Cineplexx: Chytré kino


11 ledna, 2021 in Reference

Cineplexx ve Vídni je jedním z nejmodernějších kin u našich jižních sousedů. Loxone inteligentně automatizuje světelné nálady ve 13 kinosálech a také v předsálí. Kromě řízení osvětlení Loxone Miniserver také převzal správu všech poruchových hlášení pro bezpečný a stabilní provoz kina.

Chytré kino, ještě lepší zážitek

Ve 13 kinosálech s celkový počtem 2 700 míst k sezení ovládá osvětlení 5 Miniserverů pracujících v sítí gateway/client. Přibližně 800 zařízení DALI kontroluje téměř 30 DALI Extensionů.

Cineplexx chtěl mít možnost upravovat světelné scény u každého kinosálu zvlášť. Navíc rychle, snadně a spolehlivě, aby mohly být případné změny provedeny před začátkem každého filmu.

Jakékoliv chybové zprávy tohoto projektu jsou zasílány přes mobilní notifikace přímo partnerovi. Ten je může během pár minut vyřešit pomocí Vzdáleného přístupu. Všechny situace lze tak řešit velmi efektivně a téměř okamžitě, bez nutnosti příjezdu partnera přímo do budovy.

Fakta

Země:
Rakousko


Velikost:
13 kinosálů
s 2700 sedadly


Provozovatel:
Cineplexx Millenium City Wien


Loxone Partner:
E-PORT Elektrotechnik GmbH


Loxone komponenty:
Miniserver (Gateway/Client)

DALI Extension

Relay Extension

Proč Loxone?

Stabilní a spolehlivý provoz řídicího systému je pro kino nezbytný. Automatizační řešení od Loxone nabízí přesně takovou stabilitu, kterou jsme pro tento projekt hledali. Pokud by někdy nastal nějaký problém, umožňuje Vzdálený přístup velmi rychlou reakci a vyřešení. Jednou jsem obdržel oznámení o poruše na dovolené na Mauriciu, a během pár minut jsem mohl situaci napravit.

Harald Winkler

CEO , E-PORT Elektrotechnik GmbH

Cineplexx Millennium City Vídeň
Cineplexx Millennium City Vídeň
Cineplexx Millennium City Vídeň
Kinosál v Cineplexx Millennium City Vídeň
Předsálí v Cineplexx Millennium City Vídeň
Kinosál v Cineplexx Millennium City Vídeň
Osvětlení v přesdsálí Cineplexx Millennium City Vídeň

Zaujalo vás to?

Jste vlastníkem hotelu nebo podobného zařízení?

Miniserver Loxone je dokonalým nástrojem pro jednoduché ovládání a inteligentní automatizaci všech druhů projektů, ať už se jedná o inteligentní dům, komerční nemovitost nebo speciální projekt.

Jste elektrikář?

Chcete svým zákazníkům nabídnout jedinečnou automatizaci s Loxone Miniserverem? Kontaktujte nás a získejte výhody ze silného partnerství se společností Loxone, lídrem na trhu v oblasti automatizace budov a domů.

Chci být informován o novinkách