Zostań
partnerem Loxone

Chcesz zarabiać, instalując najnowocześniejszą technologię i prowadząc interesy na szybko rozwijającym się rynku? Wybierz najlepszy kompleksowy system, który pozwoli ci wdrażać zarządzanie i automatyzację domów, budynków komercyjnych oraz projektów specjalnych.

Jako partner Loxone będziesz zapewniać swoim klientom usługi od doradztwa i planowania projektu, aż po ostateczne wdrożenie i opiekę posprzedażową. Zapisz się na nasze bezpłatne webinarium wprowadzające, aby dowiedzieć się więcej!

Zostań
partnerem Loxone

Chcesz zarabiać, instalując najnowocześniejszą technologię i prowadząc interesy na szybko rozwijającym się rynku? Wybierz najlepszy kompleksowy system, który pozwoli ci wdrażać zarządzanie i automatyzację domów, budynków komercyjnych oraz projektów specjalnych.

Jako partner Loxone będziesz zapewniać swoim klientom usługi od doradztwa i planowania projektu, aż po ostateczne wdrożenie i opiekę posprzedażową. Zapisz się na nasze bezpłatne webinarium wprowadzające, aby dowiedzieć się więcej!

8 powodów, dla których warto zostać certyfikowanym partnerem Loxone:

Icon Gebäude

Prosta
obsługa

Opracowując nasze produkty, zwracamy uwagę na jedną ważną rzecz – każdy elektryk musi umieć je obsługiwać, a nie tylko doświadczony programista. Dzięki darmowemu oprogramowaniu, które automatycznie tworzy wizualizację, instalacja elektryczna nigdy nie była łatwiejsza.

Icon Zertifikat

Nasza misja?
Twój sukces!

Jedziemy na tym samym wózku, a twój sukces jest naszym sukcesem. Z tego powodu oferujemy nie tylko produkty do testowania i szkolenia, ale także bezpłatne i natychmiast dostępne wsparcie oraz osobistego konsultanta, który pomoże ci w planowaniu i sprzedaży.

Icon shopping

Realizacja prostych
i złożonych funkcji

Miniserver Loxone to doskonała podstawa każdej instalacji elektrycznej, która pomoże w realizacji prostych funkcji czasowych, ale także złożonych funkcji, z którymi nie poradzą sobie nawet najbardziej zaawansowane urządzenia jednozadaniowe na rynku. To wszystko dzięki gotowym funkcjom w oprogramowaniu i całkowicie bezpłatnie.

Icon Tree

Wielkość projektu
nie ma znaczenia

Nie ma znaczenia, jak duży jest twój projekt. Mieszkanie, dom, biuro, hotel, gospodarstwo rolne czy browar – mamy odpowiednią technologię dla każdego projektu: od przekaźników podstawowych, sterowania za pomocą 0-10 V po specjalne protokoły, takie jak KNX, DALI, RS232 / RS485, Modbus, polecenia http.

Icon Support

Produkty na
całe życie

Instalacja elektryczna to inwestycja na całe życie,
a nasze produkty są opracowywane z tą myślą – i to nie tylko hardware. Wsparcie oprogramowania w postaci bezpłatnych aktualizacji systemu i aplikacji jest u nas oczywistością.

Icon Schnittstellen

U nas możesz
czuć się bezpiecznie

Na bezpieczeństwo cybernetyczne jest i będzie kładziony coraz większy nacisk. Nie sprzedajemy danych klientów, nie polegamy na chmurze. Jakość szyfrowania, HTTPS, SSL, firewall, ochrona przed atakami DDos – poważnie podchodzimy do bezpieczeństwa twojego oraz naszych klientów.

Icon Check

Gotowe bloki
funkcyjne

W dzisiejszych czasach inteligentne sterowanie znajdzie zastosowanie we wszystkich obszarach HVAC. Ogrzewanie, żaluzje, rekuperację, klimatyzację, oświetlenie, timery, alarm… Dzięki Loxone otrzymujesz bezpłatne doświadczenie we wszystkich możliwych dziedzinach w postaci przetestowanych bloków funkcyjnych, które można dalej parametryzować, łącznie z wizualizacją.

Icon Ansprechpartner

Silne partnerstwo
oparte na doświadczeniu

Zaczęliśmy w garażu, jak każdy dobry technologiczny start-up. Ale te czasy już minęły i w przeciwieństwie do setek innych firm mieliśmy szczęście, że się nam udało. Na koncie mamy teraz 175 000 zrealizowanych instalacji, oddziały na całym świecie, ponad 16 000 partnerów instalacyjnych i więcej niż 10 lat doświadczenia w branży. Będziemy twoim silnym partnerem i bliskim przyjacielem.

