Zostań
partnerem Loxone

Jako autoryzowany partner Loxone będziesz odpowiedzialny za realizację różnych projektów sterowania i automatyzacji – od doradztwa i planowania, poprzez realizację, aż po obsługę posprzedażową i dbanie o zadowolenie klientów.

Dowiedz się więcej o Loxone na naszym bezpłatnym webinarium.

Zostań partnerem Loxone

Jako autoryzowany partner Loxone będziesz odpowiedzialny za realizację różnych projektów sterowania i automatyzacji – od doradztwa i planowania, poprzez realizację, aż po obsługę posprzedażową i dbanie o zadowolenie klientów.

Zostań partnerem Loxone
i korzystaj z licznych zalet

Icon Gebäude

Dostęp do
tysięcy projektów

Na całym świecie zostało już wdrożonych ponad 120 000 projektów Loxone. Przy ich realizacji polegamy w 100% na naszej sieci partnerskiej. Każde zapytanie projektowe przekazujemy odpowiedniemu partnerowi z okolicy klienta. Sieć partnerów Loxone ma dostęp do tysięcy projektów każdego roku.

Icon Prozente

Atrakcyjne zniżki
dla partnerów

Zyskaj atrakcyjne rabaty na zakupy w naszym sklepie internetowym. Jako partner będziesz również mógł korzystać ze zniżek na wybrane nowe produkty, program szkoleniowy Loxone, wyposażenie salonu pokazowego i wiele więcej.

Icon Zertifikat

Od profesjonalistów
dla profesjonalistów

Duże korporacje, takie jak Google i Amazon, coraz bardziej koncentrują się na rynku „zrób to sam” w sektorze inteligentnych domów. Świadomie podążamy
w przeciwnym kierunku: Loxone oznacza profesjonalne rozwiązania w dziedzinie inteligentnych domów, obiektów komercyjnych i projektów specjalnych, które możesz wdrażasz jako partner Loxone.

Icon Tree

O 80% niższe
koszty okablowania

Dzięki naszej własnej technologii przewodowej Loxone Tree, redukujesz wysiłek instalacyjny
w swoich projektach smart home
i komercyjnych do minimum. Oszczędzasz na czasie, okablowaniu i miejscu
w rozdzielnicy.

Icon Ansprechpartner

Osobisty
doradca projektowy

Twój osobisty konsultant projektowy z przyjemnością zajmie się twoimi obawami
i chętnie udzieli ci pomocy we wszystkich tematach i pytaniach związanych z przygotowaniem projektu.

Icon Support

Bezpłatne wsparcie
– bezpośrednio od producenta

Czy potrzebujesz wsparcia przy realizacji projektu Loxone? Z nami otrzymujesz serwis i wsparcie
z pierwszej ręki – bezpośrednio
od producenta: mailowo
lub telefonicznie.

Icon Schnittstellen

Liczne otwarte
interfejsy

Kontrola systemów grzewczych, fotowoltaicznych, wysyłanie poleceń w podczerwieni, odczytywanie zużycia energii elektrycznej: Loxone pozwala spełniać wszystkie wymagania klientów. Umożliwiamy ci integrację wielu technologii
i interfejsów, które są powszechnie używane w automatyzacji.

Icon Check

Zawsze
na bieżąco

Jako partner Loxone jesteś zawsze na bieżąco z premierami nowych produktów, nowymi wersjami oprogramowania i nie tylko. O ważnych zmianach i nowościach Loxone poinformuje cię z wyprzedzeniem w specjalnym biuletynie dla partnerów lub
w sekcji partnerskiej na naszej stronie.

Icon shopping

Zakupy bezpośrednio
od producenta

Produkty kupujesz bezpośrednio od producenta – bez żadnych pośredników. Gwarantuje to wysoką dostępność produktów
i krótkie terminy dostaw. Produkty, które zamówisz przed 16:00, opuszczą nasz magazyn tego samego dnia.

