků, přes 100 různých interních testovacích verzí a 1748 vypitých šálků kávy: Náš nový Loxone Config 5 představuje v dnešní době nejlepší software pro inteligentní domy, který spatřil světlo světa. Seznamte se s našim novým konfiguračním softwarem a více jak 70 nových funkcí, které udělají Váš dům ještě chytřejší!

 

Výhody

Nový produkt

Integrace nových produktů

Loxone komunikuje bezdrátově (Air): V Loxone Config 5 jsou již všechny možnosti připraveny. Máte se opravdu na co těšit! Air produkty budou co nevidět k dispozici…

Chcete být vždy v obraze o novinkách a nových produktech? Přihlaste se k odběru novinek!

Modbus Extension: Od nynějška můžete s Vaším Miniserverem a Modbus Extension také ovládat zařízení založené na technologii Modbus: Pomocí tohoto rozhraní budete moci sbírat statistiky o spotřebě elektřiny, plynu, vody, které vychází z údajů inteligentního řízení pro energetický management. Modbus Extension je pro Vás k dispozici za zvýhodněnou zaváděcí cenu (-10%)!

Jednoduchá integrace pro fotovoltaiku

S Loxone Config 5 a ethernetovým měničem Fronius můžete snadno do Vašeho chytrého domu implementovat systém fotovoltaiky.

Nastavení fotovoltaiky ve 3 krocích.

Cloud Services

Nové bezplatné Cloud Services

Loxone Cloud DNS: Nová bezplatná služba Loxone Cloud DNS, která Vám z dálky umožní přístup k Vaší inteligentní domácnosti (absolutně bez veřejné adresy).

Loxone Cloud Mailer: S Loxone Cloud Mailer můžete z Vašeho Miniserveru posílat e-maily. Prostřednictvím nových Cloud Services budete v případě nečekané události ve Vašem domě

Další vylepšení

Další vylepšení

  • Zvýšení výkonu až o 60%: Díky optimalizaci mezi softwarem a hardwarem dostanete z Vašeho Minisierveru ještě více, než doposud.
  • Nové funkční bloky pro inteligentní dům: Od funkčního bloku Fronius, Ping, až po funkční blok Ovládání médií. Loxone Config 5 přináší mnoho nových funkčních bloků.
  • Nové Apps – Nová vizualizace: S novou verzí Loxone Config můžete vložit do vizualizace všechny nové dostupné prvky.
  • Nový Meda Client: Funkční blok Media Client je perfektní řešení pro Loxone Music Server, který usnadňuje integraci Multiroom audia v chytrém domě.
  • Nový Režim zprovoznění: S pomocí funkce Režim zprovoznění můžete testovat systém pomocí vizualizace.
  • 10 nových šablon: Do konfiguračního softwaru byly rozšířeny nové šablony. 10 nových šablon pro zařízení od AV receiveru až po Modbus elektroměr.
  • Kontrola stavu zařízení: Zkontrolujte si aktuální stav Vašeho zařízení – Miniserver, Extensions a další připojené periférie..

Další potřebné informace o nejlepším softwaru pro inteligentní domy naleznete na našich webových stránkách. Chcete být vždy v obraze o novinkách a nových produktech? Přihlaste se k odběru novinek!

     

P.S.: Velké díky patří našim Beta testerům! S Vaší pomocí a reporty jste významně přispěli k úspěšnému vydání nejnovější verze Loxone Config!

 

Chci být informován o novinkách