Nově: Plná integrace DALI svítidel do chytrého domu od Loxone

Milan Randl
19 května, 2016 in Technologie

S Loxone můžete dělat s osvětlením doslova zázraky a při každé příležitosti vykouzlit tu pravou atmosféru. O dokonalé světlo za každé situace se starají naše rozhraní jako Dimmer, DMX Extension nebo naše vlastní LED spoty nebo LED pásky. Dnešním dnem se Loxone Minserver naučil další „řeč“ a skvěle si rozumí s DALI.

DALI umožňuje digitální ovládání osvětlení a tento komunikační protokol využívá velké množství výrobců. Nový DALI Extension umožňuje plnohodnotnou integraci DALI zařízení a svítidel do chytrého domu od Loxone.

Konfiguration DALI

Jednoduchost a flexibilita jak jste zvyklí

Díky inteligentnímu vyhledávání zařízení je práce s DALI hračkou. Napojená zařízení se vyhledají a připojí do systému. Během pár minut můžete inteligentně ovládat Vaše světla a třeba je stmívat nebo měnit barvy – jak kreativní!

Flexible DALI Extension

Flexibilita a rozšiřitelnost

Díky DALI Extensionu můžete ovládat až 64 DALI zařízení (16 skupin). Pokud budete potřebovat ovládat více zařízení, přidáte jednoduše další DALI Extension. Podporována jsou všechna DALI zařízení typu 0 (fluorescenční lampy), typu 3 (LED) a 6 (nízkonapěťové halogenové lampy).

Zajistěte si svůj DALI Extension v Loxone Webshopu!

Koupit CZ   Koupit SK

Chci být informován o novinkách