Inteligentná kancelária

S Loxone môžete ľahko riadiť všetky vaše priestory vrátane kancelárií. Sofistikovanou automatizáciou s prvkami Loxone vytvoríte atraktívne pracovné prostredie a svojim zamestnancom poskytnete väčší komfort pre prácu. Zároveň ušetríte cenou energií na vykurovanie a klimatizáciu, keďže Loxone riadi všetky prvky ako je tieniaca technika, vykurovanie, klimatizácia, rekuperácia zároveň a vždy nájde ideálne riešenie.

Tienenie a vetranie pomocou Loxone

Loxone ponúka možnosť automatizáciu individuálne prispôsobiť vašim kancelárskym priestorom.

Automatické tienenie

Plne automatické tienenie sa chová inteligentne v závislosti od polohy slnka, slnečnom žiarení a vonkajšej či vnútornej teploty. Vďaka automatickému tieneniu máte v kancelárii vždy príjemnú teplotu a znižujete náklady na klimatizáciu i vykurovanie.

Ochrana tieniacej techniky 

Vďaka meteorologickej stanici budova automaticky reaguje na búrky a silné mrazy. Prispôsobuje tomu činnosť tieniacej techniky a zabraňuje tak jej poškodeniu.

Pravidelné vetranie priestorov

Presná detekcia kvality vzduchu pomocou CO2 senzorov.

Dokonalý prehľad

Môžete zaznamenávať presné hodnoty z jednotlivých senzorov a mať tak prehľad o celej budove.

Jednoduchý prístup:
NFC prívesok

Loxone Smart Home uľahčuje všetkým zamestnancom prístup do kancelárie. NFC prívesok je kompaktný a cenovo dostupný variant ku klasickému kľúču. V prípade straty NFC prívesku stačí, keď je vymazaný zo systému a nie je nutné meniť celý zámok.

Plne automatický poplachový systém

Vďaka Loxone možno váš zabezpečovací systém ľahko automatizovať v celej budove.
Pre aktiváciu alarmu stačí jednoduchý trojitý dotyk na odchodové tlačidlo. Ak budova zistí, že ju už opustili všetky osoby, automaticky sa aktivuje alarm. Deaktivácia alarmu prebehne v ranných hodinách autorizovaným vstupom prvého zamestnanca.
Akonáhle dôjde k narušeniu stráženého priestoru, budova zareaguje spustením hlasného alarmu, blikajúcimi svetlami a vytiahnutím tieniacej techniky. Alarm sa môže zobraziť aj zodpovedným osobám priamo na mobilnom zariadení.

Automatizácia nahrádza tlačidlá

Vďaka Loxone možno prepojiť niekoľko technológií do jedného celku a ten následne umožňuje automatizáciu väčšiny funkcií v kancelárii.
Budova vybavená Loxone Miniserverom rozpozná aktuálne podmienky v miestnosti, ako je prítomnosť osôb, svetelný jas, teplota a kvalita vzduchu. Na základe týchto informácií prispôsobuje činnosť tieniacej techniky, klimatizácie, rekuperácie či vykurovania. Stará sa tak o produktivitu a pohodlie zamestnancov aj maximálnu úsporu energie.

 

Kvalitný audio systém pre vašu kanceláriu

Loxone ponúka inteligentné multiroom audio riešenie pre vašu kanceláriu. Poskytnite svojím zamestnancom aj zákazníkom nezabudnuteľný hudobný zážitok.
Systém Loxone Multiroom Audio ponúka nasledujúce funkcie.

Automatizácia Multiroom Audia

Hudba začne hrať automaticky keď niekto vstúpi do miestnosti, ak je miestnosť prázdna, hudba sa opäť zastaví.

Ľubovoľný zvukový zdroj

Vybrať si môžete z mnohých zdrojov. Vašu kompletnú hudobnú zbierku budete mať na jednom mieste. Doplnia ju hudobné služby ako napríklad Spotify, TuneIn, internetové rádiá či stream priamo zo smartphonu.

Flexibilné ovládanie

Jednoduché ovládanie a výber z mnohých zdrojov v aplikácii Loxone Smart Home.

Oznámenie cez
Multiroom Audio Systém

Multiroom Audio Systém informuje zamestnancov aj zákazníkov ľubovoľnými oznámeniami.

Červený kríž
v Barcelóne

Červený kríž v Barcelone
vsadil na Loxone, ktorý sa stará
o riadenie ventilácie,
monitorovanie spotreby vody,
prevody textu na reč
a ďalšie funkcie v budove.

Prefabrikované
domy

Výrobcovia prefabrikovaných
domov
už reagovali na rast
dopytu po technológiách
inteligentných domov a ponúkať ich ako
štandard vo vašich projektoch.

Výrobca
matracov

Loxone sa stará o to pravé
prostredie v inteligentnej kancelárii
popredného výrobcu matracov.
Automatické tienenie,
osvetlenie a bezpečnosť,
vytvárajú ideálne pracovné podmienky.

Využite potenciál pre úsporu energie

Perfektná vnútorná klíma individuálne prispôsobená kancelárskym a obchodným priestorom. S Loxone poskytnete svojim zamestnancom a zákazníkom dokonalú vnútornú klímu. Pri automatizácii komerčných priestorov zároveň dosiahnete výrazné úspory energie.
Loxone pracuje inteligentne s tienením, vykurovaním, klimatizáciou aj rekuperáciou. V zimných mesiacoch využije slniečko k vytopeniu miestnosti, v lete naopak priestory zatieni a oddiali spustenie klimatizácie.

Individuálne riešenie na mieru

Vďaka univerzálnosti a otvorenosti systému, ktorý ponúka hotové funkčné bloky, je programovanie neuveriteľne intuitívne. Zároveň je možné v Loxone Config naprogramovať aj špecifické funkcie na mieru.

Riadenie osvetlenia

Personalizovaný platobný systém

Automatizácia zámkov

Porozprávajme sa o vašom projekte

Chceli by ste poznať konkrétne prínosy využitia Loxone vo vašom projekte? Zanechajte nám svoje kontaktné údaje a my sa vám čo najskôr ozveme!

    • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Luboš Barborík

Branch Manager SK

+421 903 993 016