Loxone Smart Home 

Flexibilný smart home systém

Loxone Smart Home

Flexibilný smart home systém

 

Top 5 dôvodov prečo si vybrať smart domácnosť

Loxone Smart Home má univerzálne využitie, je cenovo dostupný a má tak jednoduché ovládanie, že ho ocení aj vaša babička. Všetky komponenty a technológie vo vašom smart home perfektne spolupracujú. Napr. tienenie a kúrenie pracujú na základe vašej prítomnosti a navzájom komunikujú.  

Prečo svoj dom prerobiť na smart house? Toto je päť najdôležitejších dôvodov: 

Šetrí more času: Nemusíte sa o svoju domácnosť starať, je proste automatická. Nový čas na odpočinok, zábavu a rodinné chvíľky.
Domáce pohodlie: Vždy máte doma správnu teplotu a správnu atmosféru vďaka smart osvetleniu a kúreniu. Nemusíte pre to urobiť nič. Teplotou a svetlom to ani zďaleka nekončí!
100% bezpečie: V dome sa nehne vzduch, bez vášho vedomia, a k tomu väčšinu situácii vyrieši smart home sám. Keď praskne voda, zavrie sa hlavný uzáver. Keď sa o niečo pokúsi zlodej, dom sa rozsvieti, pustí alarm na maximálnu hlasitosť a vytiahne všetky žalúzie, aby bolo na zlodeja vidieť.
Nie je drahý: Že smart domácnosť je luxus pre hŕstku ľudí je už mýtus. S riešením Loxone je obstarávacia cena porovnateľná s klasickým ovládaním.
Jednoduchosť: Celý svoj dom môžete ovládať z jednej aplikácie, nestane sa vám, že by ste nezamkli, zabudli zavrieť okná alebo nevypli kúrenie (aj to je automatické).

 

Top 5 dôvodov prečo si vybrať smart domácnosť

Smart home Loxone má univerzálne využitie, je cenovo dostupný a má tak jednoduché ovládanie, že ho ocení aj vaša babička. Všetky komponenty a technológie vo vašom smart home perfektne spolupracujú. Napr. tienenie a kúrenie pracujú na základe vašej prítomnosti a navzájom komunikujú.

Prečo svoj dom prerobiť na smart house? Toto je päť najdôležitejších dôvodov: 

Šetrí more času: Nemusíte sa o svoju domácnosť starať, je proste automatická. Nový čas na odpočinok, zábavu a rodinné chvíľky.

Domáce pohodlie: Vždy máte doma správnu teplotu a správnu atmosféru vďaka smart osvetleniu a kúreniu. Nemusíte pre to urobiť nič. Teplotou a svetlom to ani zďaleka nekončí!

100% bezpečie: V dome sa nehne vzduch, bez vášho vedomia, a k tomu väčšinu situácii vyrieši smart home sám. Keď praskne voda, zavrie sa hlavný uzáver. Keď sa o niečo pokúsi zlodej, dom sa rozsvieti, pustí alarm na maximálnu hlasitosť a vytiahne všetky žalúzie, aby bolo na zlodeja vidieť.

Nie je drahý: Že smart domácnosť je luxus pre hŕstku ľudí je už mýtus. S riešením Loxone je obstarávacia cena porovnateľná s klasickým ovládaním.

Jednoduchosť: Celý svoj dom môžete ovládať z jednej aplikácie, nestane sa vám, že by ste nezamkli, zabudli zavrieť okná alebo nevypli kúrenie (aj to je automatické).

 

Ako vyzerá život v Smart Home? 

Pozrite sa do Lenkinho domu, ako jej Loxone Smart Home spríjemňuje život. Prečo by ste o to mali ochudobniť?

 

Inšpirujte sa: Referenčné inteligentné domy

Stovky referencií z celého sveta

Prezrite si referenčné projekty rôznych typov z rôznych krajín v našej databáze. Pomocou filtrov si môžete vybrať presne to, čo vás zaujíma.

Smart Home produkty pomáhajú všade

Koľko stojí smart home? 

Máme pre vás tri cenové návrhy a popísané použitie smart home v praxi. Tiež stránky plné inšpirácie, návrhov, odpovedí a zaujímavých tipov.