Być częścią Loxone Smart Homes

Loxone Smart Home jest wyjątkowy. Ta wyjątkowość wynika z kompleksowej, całościowej koncepcji opartej na naszym małym, zielonym, centralnym elemencie, Miniserverze Loxone.

Dzięki perfekcyjnemu współdziałaniu wszystkich komponentów i mechanizmów znajdujących się w domu tworzymy wyjątkowy komfort mieszkania i zmieniamy życie we własnych czterech ścianach. Takie współdziałanie to z jednej strony zasługa specjalnie zaprojektowanych produktów, z drugiej strony interfejsów, które zapewniają bezproblemową integrację.

Także Państwa produkt może stać się częścią tej całościowej koncepcji, a Państwo częścią historii sukcesu Loxone. Cieszymy się na kontakt od Państwa!.

Loxone Smart Home ready

Produkty opatrzone oficjalnym logo «Loxone Smart Home Ready» zostały opracowane dla zapewnienia 100% zgodności z Loxone Smart Home; są przez to gotowe do łatwej integracji.

Zachęcamy do kontaktu z nami

Czy chcieliby Państwo stać się członkiem Loxone Smart Homes lub nawiązać współpracę? Prosimy więc o kontakt ze wszystkimi pytaniami i sugestiami – nasz pracownik niezwłocznie skontaktuje się z Państwem.

Andreas Hetzendorfer

Head of Product Management

AT: +43 7287 7070-705


Posiadają Państwo produkt, rozwiązanie i chcieliby je zintegrować z Loxone? A może skonstruować na bazie Loxone?

Projektując własne rozwiązanie/produkt z Loxone jako platformą technologiczną lub integrując je z Loxone, korzyści z naszej rozbudowanej architektury Miniserverów staną się także Państwa udziałem.