Novinka: Touch Pure nově definuje výjimečnost

Ondřej Brynych
3 června, 2016 in Technologie

Exkluzivní, elegantní, minimalistický – tři slova, která vystihují dotykové pětitlačítko Loxone Touch Pure. Produktová řada Touch Pure přináší pečlivě vybrané vysoce kvalitní materiály, jež zaručují elegantní vzhled splňující nejvyšší estetické i ergonomické nároky.

Výjimečný design je dán především odolným satinovaným sklem, za nímž se ukrývá pokročilá technologie Loxone Touch.

Myšlenka, která stála za vznikem řady Pure, je umožnit prolnout jakýkoli dům s nejmodernějšími technologiemi. Jinými slovy, nabídnout produkty s luxusnějším zpracováním, než má základní řada, jež budou přitažlivé i pro nejnáročnější zákazníky.

Designové cyhtré dotykové tlačítko Loxone Touch Pure

Touch Pure – Moderní design, inteligentní ovládání

Oblíbené tlačítko Loxone Touch je nyní dostupné ve stylovém provedení bez rámečku s ještě citlivějším snímačem dotyku. Povrch je krytý kvalitním pravým sklem se satinovaným povrchem, na němž neulpívají otisky, ač je úžasně hladký. Vše dohromady tvoří unikátní výrobek, který vám dává možnost ovládat osvětlení, stínicí techniku, hudbu a další – to vše pouhým letmým dotykem.

Loxone Touch Pure má integrované senzory vlhkosti a teploty

Nejde ale jen o potěchu oka a ruky. Touch Pure Tree a Air disponují integrovanými senzory teploty a vlhkosti, které pomohou autopilotu vaší domácnosti kontrolu každé místnosti nezávisle.

Touch Pure Tree a Touch Pure for Nano mají navíc podsvícení. To vám nejen v šeru napoví, kde se vypínač nachází, ale klidně poslouží pro orientaci v noci bez zbytečného oslnění, například při cestě do koupelny.

Pro detailní informace o produktech Touch Pure si prohlédněte podrobnou dokumentaci zde.

Nebo si je můžete rovnou objednat z našeho Webshopu:

Koupit hned (CZ) Koupit hned (SK)

Chci být informován o novinkách