Aktualizace: App pro iPod, iPhone a iPad s novými funkcemi

Ondřej Brynych
2 září, 2011 in Technologie

Od tohoto okamžiku je k dispozici nová verze pro zařízení s iOS. Aktualizace přinese řadu vylepšení a také podporu nových blokových funkcí, možnost nahrávání úloh a mnoho dalších.

Přehled novinek

Nová App byla právě uvolněna v AppStore. Doporučujeme Vám si ji stáhnout a užívat si nových výhod, které přináší. Stáhněte si novou App z AppStore a užívejte si následujících výhod:

Více možností s 20 novými blokovými funkcemi

Naučit úkony, které chcete provádět v určený čas, uložit a nechat je provéct – jednoduché, ale účinné.

S nahráváním úloh se Vám otevírají nové možnosti! Natavte si sérii příkazů, které chcete provéct a k tomu přidejte čas a úkony se provedou přesně tak, jak jste je nahráli.

Blogserie: Detailní info bude brzy na blogu

Více stability a vylepšení

Vylepšní připojení, konektivity, scrollování, textových statusů a mnoho dalších.

Naše App pro iPhone/iPod a iPad dostála řady vylepšení! Nyní je stabilnější, rychlejší, lépe pracuje s připojením k Miniserveru. Změny se také dotkly textových statusů a dalších možností, které využijete ve svém inteligentním domě!

Blogserie: Vzhledem k vydání nových verzí App a také konfiguračního softwaru, bude v blízké době následovat blogserie článků o nových vylepšeních. Nenechte si ujít tuto blogserii a přihlašte se k odběru novinek!

Stáhnout App a ovládat domácnost odkudkoliv a kdekoliv!

Naší App naleznete v AppStore pod pojmeme “Loxone” (pro iPhone a iPad), popřípadě pod pojmem “Loxone HD” pro iPad! Samozřejmě se těšíme na Váš feedback!

Web: Zde naleznete link pro AppStore

Chci být informován o novinkách