Príležitosť, o ktorú nechcete prísť: Loxone Air

Lucia Pavková
11/11/2020 in Pre partnerov

Drôt je drôt, poviete si, a my to určite podpíšeme. Bezdrôtová doba ale pokročila. My sme rokmi overenú technológiu v uplynulých rokoch niekoľkokrát vylepšili a doladili takmer k dokonalosti tak, aby pre vás bola pri inštaláciách rovnocenným spoľahlivým parťákom. Poďme sa spoločne pozrieť, ako využiť bezdrôtovú technológiu naplno.

Vylepšenie existujúcich inštalácií na servise alebo len tak

So zákazníkmi vás často spája silné puto a keďže nie je žiadna stavba nikdy hotová, máte na pravidelných servisoch, dorábkach alebo úpravách, šancu vždy niečo predať. Občas chýba pohybové čidlo, dodá sa záplavový kontakt alebo štýlový budík. V tomto videu sa môžete nechať inšpirovať Top 8 produktmi Loxone Air, ktoré by ste so sebou mali voziť v aute na každý výjazd.

Prečo si Air zamilujete vy aj vaši zákazníci?

Loxone Air nie je len ďalšia kompromisná technológia, ktorá vám pridelí viac starostí ako úžitku. Vyvinuli sme ju špeciálne pre rýchlu, spoľahlivú a jednoduchú inštaláciu.

Ako na inteligentný byt?

Inteligentná elektroinštalácia nie je zďaleka len pre novostavby. Tu uvidíte, ako môžete ako Loxone Partner premeniť obyčajný byt na inteligentný, bez sekania, drážkovania a ťahania káblov. Vďaka bezdrôtovej technológii Air.

Extra tip: Nikdy nebol lepší čas vyťažiť z Loxone Air maximum. Nielen, že sme predstavili Miniserver Go 2. generácie, ale do 30. 11. beží špeciálna promo akcia na sortiment Loxone Air.

Chcem byť informovaný o novinkách