Collage Loxone Produktsortiment

Kompleksowe rozwiązanie
– do wszystkich projektów

Loxone oferuje kompleksowe rozwiązanie automatyzacji budynków mieszkalnych, komercyjnych
i projektów specjalnych. Wszelkie zadania automatyzacji realizowane są w sposób niezawodny
i nieskomplikowany.

Jako partner Loxone otrzymujesz wszystkie produkty do swojego projektu z jednego źródła. Od nowoczesnej technologii oświetlenia LED, przez system dźwiękowy, aż po odpowiednie elementy sterujące – nasza oferta w pełni zaspokoi twoje oczekiwania.

Specjalnie zaprojektowane i skoordynowane produkty zapewniają idealną interakcję między sprzętem
i oprogramowaniem. Zostały one stworzone do użytku w automatyce domowej i budynkowej i gwarantują stabilną instalację u klienta.

Collage Loxone Produktsortiment

Szkolenia Loxone

Poznaj system Loxone od A do Z i zostań ekspertem
w dziedzinie inteligentnych instalacji w ciągu zaledwie kilku dni dzięki naszemu szkoleniu. Niezależnie od tego, czy dopiero poznajesz system Loxone, czy jesteś już profesjonalistą. Dla każdego przygotowaliśmy odpowiednie szkolenie z zakresu planowania funkcji, naszych produktów, instalacji, konfiguracji czy sprzedaży.

Już teraz zarezerwuj swoje miejsce na najbliższym szkoleniu Loxone.

Collage Loxone Produktsortiment

Loxone w liczbach

Ponad

zrealizowanych projektów

przez

partnerów Loxone

w

krajach na całym świecie.

Serce systemu Loxone: Miniserver

Miniserver jest wyposażony w wejścia 24 V,
które umożliwiają dodanie dowolnego przycisku, kontaktu okiennego, czujnika zbicia szyby, czujnika obecności i innych komponentów. Osiem przekaźników ma uniwersalne zastosowanie, ponieważ są bezpotencjałowe (24 V, 230 V). Loxone oferuje technologię magistrali zwaną Loxone Tree,
która oferuje znaczące zalety w zakresie okablowania
i wolnej topologii.

Prosta konfiguracja z Loxone Config

Zamiast wierzyć nam na słowo, przekonaj się sam!

Nie musisz umieć programować,
aby pracować z naszym bezpłatnym oprogramowaniem Loxone Config. Pełnej konfiguracji dokonasz przeciągając
i upuszczając gotowe bloki i przepisując wartości w polach.

 

  • Ponad 250 gotowych bloków funkcyjnych
  • Funkcja autokonfiguracji
  • Funkcja planowania projektów do tworzenia ofert
  • Tryb symulacji i podgląd na żywo
  • Bezpłatne aktualizacje
Webinarium Loxone

Webinarium: Loxone w skrócie

Chcielibyśmy zaoferować ci możliwość poznania Loxone bez żadnych zobowiązań – w zaciszu własnego domu. Na naszym webinarium dla przyszłych partnerów dowiesz się wszystkiego o technologii Loxone, naszych produktach, technologiach, programie partnerskim oraz weźmiesz udział w wycieczce po naszym bytomskim salonie Loxone.

Zostań partnerem Loxone w zaledwie kilku krokach

Dołączenie do programu partnerskiego Loxone jest bardzo łatwe. Jeśli wszystkie niezbędne wymagania zostaną spełnione, a twoja prośba zatwierdzona, natychmiast zaczniesz odnosić korzyści i otrzymasz status partnera Loxone.

Logo Loxone Registered Partner


Registered Partner

Partnerem rejestrowanym stajesz się w momencie zamówienia pakietu powitalnego Loxone. Za pomocą walizki testowej bliżej poznasz zasady działania naszego systemu i produktów.

Logo Loxone Silver Partner


Silver Partner

Po zamówieniu walizki demonstracyjnej lub pakietu startowego i ukończeniu Modułu 1 i 2 szkolenia Loxone otrzymasz status Silver. Od teraz będziesz gotowy wykonywać pierwsze projekty.

Logo Loxone Gold & Platinum Partner


Gold & Platinum Partner

Realizując różne projekty Loxone, zdobywasz doświadczenie i wiedzę
w zakresie korzystania z naszego systemu. W ten sposób awansujesz w programie partnerskim.