Collage Loxone Produktsortiment

Kompleksowe rozwiązanie
– do wszystkich projektów

Loxone oferuje kompleksowe rozwiązanie automatyzacji budynków mieszkalnych, komercyjnych
i projektów specjalnych. Wszelkie zadania automatyzacji realizowane są w sposób niezawodny
i nieskomplikowany.

Jako partner Loxone otrzymujesz wszystkie produkty do swojego projektu z jednego źródła. Od nowoczesnej technologii oświetlenia LED, przez system dźwiękowy, aż po odpowiednie elementy sterujące – nasza oferta w pełni zaspokoi twoje oczekiwania.

Specjalnie zaprojektowane i skoordynowane produkty zapewniają idealną interakcję między sprzętem
i oprogramowaniem. Zostały one stworzone do użytku w automatyce domowej i budynkowej i gwarantują stabilną instalację u klienta.

Collage Loxone Produktsortiment

Szkolenia Loxone

Poznaj system Loxone od A do Z i zostań ekspertem
w dziedzinie inteligentnych instalacji w ciągu zaledwie kilku dni dzięki naszemu szkoleniu. Niezależnie od tego, czy dopiero poznajesz system Loxone, czy jesteś już profesjonalistą. Dla każdego przygotowaliśmy odpowiednie szkolenie z zakresu planowania funkcji, naszych produktów, instalacji, konfiguracji czy sprzedaży.

Już teraz zarezerwuj swoje miejsce na najbliższym szkoleniu Loxone.

Collage Loxone Produktsortiment

Loxone w liczbach

Ponad

120 000

zrealizowanych
projektów Loxone

przez

10 000

partnerów
Loxone

w

99

krajach
na całym świecie.

Webinarium: Loxone w skrócie

Chcielibyśmy zaoferować ci możliwość poznania Loxone bez żadnych zobowiązań – w zaciszu własnego domu. Na naszym webinarium dla przyszłych partnerów dowiesz się wszystkiego o technologii Loxone, naszych produktach, technologiach, programie partnerskim oraz weźmiesz udział
w wycieczce po naszym bytomskim salonie Loxone.

Zostań partnerem Loxone w zaledwie kilku krokach

Dołączenie do programu partnerskiego Loxone jest bardzo łatwe. Jeśli wszystkie niezbędne wymagania zostaną spełnione, a twoja prośba zatwierdzona, natychmiast zaczniesz odnosić korzyści i otrzymasz status partnera Loxone.

Logo Loxone Registered Partner


Registered Partner

Partnerem rejestrowanym stajesz się w momencie zamówienia pakietu powitalnego Loxone. Za pomocą walizki testowej bliżej poznasz zasady działania naszego systemu i produktów.

Logo Loxone Silver Partner


Silver Partner

Po zamówieniu walizki demonstracyjnej lub pakietu startowego i ukończeniu Modułu 1 i 2 szkolenia Loxone otrzymasz status Silver. Od teraz będziesz gotowy wykonywać pierwsze projekty.

Logo Loxone Gold & Platinum Partner


Gold & Platinum Partner

Realizując różne projekty Loxone, zdobywasz doświadczenie i wiedzę
w zakresie korzystania z naszego systemu. W ten sposób awansujesz w programie partnerskim.

Scribbling Loxone Flagship Partner

Flagship Partner Loxone

Zostań Flagship Partnerem Loxone i przenieś swoją firmę na zupełnie nowy poziom dzięki Loxone! Jako sztandarowy partner, jesteś numerem jeden, jeśli chodzi o wykonywanie projektów automatyki domowej i budynkowej z Loxone.
W twoim showroomie klienci mogą uzyskać kompleksowe informacje
o możliwościach systemu Loxone. Otrzymasz również wyłączne wsparcie
w obszarach: marketingu, sprzedaży i obsługi klienta.

