Inteligentny i piękny dom –
marzenie dla projektantów i architektów

Pierwszym krokiem do wprowadzenia życia klientów na wyższy poziom dzięki nowoczesnemu projektowi domu jest upewnienie się, że automatyka Loxone odgrywa w nim rolę od samego początku. Dzięki temu rozwiązaniu klienci będą wykonywać nawet 50 000 czynności rocznie mniej i będą mogli prawdziwie cieszyć się czasem spędzonym w swoim domu.

 

 

Szkolenie dla architektów

Architektura łączy się z technologią: smart home

Czy ty również otrzymałeś już zapytania od swoich klientów o automatykę w domu? Nie wiesz, czy ta technologia okaże się twoim zawodowym przyjacielem czy wrogiem? Dołącz do szkolenia organizowanego przez wiodącego producenta systemu automatyki budynkowej i domowej i zyskaj wszystkie odpowiedzi.

Termin: 12.06.2024 r., 10:00-14:00
Lokalizacja: ul. Komitetu Obrony Robotników 70, Warszawa
Koszt: 99 zł

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Projekt, który wspiera funkcjonalność

Z Loxone otrzymujesz kompletne rozwiązanie stworzone i przetestowane w oparciu o najwyższe standardy. Design pozostaje w centrum uwagi, aby zapewnić najwyższą funkcjonalność, która pozwoli na estetyczniejsze wnętrze i ułatwi życie. Wszystkie elementy działają w perfekcyjnej synergii, począwszy od Miniservera, bez konieczności połączenia z wi-fi lub chmurą. Bezbłędne działanie inteligentnego oświetlenia, zacieniania, kontrola klimatu w pomieszczeniu, bezpieczeństwa i innych funkcji jest sterowane automatycznie.

Seria webinarów dla architektów

Aż 3h bezpłatnych materiałów!

Korzyści z integracji smart systemu w budynkach, aktualne standardy systemów zarządzania, podstawy planowania systemu Loxone, sposoby okablowania, integracja z protokołami i wiele innych.

Fuzja funkcjonalnego oświetlenia LED
z aranżacją wnętrz

Jako część naszego kompletnego, gotowego rozwiązania, niskonapięciowe oświetlenie LED – w tym lampy wiszące, sufitowe, oświetlenie zewnętrzne i inne oprawy świetlne – jest inteligentne, ale proste, wysublimowane, lecz minimalistyczne, równocześnie maksymalizując technologię i wznosząc na wyżyny każdy projekt inteligentnego domu lub obiektu komercyjnego.

Dziecko używające Touch Pure z logiem IF Design Award

Estetyczne ściany
z efektywnym designem

Zmniejsz liczbę przycisków, pseudointeligentnych termostatów i tym podobnych dzięki ulepszonemu wzornictwu naszego Touch Pure. W 2019 roku Touch Pure 2. generacji zdobył nagrodę iF Design Award! Dzięki zdefiniowanym obszarom na przycisku Touch, możesz dostosować oświetlenie domu, zacienianie i ustawienia audio do swoich potrzeb. O klimat pomieszczenia dba wbudowany czujnik temperatury i wilgotności. Dodatkowo, zdalne sterowanie jest zawsze możliwe dzięki Loxone App na dowolnym urządzeniu.

Dziecko używające Touch Pure z logiem IF Design Award

Nawiąż współpracę z Partnerem Loxone:

Na naszej mapie znajdziesz dane kontaktowe do certyfikowanych firm instalujących system Loxone. Wspólnie zrealizujecie projekt inteligentnej automatyki od początku do końca. Nie znalazłeś Partnera Loxone w swojej okolicy? Napisz do nas. Pomożemy ci w nawiązaniu kontaktu.

Bezpretensjonalny luksus z technologią wtapiającą się w tło

Wszystkie produkty Loxone zostały stworzone z myślą o projektantach i architektach. Dzięki temu otrzymujesz oświetlenie, które robi znacznie więcej niż tylko rozświetla pomieszczenie. Audio, które odgrywa również dużą rolę w bezpieczeństwie. I wiele więcej, łącząc wszystkie komponenty w wielką całość, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Zaoferuj klientom wyższy poziom życia dzięki kompletnemu rozwiązaniu pod klucz. Zapoznaj się z projektem z Wielkopolski, który pokazuje swobodny luksus osiągnięty z Loxone.

Skontaktuj się z nami i rozpocznij przygodę z Loxone!

 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Możliwości dzięki kompleksowej automatyce budynkowej

50 000 zadań rocznie mniej, więcej czasu na życie

Wszystkie komponenty komunikują się ze sobą, aby zapewnić bezbłędną pracę. Loxone zmienia styl życia mieszkańców inteligentnych domów na całym świecie.

Oświetlenie, ogrzewanie i klimatyzacja, bezpieczeństwo, multimedia i inne elementy, które mogą automatycznie dostosować się do potrzeb mieszkańców. Oznacza to, że Loxone oszczędza 50 000 zadań rocznie, dzięki czemu można poświęcić więcej czasu na to, co naprawdę się kocha.

Maksymalna wydajność energetyczna

Dzisiejsze oszczędne domy nie są luksusem, ale standardem. Przepisy są stale dostosowywane, aby wprowadzić nowy poziom efektywności energetycznej w budownictwie.

Dzięki automatyce Loxone, zużycie energii w budynku może zostać zoptymalizowane i zracjonalizowane – od automatycznego wyłączania nieużywanych urządzeń do ładowania auta przez panele słoneczne.

Model domu w 3D