„Pasjonuję się automatyką od wielu lat,
dzięki współpracy z Loxone jestem w stanie dostarczać klientom najlepszą wartość dodaną i unikalne doświadczenia. Cenię Loxone szczególnie za dbałość o wysoką jakość produktów, konsekwentny nieprzerwany rozwój i tę determinację w tworzenie najbardziej kompleksowej platformy smart home na świecie. Wspólnie możemy zagwarantować klientom bezkompromisowe bezpieczeństwo, wygodę i użyteczność – dostarczając przy tym niesamowitą frajdę z wykorzystania nowoczesnych technologii w życiu codziennym.”

 

Tomasz Garbowski
ITOhub Sp. z o.o., Warszawa

„Zanim rozpoczęliśmy w 2015 roku współpracę z Loxone, wnikliwie zbadaliśmy rynek systemów inteligentnych budynków. Spodobała nam się pierwotna wizja założycieli, która przez te lata nie tylko jest konsekwentnie realizowana,
ale kreatywnie się rozwija. Jako Flagship Partner z entuzjazmem dzielimy się z naszymi klientami komfortem, który daje zastosowanie Loxone.”

 

Marek Borówka & Robert Kuczmański
Hi-End Tech, Kraków

„W 2013 roku stanęliśmy przed wyborem odpowiedniego dla nas systemu automatyki. Poznając specyfikę różnych systemów postawiliśmy na Loxone! Patrząc z perspektywy czasu, uczestnicząc w ciągłym rozwoju produktu, można śmiało stwierdzić, że była to bardzo dobra decyzja ! Stawiamy przede wszystkim na ZADOWOLENIE NASZYCH KLIENTÓW!”

 

Łukasz Kapusta
Luksystem, Częstochowa

„Zanim w 2019 roku zostaliśmy partnerem Loxone, nasza firma zajmowała się głównie automatyką przemysłową i oprogramowaniem. Teraz większość naszych kontraktów to systemy smart home, gdzie w 100% zaufaliśmy Loxone. Niedawno zostaliśmy Gold Partnerem i stale się rozwijamy zatrudniając nowych instalatorów. Nasza specjalność to projekty wymagające i klasy premium – gdzie doskonale sprawdzają się produkty Loxone.”

 

Michał Kisielak
M&J Kisielak, Nawojowa Góra

Loxone Partner Rene Seedorff

„Kiedy postanowiłem włączyć do swojej oferty rozwiązania z zakresu inteligentnego domu wiedziałem, że podstawą sukcesu jest oparcie swoich usług na funkcjonalnych i dobrych jakościowo produktach. Wiele czasu poświęciłem na analizie dostępnych rozwiązań na rynku by znaleźć produkty, które będę chciał oferować swoim klientom. W 2012 roku zapoznałem się z rozwiązaniami Loxone
i postanowiłem wziąć udział w programie partnerskim. Dziś, po kilku latach współpracy
i wielu zrealizowanych projektach uważam,
że była to świetna decyzja.”

 

Krzysztof Tarociński
Sistemo, Poznań

Zgłoszenie do programu partnerskiego

Chcesz zostać autoryzowanym partnerem Loxone? Prześlij niewiążące zgłoszenie do programu.

Aby uzyskać status partnera Loxone, należy spełnić określone wymagania. Wymaga to przeglądu twoich danych przez jednego z naszych pracowników. Po otrzymaniu twojej prośby skontaktujemy się z tobą osobiście.

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Często zadawane pytania

Jak zostać certyfikowanym partnerem Loxone?

Aby dołączyć do programu partnerskiego Loxone, należy w pierwszej kolejności wysłać zgłoszenie (wypełnić formularz powyżej). Zgłoszenie zostanie następnie sprawdzone przez pracownika Loxone. Po zakończeniu kontroli skontaktujemy się z tobą telefonicznie.

Jakie są wymagania, aby zostać partnerem Loxone?

Jako autoryzowany partner Loxone przejmiesz realizację różnych projektów Loxone – od doradztwa
i planowania, poprzez realizację, aż po obsługę posprzedażową i dbanie o zadowolenie klientów. Dodatkowe usługi w ramach sprzedaży produktu klientom końcowym są podstawą przyjęcia do naszego programu partnerskiego.

Dążymy do silnego partnerstwa w interesie naszych klientów. Prosimy o przestrzeganie poniższych wymagań, które zależą od profilu firmy.

