Oferta współpracy
dla architektów i projektantów

W historii Loxone od samego początku architektura i związane z nią aranżowanie przestrzeni do codziennego życia odgrywały ważną rolę.

Beztroskie i praktyczne życie klientów stoi na czele naszych wysiłków. Oferując im nasze rozwiązania i produkty, chcemy zwrócić im jedyną rzecz, której nie można niczym zastąpić – czas. Czas, który mogą przeznaczyć na to,
co robią dla przyjemności, a nie z obowiązku. Wierzymy, że cele Loxone i architektów oraz projektantów w dużej mierze się pokrywają, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Poznaj inteligentny dom Loxone

Wybierz się na wirtualną wycieczkę po showroomie Loxone z naszym specjalistą i zobacz, jak wygląda życie w inteligentnym domu.

Chcesz doświadczyć magii systemu Loxone na własnej skórze?
Umów się na bezpłatną wizytę w naszym salonie pokazowym i poczuj komfort życia w inteligentnym domu wszystkimi zmysłami!

Inteligentny pod każdym względem

Loxone integruje niezbędne urządzenia i funkcje, które razem tworzą doskonale funkcjonujący organizm. Muzyka, żaluzje, światło, alarm, ogrzewanie i klimatyzacja– wszystko działa w harmonii i gwarantuje zupełnie nowe doznania mieszkalne.

Przekrój inteligentnego domu

Sprzęt rozwijamy w harmonii z oprogramowaniem, a każdy produkt wpisuje się w przemyślaną koncepcję inteligentnego budynku. Wszystko działa płynnie i naturalnie. Widoków, jak poniżej, w inteligentnym budynku Loxone nie doświadczysz.

Sztuka w harmonii z technologią – Loxone Touch Pure

Szereg włączników i paneli sterujących zastępuje u nas jeden przycisk z pięcioma obszarami dotykowymi – Loxone Touch Pure. Produkt o minimalistycznym wyglądzie, wykonany ze starannie dobranych materiałów najwyższej jakości. Jest wyjątkowo przyjemny w dotyku i spełnia wysokie wymagania co do estetyki ekskluzywnego mieszkania.

Webinarium dla architektów i projektantów

Zainteresowały cię produkty i możliwości, jakie oferuje Loxone? Chciałbyś wykorzystać je w swoich projektach? Weź udział w naszym bezpłatnym webinarium. Z przyjemnością pokażemy ci, co możesz zaoferować swoim klientom za naszym pośrednictwem. Wspólnie znajdziemy idealne rozwiązanie dla każdego z twoich projektów.

 

Nowy termin w 2021 roku już wkrótce!

Specjalny webinar dla architektów
i projektantów

Poczucie komfortu
dla każdego

Dzięki Loxone spełnisz oczekiwania wszystkich klientów. Zakres zastosowania jest ogromny i stale się powiększa. System został zaprojektowany z myślą o możliwości łatwego rozszerzania. Oferuje rozwiązania dla najemców mieszkań i właścicieli dużych rezydencji. Nasza przewodowa technologia nazywa się Loxone Tree.

Inteligentnego życia mogą doświadczyć także mieszkańcy istniejących domów lub mieszkań, bez konieczności zmian konstrukcyjnych i ingerencji w okablowanie. W przypadku modernizacji i remontów oferujemy rozwiązanie w postaci bezprzewodowej technologii Loxone Air.

Magazyn Loxone Create Automation

Bezpłatny magazyn do pobrania

Przygotowaliśmy dla ciebie wspaniałe źródło inspiracji. Z naszego magazynu Create Automation dowiesz się wiele o urządzaniu domu, architekturze czy inteligentnym sterowaniu technologiami w budynkach. Z przyjemnością prześlemy ci go w bezpłatnej wersji PDF na twoją skrzynkę e-mail.

Inteligentne zarządzanie energią

Ważną kwestią dla dzisiejszych klientów jest z pewnością oszczędność energii. Nowe standardy również stawiają większe wymagania przed projektami mieszkaniowymi. Loxone bierze to pod uwagę. Inteligentny dom zadba o skuteczną kontrolę temperatury (ogrzewanie i klimatyzacja), odłączanie nieużywanych urządzeń i maksymalne wykorzystanie energii z własnych źródeł.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Dorota Roman

Obsługa klienta

+48 32 224 75 88

Magdalena Sitek

Obsługa klienta

+48 32 224 75 87