Aktualizace: Loxone OS, Config, App 9.3


27 března, 2018 in Pro partnery

Jak bylo oznámeno, dnes vydáváme novou verzi softwaru pro Loxone Smart Home s mnoha novinkami, které se tentokrát soustředí především na vás, Loxone partnery. Objevte nové funkce a vylepšení, které vám pomohou dopřát vašim zákazníkům Real Smart Home rychleji a efektivněji.

Kompletní balíček
pro Loxone partnery

Nová verze 9.3 obsahuje mnoho funkcí pro zjednodušení každodenní práce Loxone partnera. S verzí 9.3 jsme nyní dokončili balíček a postavili most mezi plánováním projektu, konfigurací, odpovídajícím hardwarem a podporou prodeje díky příručce Real Smart Home Compendium.

Plánování

Compendium

Software

Hardware

Nová dimenze
plánování projektů

S novou verzí Configu 9.3 představujeme novou dimenzi plánování projektů. S ní vás od prvního setkání se zákazníky až po naplánovaný, dokončený a nakonfigurovaný projekt Real Smart Home dělí jen několik okamžiků. Plánovací nástroj je integrován přímo do Loxone Configu 9.3 a jako obvykle je snadno použitelný.

Jsme hrdí, že vám dnes můžeme podrobně představit tuto rozsáhlou funkcionalitu plánování projektů.

Podpora prodeje:
Real Smart Home Compendium

Vedle softwaru verze 9.3 dnes vydáváme příručku Real Smart Home Compendium. Poskytuje vám dokonalou podporu prodeje a vysvětluje všechny funkce Loxone Smart Home. Tento dokument doplňuje balíček nástrojů pro Loxone partnery tím, že zodpoví všechny dotazy vašich zákazníků o Real Smart Home.

* Ke stažení jako Loxone partner je nutné být přihlášen k partnerskému účtu.

real smart home compendium

Nejlepší konfigurace během chvíle:
Loxone Automatické programování

Plánování projektu jde ruku v ruce s funkcí Automatické programování. Od plánování projektu až po dokončení konfigurace vás tak dělí jen několik minut. Jako výstup nového plánování projektů obdržíte na jedné straně podrobný seznam požadovaných komponent Loxone. Na straně druhé mohou být požadované komponenty okamžitě použity v Configu. To je ideální základ pro Automatické programování.

Touch Pure

Nejvyšší IQ – Loxone produkty

Dokonalá interakce plánování projektů a Automatického programování je možná pouze díky použití vysoce inteligentních a speciálně navržených produktů. Loxone nabízí všestranný sortiment, který splňuje všechny požadavky Real Smart Home. Díky technologiím Tree a Air byla vytvořena nová dimenze propojení periferií, díky níž bude vaše každodenní práce jednodušší, rychlejší a efektivnější.

Nové plánování projektů spolu s Automatickým programováním a použitím Tree a Air komponent přinese vašim zákazníkům dokonalý zážitek z bydlení v duchu Real Smart Home. Compendium podtrhuje celý balíček a pomáhá vám zprostředkovat vše novým zákazníkům.

Další vylepšení:
Design, výkon, zabezpečení

– Sladění aplikace s novým vizuálním stylem Loxone
– Aktualizace zabezpečení připojení k aplikaci
– Zlepšení výkonu a další

Objevte všechny nové funkce a vylepšení sami a aktualizujte na verzi 9.3 už dnes. Podrobný seznam všech změn ve verzi 9.3 naleznete jako obvykle v našem changelogu.

Chci být informován o novinkách