„Pasjonuję się automatyką od wielu lat,
dzięki współpracy z Loxone jestem w stanie dostarczać klientom najlepszą wartość dodaną i unikalne doświadczenia. Cenię Loxone szczególnie za dbałość o wysoką jakość produktów, konsekwentny nieprzerwany rozwój i tę determinację w tworzenie najbardziej kompleksowej platformy smart home na świecie. Wspólnie możemy zagwarantować klientom bezkompromisowe bezpieczeństwo, wygodę i użyteczność – dostarczając przy tym niesamowitą frajdę z wykorzystania nowoczesnych technologii w życiu codziennym.”

 

Tomasz Garbowski
ITOhub Sp. z o.o., Warszawa

„Zanim rozpoczęliśmy w 2015 roku współpracę z Loxone, wnikliwie zbadaliśmy rynek systemów inteligentnych budynków. Spodobała nam się pierwotna wizja założycieli, która przez te lata nie tylko jest konsekwentnie realizowana,
ale kreatywnie się rozwija. Jako Flagship Partner z entuzjazmem dzielimy się z naszymi klientami komfortem, który daje zastosowanie Loxone.”

 

Marek Borówka & Robert Kuczmański
Hi-End Tech, Kraków

„W 2013 roku stanęliśmy przed wyborem odpowiedniego dla nas systemu automatyki. Poznając specyfikę różnych systemów postawiliśmy na Loxone! Patrząc z perspektywy czasu, uczestnicząc w ciągłym rozwoju produktu, można śmiało stwierdzić, że była to bardzo dobra decyzja ! Stawiamy przede wszystkim na ZADOWOLENIE NASZYCH KLIENTÓW!”

 

Łukasz Kapusta
Luksystem, Częstochowa

„Zanim w 2019 roku zostaliśmy partnerem Loxone, nasza firma zajmowała się głównie automatyką przemysłową i oprogramowaniem. Teraz większość naszych kontraktów to systemy smart home, gdzie w 100% zaufaliśmy Loxone. Niedawno zostaliśmy Gold Partnerem i stale się rozwijamy zatrudniając nowych instalatorów. Nasza specjalność to projekty wymagające
i klasy premium – gdzie doskonale sprawdzają się produkty Loxone.”

 

Michał Kisielak
M&J Kisielak, Nawojowa Góra

Loxone Partner Rene Seedorff

„Kiedy postanowiłem włączyć do swojej oferty rozwiązania z zakresu inteligentnego domu wiedziałem, że podstawą sukcesu jest oparcie swoich usług na funkcjonalnych i dobrych jakościowo produktach. Wiele czasu poświęciłem na analizie dostępnych rozwiązań na rynku by znaleźć produkty, które będę chciał oferować swoim klientom. W 2012 roku zapoznałem się z rozwiązaniami Loxone
i postanowiłem wziąć udział w programie partnerskim. Dziś, po kilku latach współpracy
i wielu zrealizowanych projektach uważam,
że była to świetna decyzja.”

 

Krzysztof Tarociński
Sistemo, Poznań

Zgłoszenie do programu partnerskiego

Chcesz zostać autoryzowanym partnerem Loxone? Prześlij niewiążące zgłoszenie do programu.

Aby uzyskać status partnera Loxone, należy spełnić określone wymagania. Wymaga to przeglądu twoich danych przez jednego z naszych pracowników. Po otrzymaniu twojej prośby skontaktujemy się z tobą osobiście.

Często zadawane pytania

Jak zostać certyfikowanym partnerem Loxone?

Aby dołączyć do programu partnerskiego Loxone, należy w pierwszej kolejności wysłać zgłoszenie (wypełnić formularz powyżej). Zgłoszenie zostanie następnie sprawdzone przez pracownika Loxone. Po zakończeniu kontroli skontaktujemy się z tobą telefonicznie.

Jakie są wymagania, aby zostać partnerem Loxone?

Jako autoryzowany partner Loxone przejmiesz realizację różnych projektów Loxone – od doradztwa
i planowania, poprzez realizację, aż po obsługę posprzedażową i dbanie o zadowolenie klientów. Dodatkowe usługi w ramach sprzedaży produktu klientom końcowym są podstawą przyjęcia do naszego programu partnerskiego.

