Nový Button Air & Wrist Button Air

David Prokop
20 května, 2021 in Technologie

Button Air a Wrist Button Air umožňují rychlé a snadné spuštění jakékoli předdefinované akce. Můžete je využít pro funkce jako poplach v nouzových situacích, otevírání garážových vrat, tlačítko central stop a mnoho dalších funkcí.

Díky bezdrátové technologii je Button Air (č. p.: 100465) velmi flexibilní. Hodí se kamkoli, kde je požadováno jednoduché a rychlé spuštění potřebné akce. Wrist Button Air (č. p.: 100496) se pohodlně nosí na zápěstí a nabízí tak (kromě funkcí Button Air) maximální mobilitu. Obě zařízení dokonale spolupracují s funkčním blokem Nouzový Alarm (předdefinovaná část programu). Takže s nimi lze implementovat rozsáhlé funkce asistovaného bydlení.

U asistovaného bydlení zdaleka nekončí. Oba produkty mohou najít dobré využití např. při otevírání skladových rolet nebo jako bezpečností tlačítko. Možnosti jsou (téměř) neomezené. 

Veškeré informace o těchto dvou nových produktech najdete na našem e-shopu.

Zaujalo vás to?

Jste developer nebo zájemce o inteligentní bydlení?

Miniserver Loxone je dokonalým nástrojem pro jednoduché ovládání a inteligentní automatizaci všech druhů projektů, ať už se jedná o inteligentní dům, komerční nemovitost nebo speciální projekt.

Jste elektrikář, nebo instalační firma?

Stále více lidí dnes po inteligentním bydlení touží. Chcete převahu nad konkurencí a hodnotu pro své zákazníky? Přijďte se podívat na webinář o funkcích a programování systému Loxone, naši technici jsou připraveni zodpovědět jakékoli dotazy.

Chci být informován o novinkách