Elektrycy

Jako partner Loxone zobowiązujesz się, że w ramach realizacji projektów inteligentnych domów, zaoferujesz swoim klientom kompleksowe służby – od doradztwa, poprzez projektowanie systemu, aż do jego wdrożenia
i obsługę posprzedażową. Twoim celem jest zadowolenie klienta, a te działania w formie usług dodatkowych stanowią podstawę do przystąpienia do programu partnerskiego.

 

Wykonawcy instalacji ogrzewania

Jako partner Loxone zobowiązujesz się, że w ramach realizacji projektów inteligentnych domów, zaoferujesz swoim klientom kompleksowe służby – od doradztwa, poprzez projektowanie systemu, aż do jego wdrożenia
i obsługę posprzedażową. Twoim celem jest zadowolenie klienta, a te działania w formie usług dodatkowych stanowią podstawę do przystąpienia do programu partnerskiego.

 

Systemy zacieniania

Warunkiem przystąpienia do programu partnerskiego jest świadczenie usług doradczych i instalacyjnych w zakresie techniki zacieniania. Informacje te muszą być jasno określone na stronie internetowej, a także w ewidencji o działalności gospodarczej.

 

Wykonawcy basenów

Warunkiem przystąpienia do programu partnerskiego jest świadczenie usług doradczych i instalacyjnych w zakresie techniki basenowej. Informacje te muszą być jasno określone na stronie internetowej, a także w ewidencji o działalności gospodarczej. Po zweryfikowaniu i zatwierdzeniu prowadzonej działalności przez naszych pracowników, możesz zacząć korzystać z programu partnerskiego.

 

Wykonawcy saun

Warunkiem przystąpienia do programu partnerskiego jest świadczenie usług doradczych i montażowych w dziedzinie saun. Informacje te muszą być jasno określone na stronie internetowej, a także w ewidencji
o działalności gospodarczej. Po zweryfikowaniu i zatwierdzeniu prowadzonej działalności przez naszych pracowników, możesz zacząć korzystać z programu partnerskiego.

 

Integratorzy systemów automatyki budynkowej

Jako partner Loxone zobowiązujesz się, że w ramach realizacji projektów inteligentnych domów, zaoferujesz swoim klientom kompleksowe służby – od doradztwa, poprzez projektowanie systemu, aż do jego wdrożenia
i obsługę posprzedażową. Twoim celem jest zadowolenie klienta, a te działania w formie usług dodatkowych stanowią podstawę do przystąpienia do programu partnerskiego. Usługi świadczone w dziedzinie inteligentnego budownictwa muszą być wyraźnie podane na twojej stronie internetowej i w ewidencji o działalności gospodarczej. Po zweryfikowaniu i zatwierdzeniu prowadzonej działalności przez naszych pracowników, możesz zacząć korzystać z programu partnerskiego.

 

IT

Jako partner Loxone zobowiązujesz się, że w ramach realizacji projektów inteligentnych domów, zaoferujesz swoim klientom kompleksowe służby – od doradztwa, poprzez projektowanie systemu, aż do jego wdrożenia
i obsługę posprzedażową. Usługi świadczone w dziedzinie inteligentnych domów muszą być wyraźnie podane na twojej stronie internetowej i w ewidencji o działalności gospodarczej. Usługi te muszą być jasno komunikowane klientowi końcowemu, na przykład na stronie internetowej.

 

Technicy zabezpieczeń

Jako partner Loxone zobowiązujesz się, że w ramach realizacji projektów inteligentnych domów, zaoferujesz swoim klientom kompleksowe służby – od doradztwa, poprzez projektowanie systemu, aż do jego wdrożenia
i obsługę posprzedażową. Usługi świadczone w dziedzinie inteligentnych domów muszą być wyraźnie podane na twojej stronie internetowej i w ewidencji o działalności gospodarczej.

 

Projektanci (instalacje elektryczne / ogrzewanie, klimatyzacja, wentylacja / oświetlenie)

Biura projektowe i techniczne muszą operować w dziedzinie inteligentnych domów i mieszkań. Zobowiązujesz się, że w ramach realizacji projektów inteligentnych domów, zaoferujesz swoim klientom kompleksowe służby – od doradztwa, poprzez projektowanie systemu, aż do jego wdrożenia i obsługę posprzedażową. Same tworzenie projektów (bez późniejszej ich realizacji przez własny personel) nie wystarczy, aby wejść do programu partnerskiego.

 

Technika pomiarowa i regulacyjna

Warunkiem przystąpienia do programu partnerskiego jest świadczenie usług doradczych i instalacyjnych w zakresie technik pomiarowych i regulacyjnych. Informacje te muszą być jasno określone na stronie internetowej, a także w ewidencji o działalności gospodarczej.

