13.9.2010 – STARTUJEME V ČESKÉ REPUBLICE


13 září, 2010 in Zákulisí

Chtěli bychom pozdravit všechny příznivce domácí automatizace, digitální domácnosti a inteligentního bydlení. Společnost Loxone GmbH začíná působit dnešním dnem na českém trhu a hodlá způsobit revoluci a otřást jinak poklidnými vodami.

Čím je společnost Loxone jiná, než stávající poskytovatelé domácí automatizace? Dalo by se říci vším:

Cena…

Mnoho lidí si až do dnešního dne myslelo, že domácí automatizace je luxus, který si mohou dovolit jen “vyvolení”. Omyl! Hlavní myšlenkou Loxone je, že domácí automatizací od nás si může dovolit opravdu každý! Cena je již od € 498,-.

… a žádné dodatečné náklady

  • Žádná speciální kabeláž
  • Žádný dodatečný server
  • Žádné speciální vypínače, přepínače, zásuvky a podobně
  • Za náš software neplatíte licenční a pořizovací poplatky (LoxPLAN, LoxAPP, LoxWEB – vše zdarma)!

Výkon

Na naší centrálu LoxLIVE a její rozšíření LoxMORE je možné napojit libovolné množství vstupních a výstupních zařízení a to při zachování stability a rychlosti odezvy! Navíc lze celé řešení jendoduše, pomocí PLC, programovat. Že neumíte programovat? Nemějte obavy. PLC programování zvládne hravě, díky jeho logice, i malé dítě.

Záruka kvality

Cílem společnosti Loxone je, být do roku 2015 předním dodavatelem řešení domácí automatizace a inteligentních domácností v celé Evropě. Ještě jste skeptičtí vůči nováčkovi na trhu?

Vývoj řešení od Loxone neustále pokračuje a stojí za ním ti praví lidé. Neustále se pracuje na nových funkcích a zapracovávají se nové nápady a podněty, které nám chodí například i od Vás – napište nám i Vy a budujme společně Loxone GmbH – společnost 21. století!

Flexibilita

Díky Loxone můžete ovládat Vaší domácnost přes mobílní telefon a nebo internet odkudkoliv. Můžete například zapnout topení na chatě, nebo si předehřát saunu při cestě z práce, otevřít garážová vrata, rozsvítit světla, zapnout hudbu, zatáhnout žaluzie, automaticky kropit zahradu, simulovat Vaší přitomonost, když jste na dovolené, …

Samozřejmě všechny vypínače fungují stále stejně tak, jak jste zvyklí. Navíc jim však mužete přiřadit další funkce. Například na trojité stisknutí můžete zhasnout světla v celém domě a to z jakéhokoliv místa v domácnosti.

Úspora energie

S řešením domácí automatizace od Loxone si užíváte nejenom komfortu, ale i šetříte. Napojte své topení na řešení od nás a šetřete. Můžete regulovat topení zvlášť v každé místnosti – nemusíte tedy v ložnici topit celý den na 21°C, ale mít připravený vytopený pokoj pouze na večer.

A nebo můžete například odpojit zásuvky a šetřit tak energii odpojením spotřebičů v pohotovostním režimu – opět jediným stisknutím tlačítka a nebo přes mobilní telefon a internet.

NOVÁ ÉRA DOMÁCÍ AUTOMATIZACE PRÁVĚ ZAČÍNÁ

Samozřejmě, že toto nejsou vyčerpávající informace o společnosti, která přináší revoluci do oblasti domácí automatizace a inteligentních domů. Rádi Vám zodpovíme veškeré otázky a dotazy. Více informací o našich produktech se dozvíte na našich stránkách.

Tip: Pro rychlý dotaz využijte náš Live Chat a spojte se s naším operátorem ihned. Rádi Vám pomůžeme.

Chci být informován o novinkách