Snazší a úspornější integrace digitálních vstupů s Loxone DI Extension


23 května, 2017 in Technologie

Když to chcete, máte to mít. Zpětné vazbě a námětům z řad partnerů a zákazníků pečlivě nasloucháme. A právě ta stála za vývojem nového produktu Loxone DI Extension.

Tento rozšiřující modul navazuje na Nano DI Tree, nejmenší modul do instalační krabice na světě, který sklidil perfektní ohlasy (děkujeme!). Jak jeho název napovídá, opět jde o digitální vstupy. Tentokrát jich však je rovnou 20. V rozvaděči přitom zabere pouhé dvě pozice na DIN liště. Integrace tlačítek, senzorů a dalších zařízení je opět o něco snazší!

Smart home modul Loxone DI Extension

Malé rozměry,
obrovský potenciál

Na velikosti záleží. Loxone DI Extension nabízí celkem 20 digitálních vstupů. V rozvaděči přitom zabere pouze 2 pozice. Většina na trhu dostupných zařízení s podobnou funkcí přitom obvykle zabere pozic 8–10.

Větší flexibilita pro projekty

Více vstupů k dispozici na jednom místě přímo v rozvaděči přináší větší svobodu v plánování projektů. Můžete je využít například pro tlačítka, senzory či například frekvenční čítače s frekvencí až 250 Hz. Velmi jej oceníte třeba při realizaci tlačítkového standardu ovládání chytré domácnosti s vlastními tlačítky

Do e-shopu (CZ) » | Do e-shopu (SK) » | Dokumentace DI Extension »

Jak se staví inteligentní dům?

Využijte bezplatné konzultace s našimi odborníky. Už se těšíme, až vám na vše odpovíme.

Chci být informován o novinkách