Reklamácia a vrátenie tovaru

Prosíme držte sa nasledujúcich pokynov pri uplatňovaní reklamácie či v prípade vrátenia tovaru v ochrannej lehote. Umožní to rýchle a jednoduché vybavenie. Ďakujeme.

 

1. Kontaktujte nás

Ak máte podozrenie na chybu niektorého z našich produktov, kontaktujte nás:

telefonicky na: +420 380 429 011 alebo +421 233 872 141
alebo
e-mailom: [email protected]

Obratom vás kontaktujeme s číslom reklamácie a ďalšími pokynmi. Vaša e-mailová adresa musí byť zhodná s vašim zákazníckym účtom. Ak účet nemáte, vytvorte si ho prosím tu. V prípade problémov nám zavolajte na +420 380 429 011 alebo +421 233 872 141. Tovar musí byť nepoužitý a v originálnom nepoškodenom obale. Dopravu pri vrátení tovaru hradí kupujúci.

 Vždy je nutné uviesť sériové číslo a číslo faktúry, na ktorej je produkt vyúčtovaný. Ak bude potrebná ďalšia diagnostika, bude vás kontaktovať náš technik.

V prípade prijatia požiadavky vám bude vygenerované reklamačné číslo a budete informovaný ohľadom ďalšieho postupu (akým spôsobom tovar zaslať späť a možnosť odoslania náhradného zariadenia).

Ak sa zasielali do inštalácie náhradné zariadenia, je vždy fakturované. Či vystavenú faktúru uhradiť vám bude oznámené až s výsledkom reklamácie. Vyčkajte prosím na pokyny technickej podpory.

V prípade zaslania bez vopred prideleného reklamačného čísla vám naúčtujeme režijný poplatok 15 €. Tento poplatok účtujeme tiež v prípade neoprávnenej reklamácie (napr. vypršaní záručnej či garantované doby).

 

 

2. Balenie a zaslanie tovaru

Tovar zasielajte dôkladne zabalený, pokiaľ možno v originálnom predajnom balení a ďalšej ochrannej vrstve. Balenie zreteľne označte vrátane spätnej adresy a prideleného reklamačného čísla. Neoznačené zásielky neprijímame. Následne zašlite na adresu:

Loxone s.r.o.
U Staré trati 1775/3
České Budějovice
370 11 Česká republika

My ich za vás pošleme k vybaveniu (posúdenie) do Rakúska. Prípadne ich môžete po predchádzajúcej dohode poslať priamo do Rakúska:

Loxone Electronics GmbH
Abteilung RMA
Smart Home 1
4154 Kollerschlag
Österreich

Nezabudnite, prosím pridať do balenia kópiu faktúry pre potvrdenie záruky.