Počujete ten rozdiel: Viac ako 80 produktov quadral teraz ponúka Loxone

Viktória Gavulová
01/12/2021 in Pre partnerov
Od januára 2021 je quadral – špecialista na reproduktory – súčasťou skupiny Loxone. Viac ako 10 rokov perfektnej kvality v oblasti automatizácie domov a budov sa tak stretáva s viac ako 40 rokmi špičkovej kvality zvuku. Pohodlie, bezpečnosť a energetická účinnosť sa snúbi s najlepšou zvukovou kultúrou. Ako Loxone Partner môžete využívať atraktívne partnerské zľavy na celý sortiment quadral, ktorý od 1. decembra 2021 môžete zakúpiť priamo u spoločnosti Loxone, ktorá od dnešného dňa preberá predaj a logistiku.

Reproduktory quadral sú teraz k dispozícii v Loxone

Spoločne ponúkame najlepšie integrované audio riešenie pre budovy na svete a uľahčujeme partnerom vstup do sveta audia. Odteraz je možné produkty quadral ľahko zakúpiť priamo v Loxone. Teraz sa totiž staráme o predaj a logistiku.

Tradičná spoločnosť quadral tiež ďalej posilňuje. Sústredená sila ide do vývoja, predajných služieb, marketingu a zostáva naďalej v nemeckom Hannoveri.

Objavte náš e-shop v novom! Ako partner Loxone máte teraz k dispozícii viac ako 80 špičkových hi-fi komponentov od prémiového výrobcu quadral za atraktívnych partnerských podmienok.

Spoločne s quadral sme si dali za cieľ spojiť fantastický zvuk s modernou konektivitou. Vďaka kombinácii Loxone Audioservera a reproduktorov quadral tak konečne existuje jednoduché riešenie pre komplexný pôžitok z počúvania hi-fi. Hi-fi sa totiž týmto stáva súčasťou celého audio konceptu – samozrejme so zahrnutím Spotify, Tune In či miestnych médií. Aj z hľadiska kvality idú oba svety dobre dohromady: reproduktory quadral sú rovnako ako produkty Loxone navrhnuté tak, aby vydržali po celú dobu životnosti budovy. Vďaka pravidelným aktualizáciám je toto zvukové riešenie vždy aktuálne.
Rüdiger Keinberger

CEO, Loxone Electronics GmbH

Predstavenie Loxone a quadral

Napokon jednoduché riešenie pre zážitok z počúvania hi-fi.

Svet audio riešenia sa v posledných desaťročiach zmenil. Na jednej strane existujú komplexné hi-fi riešenia, ktoré zaručujú fantastický zvuk a životnosť po celé desaťročia. Na druhú stranu existujú inteligentné reproduktory s prednosťami v konektivite a jednoduchosti a kvalita je často na druhom mieste. Vďaka streamovacím službám sú hudba, audioknihy či podcasty prakticky všade prítomné.

Spoločne s quadral sme si dali za cieľ spojiť to najlepšie z oboch strán: fantastický zvuk s modernou konektivitou. Týmto vám a vašim zákazníkom konečne ponúkame jednoduché riešenie pre potešenie z počúvania hi-fi.

Navrhnuté tak, aby robilo radosť po celý život (budovy)

Rovnako ako Loxone Miniserver a jeho Extensiony boli aj Audioserver a quadral reproduktory navrhnuté tak, aby poslucháčov tešili po celú dobu životnosti budovy. Týmto spôsobom sa jasne staviame proti trendu stále krátkodobejšie životnej elektroniky, ktorý možno bohužiaľ pozorovať aj v oblasti bezdrôtových reproduktorov. Okrem toho quadral ponúka pre všetky svoje rady reproduktorov komplexné servisné služby.

Vďaka pravidelným bezplatným aktualizáciám je najvýkonnejšie audio riešenie na trhu vždy aktuálne.

Hudba nás sprevádza celým životom. Náš emocionálny stav odráža to, čo práve počúvame. Naším poslaním v spoločnosti quadral je ponúkať reprodukciu hudby najvyššej kvality za dostupné ceny pre každého. Naše bohaté skúsenosti v oblasti hi-fi sú zárukou skvelého zážitku. Hlkuboké spojenie medzi spoločnosťami quadral a Loxone otvára nové vynikajúce možnosti, ako našim zákazníkom priniesť radosť a posunúť kvalitu života.
Volker Schwerdtfeger

CEO, quadral GmbH

Zľava na quadral produkty

Atraktívna partnerská ponuka

Ako partner Loxone máte teraz k dispozícii exkluzívne špičkové hi-fi komponenty prémiového výrobcu quadral za atraktívnych partnerských podmienok.

Spýtajte sa bezplatne

Získajte bezplatnú konzultáciu vášho projektu alebo sa staňte Loxone Partnerom v niekoľkých krokoch!

A
Konzultácia zdarma
Plánujem realizáciu vlastného projektu a rád by som sa o Loxone dozvedel viac.

A
Stať sa Loxone Partnerom
Rád by som sa stal partnerom a dozvedel sa o spolupráci viac.

Konzultácia zdarma

    • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Stať sa partnerom

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Chcem byť informovaný o novinkách