Projektanci i architekci

Włącz Loxone do swoich projektów i zaoferuj swoim klientom wyjątkowy styl życia. Dziesiątki tysięcy zadowolonych właścicieli Loxone stanowią gwarancję, że współpraca z nami przyniesie tobie i twoim klientom to, co najlepsze.
Idź z duchem czasu i projektuj inteligentne domy.

Architektura, architektura wnętrz, design, projektowanie kuchni, projektowanie oświetlenia, wyposażenie wnętrz, doradztwo obiektowe, doradztwo w zakresie wystroju wnętrz, projektowanie ogrodów

Inteligentny pod każdym względem

Loxone integruje wszystkie niezbędne urządzenia, które razem tworzą doskonale funkcjonujący organizm. Muzyka, żaluzje, światło, alarm, ogrzewanie, chłodzenie – wszystko działa w harmonii i gwarantuje zupełnie nowe doznania mieszkalne.

Przekrój inteligentnego domu

Sprzęt rozwijamy w harmonii z oprogramowaniem, a każdy produkt wpisuje się w inteligentną koncepcję inteligentnego domu. Wszystko działa idealnie i naturalnie.

Poczucie komfortu
dla każdego

Dzięki Loxone spełnisz oczekiwania wszystkich klientów. Zakres zastosowania jest ogromny i stale się powiększa. System został zaprojektowany z myślą o możliwości łatwego rozszerzania. Oferuje rozwiązania dla najemców mieszkań i właścicieli dużych rezydencji.

Inteligentnego życia mogą doświadczyć także mieszkańcy istniejących domów lub mieszkań, bez konieczności zmian konstrukcyjnych i ingerencji w okablowanie. W przypadku modernizacji i remontów oferujemy rozwiązanie w postaci bezprzewodowej technologii Loxone Air.

Inteligentne zarządzanie energią

Ważną kwestią dla dzisiejszych klientów jest z pewnością oszczędność energii. Nowe standardy również stawiają większe wymagania przed projektami mieszkaniowymi. Loxone bierze to pod uwagę. Inteligentny dom zadba o skuteczną kontrolę temperatury (ogrzewanie i klimatyzacja), odłączanie nieużywanych urządzeń i maksymalne wykorzystanie energii z własnych źródeł.

Sztuka w harmonii z technologią – Loxone Pure

Pure: pod tym określeniem kryje się linia produktów o skrupulatnie przemyślanym designie, wykonanych ze starannie wybranych materiałów wysokiej jakości,
o minimalistycznym wyglądzie i wyjątkowo przyjemnych w dotyku, spełniających wysokie wymagania co do estetyki ekskluzywnego mieszkania.

Loxone w twoim projekcie

Jesteś zainteresowany współpracą z Loxone? Z przyjemnością pokażemy ci, co możesz zaoferować swoim klientom za naszyn pośrednictwem. Wspólnie znajdziemy idealne rozwiązanie dla każdego z twoich projektów.

Poznaj możliwości w praktyce

Zobacz, jak wygląda życie w inteligentnym domu. Dwudziestominutowa wycieczka wirtualna prezentuje większość możliwości, jakie oferuje nasz system.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Przemysław Wysocki

Dyrektor regionalny PL

+48 22 295 47 33