Dostępność i dostawy podczas pandemii koronawirusa

Emanuela Weiss
18. marca 2020 in Kulisy

Pandemia koronawirusa utrzymuje świat w napięciu i ma daleko idące konsekwencje dla naszego życia. Wiemy, jak ważne jest niezawodne planowanie w niepewnych czasach. W tym wpisie znajdziesz podsumowanie najważniejszych informacji.

Informacje w skrócie

Dostępność i dostawy

Zdrowie naszych pracowników jest dla nas najważniejsze i bardzo poważnie podchodzimy do obecnych zmian. Wszyscy pracownicy, których zakres wykonywanych obowiązków pozwala im zostać w domu, pracują zdalnie w ramach home office. Można się z nimi skontaktować telefonicznie lub mailowo. Jako przedsiębiorstwo cyfrowe jesteśmy dobrze przygotowani na tę sytuację i dlatego możemy nieprzerwanie przetwarzać wasze zgłoszenia i zapytania projektowe.

Dostępność naszych produktów jest gwarantowana.
Wystarczające zapasy buforowe i lokalizacja produkcji w Europie znów okazały się wielką zaletą. Jeśli coś zmieni się odnośnie dostaw naszych produktów, niezwłocznie was o tym poinformujemy. Zamówienia są realizowane bez zmian – codziennie.

Szkolenia i wizyty w showroomie anulowane do 6 kwietnia.
Jeśli zapisałeś się na szkolenie lub umówiłeś na wizytę w showroomie, skontaktujemy się z tobą telefonicznie, aby wspólnie wybrać alternatywny termin.

Wiele naszych produktów jest używanych w obszarach istotnych dla życia. Jest dla nas niezwykle ważne, abyśmy byli dostępni dla naszych klientów i partnerów Loxone w tym trudnym czasie.
Dbajcie o siebie i ludzi wokół was!