Nepropásněte Školení v Bratislavě

Ondřej Brynych
2 dubna, 2013 in Zákulisí
S potěšením Vám oznamujeme, že v termínu 16.04. – 18.04.2013 proběhnou v Bratislavě další 3 školení společnosti Loxone. Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost poznat naše produkty a stát se tak profesionály ve Vašem oboru.

Trojice školení, které Vám ušetří čas při konfiguraci našich produktů:


Školení Loxone v Brně - Úroveň 1Jedná se o základní školení, které je vynikající pro poznání našich produktů a utvoření všeobecného přehledu. Během půl dne poznáte filosofii a základy systému Loxone. Dozvíte se více o návrhu a instalaci projektů s Loxone a dozvíte se jak programovat v konfiguračním softwaru.
Po absolvování školení “Úroveň 1” se automaticky stáváte certifikovaným partnerem, což je značka kvality společnosti Loxone.

Budete umět ovládat konfigurační software, naprogramovat osvětlení, žaluzie, topení, audio, a spousty dalších periférií. Součástí školení je samozřejmě i tvorba vizualizace a praktické ukázky.

 

Datum a čas:
– Úterý 16.04.2013 od 13:00 – 17:00

Místo: Hotel Premium, Priekopy 20/A, Bratislava, 821 08 Bratislava, Slovenská Republika


Školení Loxone v Brně - Úroveň 2Samozřejmě jsme pro Vás připravili dvojici školení, díky kterým poznáte náš systém opravdu detailně (trvání 8 hodin).
První z nich je Školení “Úroveň 2”, které se zaměřuje na praktickou práci s Miniserverem, tvoření vizualizace a řešení konfliktů. Každý účastník tohoto školení bude mít k dispozici demo kufřík, ke kterému se může připojit a vytvářet programy dle zadání lektora. Důraz je kladen na detailní poznání produktů a prohloubení znalostí ze školení “Úroveň 1”.

 

Datum a čas:
– Středa 17.04.2013 od 09:00 – 17:00

Místo: Hotel Premium, Priekopy 20/A, Bratislava, 821 08 Bratislava, Slovenská Republika


Školení Loxone v Brně - Úroveň 3Další školení, s názvem “Úroveň 3”, se převážně věnuje práci s perifériemi:

– DMX – digitální ovládání osvětlení
– 1-Wire – využití velice levných teplotních senzorů
– EnOcean – bezdrátová technologie
– RS232, RS485 – sériová komunikace

Díky těmto Extension modulům se Vám otevírá svět neuvěřitelných možnosti a splněných přání Vašich zákazníků, kteří tak dostanou svůj inteligentní dům ještě za příznivější cenu.

 

Datum a čas:
– Čtvrtek 18.04.2013 od 08:00 – 16:00

Místo: Hotel Premium, Priekopy 20/A, Bratislava, 821 08 Bratislava, Slovenská Republika


Akční balíček (Úroveň 1 +Úroveň 2)

Náš tip!

Pokud se rozhodnete navštívit školení Úroveň 2 i Úroveň 3, vztahuje se na něj akční cena!

Dejte pozor na včasné přihlášení, protože místa jsou omezená! Budeme se těšit na Vaší účast na našem školení a také z toho, že budeme spolupracovat s dalšími odborníky ve

Chci být informován o novinkách