LoxAPP NYNÍ K DISPOZICI!


16 června, 2010 in Technologie

Dnes byla v Apple App Strore uvolněna naše aplikace LoxAPP pro iPhone/iPad. Software si můžete zdarma stáhnout a vyzkoušet i bez použití LoxLIVE v demo režimu.

Zde je možno aplikaci LoxAPP stáhnout (Apple App Store)

Informace o LoxAPP

Co je LoxAPP?

Díky aplikaci můžete kontrolovat a ovládat Váš dům za pomoci iPhone a nebo iPod Touch odkudkoliv. Můžete tak pohodlně zapnout světla, zatáhnout žaluzie a nebo třeba rozehřát saunu.

Jak LoxAPP funguje?

Aplikace automaticky detekuje, zda je LoxLIVE k dispozici v lokální síti. V případě, že není, přepne se LoxAPP automaticky na roaming režim a spojí se s Vaším LoxLIVE přes internet.

Rozhraní, kterým ovládáte funkce v domácnosti, se jednoduše nastavuje v konfiguračním software LoxPLAN. Stačí objektům (žaluzie, světlo, …) přiřadit místnost a kategorii a vytvořit si tak vlastní menu ovládání.

Kolik aplikace stojí?

Je zdarma! LoxAPP je bezplatně k dispozici v Apple App Store. Navíc pomáhá šetřit i při přenosu dat – jsou přenesena pouze nezbytně nutná data a tak se přenáší jenom velmi malé množství dat.

Jak aplikace vypadá?

Screenshoty pochází z finální verze LoxAPP. Při vývoji jsme kladli na jednoduchý design a přehledný design, který se velice dobře ovládá dotyky. LoxAPP si můžete vyzkoušet v demo režimu i bez zapojení do domácí.

Auswahl LoxLIVEiPhone HaussteuerungKategorieiPhone Lichtsteuerungiphone Musiksteuerungiphone Jalousiesteuerung

Demo režim – vyzkoušejte si LoxAPP zdarma!

LoxAPP obsahuje demo režim, díky kterémi si můžete vyzkoušet jeho rozhraní i bez zapojení do systému domácí automatizace od Loxone. Jednoduše si stačí zdarma stáhnout apliaci z Appla App Store a otestovat!

Chci být informován o novinkách