Chcesz zmieniać świat?
Dołącz do nas!

Wskakuj na pokład i wyrusz z nami w podróż pełną przygód pod hasłem rewolucja mieszkaniowa.
Aktualnie poszukujemy nowych osób do naszego oddziału w Bytomiu oraz w Warszawie.

Aktualne oferty pracy:

Przedstawiciel techniczno-handlowy (Bytom)

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu w Bytomiu. Twoim zadaniem będzie prowadzenie szkoleń dla instalatorów, pomoc przy planowaniu projektów i sprzedaż. Posiadasz doświadczenie w branży automatyki budynkowej? Napisz do nas!

Przedstawiciel techniczno-handlowy (Warszawa)

Poszukujemy osoby, która stanie na wysokości zadania i poprowadzi przyszły oddział Loxone w Warszawie. Twoim zadaniem będzie prowadzenie szkoleń dla instalatorów, pomoc przy planowaniu projektów
i sprzedaż. Posiadasz doświadczenie w branży smart home? Dołącz do zespołu Loxone!

Zalety pracy w Loxone

Każdego dnia 350 Loxonautów na całym świecie (również w Polsce) poświęca swoje serce tematyce automatyki domowej i budynkowej. Zgodnie z naszym mottem „Best workplace for performers“, zapewniamy im te najlepsze warunki do pracy. Zależy nam, aby czuli się komfortowo, cały czas się rozwijali i osiągali jak najlepsze wyniki. Spójrzmy na kilka zalet pracy w Loxone:

Ikona projekt

Unikalne projekty

We wszystkich działach pracujemy nad ciekawymi projektami i oferujemy dużą przestrzeń na realizację własnych pomysłów.

Ikona projekt

Ludzie i zespół

Loxone to osoby z pasją do swojej pracy. Dewizą jest wzajemne inspirowanie się i czerpanie korzyści. Chcemy wykonywać dobrą robotę i wspierać się nawzajem. To motywuje nas każdego dnia.

Ikona globus

Międzynarodowo i lokalnie

W Loxone będziesz pracować w międzynarodowym środowisku i czerpać korzyści z bliskiej współpracy z kolegami i klientami z całego świata. W zależności od wykonywanej pracy i kwalifikacji istnieje również możliwość długoterminowego pobytu za granicą i kariery międzynarodowej.

Ikona portfel

Atrakcyjne wynagrodzenie

Wydajność się opłaca. Znakomite wyniki w pracy nie pozostają u nas niezauważone i są odpowiednio nagradzane.

Ikona szkoła

Rozwój zawodowy

Promowanie rozwoju osobistego i zawodowego jest dla nas bardzo ważne. Uczymy się przez całe życie, w różnych dziedzinach zawodowych i na różnych poziomach zaawansowania. Twój sukces jest również naszym sukcesem, dlatego inwestujemy tam, gdzie drzemie potencjał.

Ikona projekt

Elastyczne godziny pracy

Dla nas rodzina i praca nie wykluczają się wzajemnie. Dzięki elastycznym godzinom pracy i możliwości zatrudnienia się w niepełnym wymiarze godzin zapewniamy zrównoważone życie zawodowe.

Ikona laptop

Nowoczesne miejsce pracy

Czeka na ciebie nowoczesne, elastyczne miejsce pracy z najlepszym wyposażeniem. Każdy z nas dostaje dokładnie taki sprzęt, jakiego potrzebuje do swojej pracy i może go również używać do celów prywatnych i w domu. Przywiązujemy dużą wagę do cyfryzacji procesów pracy i wykonujemy swoje zadania w dużej mierze bez użycia papieru.

Ikona procent

Zniżki pracownicze

Żyjemy inteligentnym życiem. Identyfikacja naszych pracowników z produktami Loxone ma najwyższy priorytet, dlatego otrzymują oni specjalne zniżki na nasze produkty. Dzięki temu każdy Loxonauta ma swój własny inteligentny dom na wyciągnięcie ręki.

Ikona szampan

Wydarzenia pracownicze

Sukcesy należy świętować! Spotykamy się po pracy, bierzemy udział w zagranicznych wycieczkach firmowych, lokalnych teambuildingach czy też przytulnych posiedzeniach przy grillu. Legendarne przyjęcia bożonarodzeniowe w Loxone zasługują na szczególne wyróżnienie.

Ikona droga

Miejsca parkingowe

Zapewniamy wewnętrzne miejsca parkingowe bezpośrednio przed drzwiami wejściowymi biura.