Párty začíná: Loxone nyní v největším klubu v Horním Rakousku!

David Nebor
26 října, 2013 in Reference

Všichni noční ptáci, pozor! Empire St. Martin má nově malého zeleného párty návštěvníka. Náš Miniserver je od nynějška na misi na párty a stará se o exkluzivní klubovou atmosféru v novém VIP salonku, “Empire Lounge” powered by Loxone.  Inteligentní funkce Loxone garantují VIP hostům speciální párty noc.

3 nepostradatelné funkce pro divokou párty

Použití Miniserveru v noční gastronomii je jedinečné. Zde jsou nepostradatelné funkce pro divoké noční párty.

Ovládání světel tlačítkem

light_bulbSvětelná scéna se dá ovládat pomocí bezplatné Loxone App, určené pro Smartphone, Tablet nebo počítač. Jak jistě víte, ovládání barvy, efektů a tlumení světla je velice jednoduché a závisí na náladě každého. Párty nálada je tu!

Chytré ovládání hudby

musicPřes naší App mají hosté VIP clubu možnost vyzkoušet si roli DJ: Vaši oblíbenou hudbu můžete streamovat přes iPad či Smartphone. Pokud nejsou kvality DJ dostačující, je možné přenést Live-Musik z diskotéky do “Empire Lounge” pouhým dotykem na iPadu.

Obsluha ploché obrazovky

startAby hosté, využívající Empire Lounge nic nepropásli, mohou využít dvě vestavěné ploché obrazovky, na kterých mohou shlédnout videoklipy či živý přenos z dění diskotéky…

Jste nalazeni na párty? Pomocí Miniserveru si v Lounge vytvoříte vhodné prostředí pro párty a Vaši domácnost uděláte inteligentní domácností. Kromě jiného na Vás čeká mnoho dalších možností využití.

Chcete vybavit Váš bar, klub či domácnost s Loxone? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo si pro realizaci rovnou najděte správného Loxone partnera v blízkosti Vašeho domova. Rádi Vás a naši partneři podpoříme ve Vašich projektech.

PS: Samozřejmě jsme také  provedli kontrolu na místě v Empire Lounge.

Loxonauten

Chci být informován o novinkách