Silní partneri pre spoluprácu a početné rozhrania

Zakladáme si na spolupráci so silnými partnermi. Vďaka tomu je Loxone ideálnym riešením pre každú budovu. Toto je výber zo spoluprác a rozhraní.*

*Zoznam nie je zďaleka úplný a môže sa kedykoľvek zmeniť (súčasný stav platí k júnu 2023). Ďalšie informácie o spoluprácach a rozhraniach nájdete v Loxone Library.

Stavebníctvo

Či už sa jedná o montovaný dom, klasický dom, kuchynskú dosku a ďalšie – rad stavebníkov sa spolieha na spoluprácu s Loxone, aby svojim zákazníkom zaistila pohodlnejší každodenný život.

Logo Luxhaus
logo BienZenker
Hanse Haus logo
Interiér kancelárie v prevádzke

Osvetlenie

Osvetlenie má významný vplyv na našu pohodu, a to ako domácnosti, tak aj v kancelárii, reštauráciách a ďalších prostrediach. Zároveň sú okruhy osvetlenia čoraz zložitejšie. Loxone umožňuje inteligentné riadenie osvetlenia bez ohľadu na to, aké svietidlá v budove sú.

Logo Molto Luce
Logo Paulmann
Drevostavba

Tienenie

Inteligentné automatické tienenie ponúka neprekonateľný komfort, maximálnu efektivitu energií aj perfektné súkromie v projektoch všetkého druhu. Riešenie s Loxone navyše presvedčí jednoduchou obsluhou aj nekonečnou flexibilitou bez ohľadu na zvolený tieniaci prvok alebo výrobcu.

Hunter Douglas logo
Logo Geiger Antriebstechnik
Logo Internorm

Elektromobilita

Loxone je celosvetovo unikátne riešenie pre kompletné riadenie prebytkov. S vhodným rozhraním funguje integrácia bez ohľadu na výrobcu a ponúka atraktívnu vizualizáciu v aplikácii Loxone.

Logo Keba
Logo BMW i
Logo Mennekes

Energie

Loxone prepája všetky komponenty inteligentnej budovy. Vďaka mnohým otvoreným rozhraniam je systém neobmedzene flexibilný. To umožňuje celosvetovo jedinečný energetický management, ktorý otvára obrovský potenciál úspor energie.

Logo Kostal
Siemens logo
Schneider Electric logo
Žena relaxujúca na pohovke

Vykurovanie, chladenie, vetranie

Celosvetovo sú budovy zodpovedné za približne 40 % všetkej spotreby energie, pričom hlavnými spotrebiteľmi sú obvykle systémy kúrenia, chladenia a ventilácie (HVAC). Loxone v spolupráci s rôznymi partnermi ponúka riešenie pre efektívne riadenie systémov HVAC.

Logo Belimo
dedietrich logo
Logo Fröling
Logo Hoval
Gree logo
Logo Daikin
Logo Toshiba
Logo Mitsubishi
Logo Fujitsu
Logo Leaf Ventilation
Logo Viessmann
Logo Stiebel Eltron
Logo Vaillant
zehnder logo

Multimédiá

S Loxone nie sú múry prekážkou a v každej miestnosti môže hrať rovnaká alebo rôzna hudba. Ale multiroom audio s Loxone prináša oveľa viac: inteligentný zvonček, prevod textu na reč (text-to-speech), individuálne hlášky, funkciu alarmu…

Logo Sony
Logo Bose
Logo Samsung
Fotovoltika

Fotovoltika, striedače, batériové úložiská

Systém FVE zaisťuje úsporné využívanie energie. Jeho základom však musí byť inteligentný energetický management. Inteligentné riadenie spotreby energie využíva potenciál FVE na maximum.

ege ps logo
Logo Fronius
Logo Huawei
Logo Solar Edge
Logo Tesla Powerwall
Logo SMA
Logo Varta
Bazén

Bazén a wellness

Či už sa jedná o filtráciu, spätný preplach, protiprúd, cirkuláciu alebo ďalšie funkcie okolo bazéna, sauny a ďalších, Loxone sa o všetko postará úplne automaticky. Vďaka jeho neobmedzenej flexibilite sa ovládanie a údržba bazéna stane hračkou.

Logo Woodtli Schwimmbadtechnik
Logo Peraqua
Logo ProMinent

Prístup a zabezpečenie

Loxone ponúka riadenie prístupu pre akýkoľvek projekt, akúkoľvek budovu. V inteligentnej budove nie je nutné používať ďalší drahý zabezpečovací systém. Existujúce komponenty je možné vďaka otvoreným rozhraniam ľahko integrovať do systému a zaistiť potrebné zabezpečenie.

Logo NUKI
Logo Schüco
Logo tedee
velux logo
Kuchyň vybavená s BSH

Ďalší partneri pre spoluprácu

Logo Aple HomeKit
peveko logo
Logo Miele
Logo HomeConnect

Opýtajte sa zdarma

Prekonzultujte s nami váš projekt alebo sa staňte Loxone Partnerom v niekoľkých krokoch!

A

Konzultácia projektu zdarma

Zvažujem vo vlastnom projekte využiť Loxone a rád by som získal viac informácií.

A

Stať sa partnerom

Rád by som sa opýtal, v čom spočíva partnerstvo s Loxone a ako na to.

Konzultácia projektu zdarma

  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Stať sa partnerom

  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.