Loxone Campus: Evropské centrum inteligentní automatizace


3 června, 2020 in Zákulisí

Nové evropské centrum pro automatizaci budov: 300 nových pracovních míst, investice ve výši 55 milionů EUR, rozloha 8 hektarů. Dokončení v roce 2023 to je několik působivých čísel, které popisují nový Loxone Campus. Unikátní technologický komplex, který se stane evropským centrem automatizace budov. Nabídne vývojová i školicí centra, hotel a velké logistické centrum.

Se vznikem Loxone Campusu vstoupíme do nové éry inteligentní automatizace budov a představíme na vlastní půdě vrchol současné automatizace, potvrdíme tak naše heslo „Create Automation“.

Rüdiger Keinberger

CEO

V roce 2023 bude otevření Loxone Campusu znamenat další milník v příběhu Loxone. Komplex bude mimo jiné zahrnovat velké skladové a logistické centrum o rozloze 3 000 metrů čtverečních a kancelářské prostory pro cca 300 dalších zaměstnanců. Celý Loxone Campus bude ukazovat nejvyšší úroveň inteligentní automatizace a bude nabitý technologiemi.

Vlastní zkušenost nic nenahradí

Celý Loxone Campus se bude řídit naší filozofií: Pohodlí, bezpečnost a energetická účinnost, kterou Loxone automatizace domácností a budov nabízí zákazníkům. Implementace automatizace na jednotlivé technologie v celém komplexu umožní všem návštěvníkům poznat její skutečné výhody na vlastní kůži.

Slogan „Create Automation“ se bude prolínat celým Loxone Campusem. To umožní jak našim zaměstnancům, tak i Loxone Partnerů a jejich zákazníkům, tento slogan dokonale pochopit.

Thomas Moser

Zakladatel

Loxone Campus ovšem není pouze místo pro nadšence automatizace. Je to i příslib.

Investice do budoucnosti

Nyní zažívá celý svět těžké období a krize Covid-19 přinesla mnoho nejistoty. Loxone ovšem stojí na pevných základech a stavba Loxone Campusu znamená pozitivní signál nejen pro zaměstnance a blízký region. Projeví se i v ostatních zemích a u všech našich Loxone Partnerů. Na jednom místě se propojí hotel, kanceláře, školící prostory i logistické centrum, a vytvoří se tak zázemí pro rozvoj v technologiích, marketingu i prodeji. Loxone Campus zároveň nabídne širokou paletu pracovních příležitostí a stane se jedinečným pracovištěm, ze kterého se nikomu nebude chtít odcházet.

S Loxone Campusem chceme vytvořit jedinečné evropské epicentru, kde rádi přivítáme všechny zájemce o tuto problematiku. To platí jak pro naše partnery, tak pro zákazníky, architekty, projektové manažery, kutily a potenciální nové zaměstnance. Bezprostřední blízkost k německým hranicím, a tedy k důležitému německému trhu, je v tom jen jedním z důležitých faktorů. Zároveň však samozřejmě sledujeme vývoj světového trhu, abychom urychlili mezinárodní růst, a to i v USA a Číně. Těším se, až přivítáme návštěvníky ze všech koutů světa.

Martin Öller

Zakladatel

– Speciální tip –

mladý pár konzultuje projekt svého budoucího domu

Děláte elektroinstalace? Nabídněte zákazníkům více!


Hardware 100% vyladěný pro inteligentní automatizaci Loxone, stovky hotových funkcí, špičkový software zdarma, nástroje na plánování a kalkulace, žádné licence, perfektní podpora, individuální konzultace, … To vše můžete využít, jít s dobou, a nabídnou zákazníkům to nejlepší. Posuňte svůj byznys na novou úroveň. Zjistěte více o spolupráci s Loxone a staňte se naším partnerem!

Chci být informován o novinkách