 

Instalacje audio-video

Strona internetowa musi jednoznacznie wskazywać, że podmiot prowadzi działalność w zakresie systemów audio-video i ich instalacji. Usługi te muszą być jasno komunikowane klientom końcowym w formie oddzielnej podstrony. Warunkiem przystąpienia do programu partnerskiego jest świadczenie usług doradczych i instalacyjnych w tym zakresie.

 

Instalatorzy instalacji solarnych i fotowoltaicznych

Strona internetowa musi jednoznacznie wskazywać, że podmiot prowadzi działalność w zakresie systemów solarnych i fotowoltaicznych. Usługi te muszą być jasno komunikowane klientom końcowym w formie oddzielnej podstrony. Warunkiem przystąpienia do programu partnerskiego jest świadczenie usług doradczych i instalacyjnych w tym zakresie.

 

Pozostałe branże

 

Budownictwo i nieruchomości

Główny obszar działalności:
Producenci domów prefabrykowanych, deweloperzy, generalni wykonwacy, zarządcy nieruchomości

Więcej informacji >

Projektanci i architekci

Główny obszar działalności:
Architekci, projektanci wnętrz i kuchni, doradcy

Więcej informacji >

Placówki oświatowe

Instytucje:
Uniwersytety, szkoły wyższe, szkoły zawodowe i rzemieślnicze

Więcej informacji >

Producenci przemysłowi

Więcej informacji >

Czym dokładnie jest pakiet powitalny Loxone?

Dla naszych przyszłych partnerów przygotowaliśmy dwa pakiety powitalne. Jeden z nich możesz jednorazowo kupić w promocyjnej cenie. Opakowania służą do lepszego poznania naszych produktów. Zakup jednego z pakietów stanowi podstawę do włączenia do programu partnerskiego Loxone.

Pakiet startowy

Idealny zestaw do wejścia w zielony świat Loxone.

…a w środku:

✓ Miniserver
✓ Touch Tree (biały)
✓ Air Base Extension
✓ Smart Socket Air
✓ Zasilacz 0,4A
✓ Kabel Tree
✓ Koszulka Loxone
✓ Magazyn „Create Automation”

Walizka demonstracyjna

Optymalne narzędzie do szybkiej nauki systemu.

…a w środku:

✓ Miniserver
✓ Tree Extension z interkomunikacją Tree
✓ Air Base Extension
✓ RGBW Dimmer Tree
✓ Czujnik obecności Tree
✓ Touch Tree
✓ Taśma RGBW LED
✓ Kontakt okienny
✓ 4 potencjometry do sterowania wejściami analagowymi
✓ 4 zaciski do podłączenia kolejnych produktów Tree / Link
✓ Koszulka Loxone
✓ Magazyn „Create Automation”

Czym jest szkolenie podstawowe Loxone i kiedy mogę wziąć w nim udział?

Dzięki comiesięcznym szkoleniom Loxone w Polsce, możesz stać się specjalistą automatyki Loxone w ciągu zaledwie kilku dni. Szkolenie podstawowe Loxone stanowi podstawę udanego partnerstwa i jest warunkiem uzyskania statusu Silver Partnera. Szkolenie zapewnia kompleksowy przegląd standardów i zasad automatyki domowej i budynkowej Loxone.

Dowiedz się więcej >

Jak długo ważny jest status partnera?
Recertyfikacja jest konieczna tylko u partnerów ze statusem Silver i wyższym.

Po uzyskaniu statusu Silver, Gold lub Platinum raz w roku musisz dokonać recertyfikacji. Odbywa się to w następujący sposób:

Silver Partner: uczestniczy w corocznym szkoleniu
Gold / Platinum Partner: uczestniczy w corocznym szkoleniu i osiąga wyznaczone cele w sprzedaży

Twój trener Loxone z chęcią udzieli ci więcej szczegółów.

Jeśli osiągniesz wyznaczone cele w ciągu 12 miesięcy, automatycznie staniesz się certyfikowanym partnerem Loxone na kolejne 12 miesięcy. Jeśli określone cele nie zostaną spełnione, otrzymasz status odpowiadający twoim wynikom.

Jak zostać Flagship Partnerem Loxone?

Flagship Partner Loxone zajmuje pierwsze miejsce w dziedzinie automatyki domowej i budynkowej. Dowiedz się wszystkich szczegółów dotyczących tego statusu w rozmowie ze swoim trenerem Loxone.

Dorota Roman

Obsługa klienta

+48 32 224 75 88

Magdalena Sitek

Obsługa klienta

+48 32 224 75 87