Loxone LED spoty: Excelentní světlo. Maximální efektivita. Plně stmívatelné.


3 března, 2016 in Technologie

Jen málo věcí dokáže ovlivnit domácí pohodlí více, než osvětlení. Ať již čtete, pracujete nebo sedíte v obývacím pokoji nebo u jídelního stolu – všude Vás osvětlení ovlivňuje. Protože si tento fakt u Loxone uvědomujeme, dali jsme si za úkol přinést Vám dokonalé řešení osvětlení bez kompromisů a je tady. Představujeme Vám Loxone Spoty.

Loxone LED spoty kombinují perfektní osvětlení, maximální efektivitu, nejvyšší kvalitu a jednoduchou montáž do jednoho svítidla – takové jsou LED spoty, které Vám přinášíme v následujících variantách.

Loxone LED Spot RGBW

LED spot RGBW

kombinuje to nejlepší z barevného a bílého osvětlení a dokáže rozzářit místnost jakéhokoliv stylu. Každý den bude nezapomenutelným zážitkem barev.

Koupit CZ / Koupit SK

Loxone LED Spot WW

LED spot WW

se svou příjemně teplou barvou, nalazenou na 3.000 Kelvinů, stará o ideální atmosféru ve Vašem domě, na kterou jste zvyklí.

Koupit CZ / Koupit SK

Loxone LED Spot Lichtszene

A až A++: Maximální energetická efektivita

Loxone LED Spots Energieklasse A++

LED spoty uvrhnou stávající svítidla do věčného stínu. Díky energetické třídě A až A++ a spotřebou maximálně 4 Watt (u WW) popř. maximálně 5,4 Watt (u RGBW) budou úspory vidět.

Vyrobeno v Evropě – nejvyšší kvalita

Je jedno o jakých produktech u Loxone mluvíme. Na prvním místě je vždy kvalita, o kterou se můžete opřít a to platí i u LED spotů. V LED spotech se ukrývají komponenty top kvality a spoty jsou vyráběny v Evropě:

Vysoce kvalitní značkové LED

Pro perfektní osvětlení je důležitý počet a kvalita LED chipů. My u Loxone vsázíme na vysoce kvalitní značkové LED chipy a optimální počet 12-ti chipů pro RGB a 4 High-Power chipů u WW.

Sofistikovaný hliníkový chladič

Ve srovnání s jinými LED spoty není chladič na spotech uzavřený a skládá se z jednotlivých žeber. Touto konstrukcí je vytvořena větší plocha, která napomáhá optimálnímu chlazení chipu a prodlužuje životnost spotu.

Vysoká životnost

Čím lepší je chlazení čipů, tím vyšší je životnost. Naše LED spoty mají životnost cca, 25.000 hodin, což je 25 let (při provozu 2,7 hodiny denně).

>80 Ra podání barev

Především u RGBW LED spotů je vynikající podání barev. Abyste zjistili kvalitu podání barev, můžete se orientovat pomocí Ra indexu. Naše RGBW LED spoty mají lepší podání barev než je 80 Ra.

Loxone LED Spot WW

Akrylová čočka pro teple bílou

Narozdíl od RGBW LED spotu není potřeba využívat difuzoru a tak je optika WW LED spotu opatřena akrylovou čočkou. Ta umožňuje perfektní směrování světelného kužele.

Upevňovací pružinky

Díky upevňovacím pružinkám je montáž hračkou. Ty jsou navíc opatřeny ochrannou vrstvou, aby nedošlo k poškození stropu.

Difusor pro barevné osvětlení

RGBW LED spot se skládá ze 4 kanálů pro barevné osvětlení a jedním kanálem pro teple bílou. Aby bylo možné perfektně ovládat míchání barev, integrovali jsme do našeho RGBW LED spotu difusor. Díky němu docílíme vynikajícího barevného podání a prostupu světla.

Odolný povrchový nátěr

Nemusíte se bát, že by Vaše světla ztratila na kráse ať už manipulací nebo věkem.

Jednoduchá montáž a individuální nastavení

Nejmodernější LED spot se výborně hodí pro montáž do stropu, zdi nebo nábytku a je úplně jedno, v jakém stylu je místnost zařízena. Díky standardním rozměrům (68 – 72mm montážní otvor, 60mm montážní výška) a pružinkám, které usnadňují montáž se spoty instalují neuvěřitelně snadno. Díky úhlu svícení 120° potřebujete k rovnoměrnému osvětlení místnosti pouze malé množství spotů. Pokud nebudete spokojeni s pozicí spotů, nevadí. Je možné je díky otočnému mechanismu naklonit.

Perfektně se hodí k Loxone RGBW 24V Dimmeru

Loxone LED spoty jsou napájeny 24V. V kombinaci s naším RGBW 24V Dimmerem ve verzi Air / Tree či DMX můžete LED spoty plynule stmívat a přizpůsobit osvětlení Vaší náladě. Jedním 24V Dimmerem je možné ovládat až 32 LED spotů WW (8 na každý kanál) nebo až 8 LED spotů RGBW.

Loxone RGBW Dimmer 24V

Made by Loxone Lighting

Chytrý dům od Loxone dává společný základ všem technologiím v domě a osvětlení je jednou z nejdůležitějších součástí. Osvětlení v chytrém domě neznamená pouze světlo zapnout a vypnout. V moderní domácnosti je možné kombinovat mnoho světelných zdrojů dohromady a vytvořit tak dokonalou světelnou scénu jednoduše a naprosto spontánně.

Loxone Lighting, firma z našeho kompetenčního centra, je specialistou v oblasti osvětlení a stará se o ukojení rostoucích nároků v oblasti osvětlení. Loxone LED spot je jedním z prvních produktů, které Vám nyní s hrdostí představujeme. Při vývoji byl kladen důraz na dokonalé slazení elektroniky s chytrým domem od Loxone – např. Loxone RGBW 24V Dimmerem. Tyto spoty jsou pouze začátkem a můžete se těšit na další novinky z oblasti osvětlení.

Loxone LED Spot Kuechenbeleuchtung

Zažijte ve Vašem domě tu pravou atmosféru

Chcete také ve Vaší domácnosti zažít tu pravou světelnou pohybu? Zajistěte si naše nové WW nebo RGBW LED spoty. S instalací Vám velice rádi pomohou naši Loxone partneři.

Loxone LED Spot RGBW

Koupit CZ / Koupit SK

Loxone LED Spot WW

Koupit CZ / Koupit SK

Chci být informován o novinkách