Loxone Miniserver objevil Ameriku


12 března, 2013 in Zákulisí

Pozdrav z Kentucky – cesta do USA!

Loxone US


Máme pro Vás novinku: Loxone se dostává na americký trh! V další fázi našeho tažení jsme se dostali i do USA, kde budeme velmi brzy vytvářet chytré domy s naší zelenou technologii – Miniserverem. Již po stávajících Loxone center ve Švýcarsku, Rakousku, Velké Británii, Španělsku a samozřejmě u nás v České republice najde nová kancelář své místo v Lexingtonu v Kentucky (USA).

Chris Raab, muž který bude reprezentovat Loxone v USA:

Za otevření nové mezinárodní pobočky v Kentucky (USA) stojí významný muž Chris Raab. Chris se svými kořeny v severním Rakousku pracoval více jak 20 let v IT technologii pro firmu IBM. Od Software Developera, testera až po Resource manažera pracoval pro mnoho IT gigantických firem v New Yorku.

Loxone Countrymanager Chris Raab


Chris Raab byl zvolen jako Loxone Country Manager v USA. S Loxone Miniserverem začal pracovat v Lexingtonu (Kentucky) v Americe, kde se bude snažit měnit domy na chytřejší a pro uživatele více praktické!

„Stát se Loxone Country Manager je pro mě absolutní výzvou. Od začátku jsem věděl, že pracovat pro Loxone je skvělá příležitost, a proto jsem nemusel o nabídce dlouho přemýšlet. Vždycky jsem měl velký zájem pracovat v oblasti elektroniky spojené s IT managementem, takže jsem opravdu rád, že jsem našel své nové povolání právě zde. Díky Loxone mohu kombinovat všechny mé schopnosti, zkušenosti a také využít své znalosti v německém jazyce – to je poprvé v mé kariéře. Pocházím z rakouské rodiny a němčina mi připomíná původ otcova rodiště.“

Loxone CEOs & US Countrymanager


„V USA je jen asi 3% všech domácností zautomatizováno. Uvedením našeho řešení můžeme skutečně ukázat, že je tato možnost opravdu jednodušší a levnější než kdykoliv jindy předtím. A o tom jsme naprosto přesvědčeni!“

Rádi bychom chtěli popřát Chrisovi a jeho týmu hodně štěstí při budování jednoduchého a chytrého Loxone systému za velkou louži!!

Chci být informován o novinkách