Dążymy do silnego partnerstwa w interesie naszych klientów. Prosimy o przestrzeganie poniższych wymagań, które zależą od profilu firmy.

Elektrycy

Jako partner Loxone zobowiązujesz się, że w ramach realizacji projektów inteligentnych domów, zaoferujesz swoim klientom kompleksowe służby – od doradztwa, poprzez projektowanie systemu, aż do jego wdrożenia
i obsługę posprzedażową. Twoim celem jest zadowolenie klienta, a te działania w formie usług dodatkowych stanowią podstawę do przystąpienia do programu partnerskiego.

 

Wykonawcy instalacji ogrzewania

Jako partner Loxone zobowiązujesz się, że w ramach realizacji projektów inteligentnych domów, zaoferujesz swoim klientom kompleksowe służby – od doradztwa, poprzez projektowanie systemu, aż do jego wdrożenia
i obsługę posprzedażową. Twoim celem jest zadowolenie klienta, a te działania w formie usług dodatkowych stanowią podstawę do przystąpienia do programu partnerskiego.

 

Systemy zacieniania

Warunkiem przystąpienia do programu partnerskiego jest świadczenie usług doradczych i instalacyjnych w zakresie techniki zacieniania. Informacje te muszą być jasno określone na stronie internetowej, a także w ewidencji o działalności gospodarczej.

 

Wykonawcy basenów

Warunkiem przystąpienia do programu partnerskiego jest świadczenie usług doradczych i instalacyjnych w zakresie techniki basenowej. Informacje te muszą być jasno określone na stronie internetowej, a także w ewidencji o działalności gospodarczej. Po zweryfikowaniu i zatwierdzeniu prowadzonej działalności przez naszych pracowników, możesz zacząć korzystać z programu partnerskiego.

 

Wykonawcy saun

Warunkiem przystąpienia do programu partnerskiego jest świadczenie usług doradczych i montażowych w dziedzinie saun. Informacje te muszą być jasno określone na stronie internetowej, a także w ewidencji
o działalności gospodarczej. Po zweryfikowaniu i zatwierdzeniu prowadzonej działalności przez naszych pracowników, możesz zacząć korzystać z programu partnerskiego.

 

Integratorzy systemów automatyki budynkowej

Jako partner Loxone zobowiązujesz się, że w ramach realizacji projektów inteligentnych domów, zaoferujesz swoim klientom kompleksowe służby – od doradztwa, poprzez projektowanie systemu, aż do jego wdrożenia
i obsługę posprzedażową. Twoim celem jest zadowolenie klienta, a te działania w formie usług dodatkowych stanowią podstawę do przystąpienia do programu partnerskiego. Usługi świadczone w dziedzinie inteligentnego budownictwa muszą być wyraźnie podane na twojej stronie internetowej i w ewidencji o działalności gospodarczej. Po zweryfikowaniu i zatwierdzeniu prowadzonej działalności przez naszych pracowników, możesz zacząć korzystać z programu partnerskiego.

 

IT

Jako partner Loxone zobowiązujesz się, że w ramach realizacji projektów inteligentnych domów, zaoferujesz swoim klientom kompleksowe służby – od doradztwa, poprzez projektowanie systemu, aż do jego wdrożenia
i obsługę posprzedażową. Usługi świadczone w dziedzinie inteligentnych domów muszą być wyraźnie podane na twojej stronie internetowej i w ewidencji o działalności gospodarczej. Usługi te muszą być jasno komunikowane klientowi końcowemu, na przykład na stronie internetowej.

 

Technicy zabezpieczeń

Jako partner Loxone zobowiązujesz się, że w ramach realizacji projektów inteligentnych domów, zaoferujesz swoim klientom kompleksowe służby – od doradztwa, poprzez projektowanie systemu, aż do jego wdrożenia
i obsługę posprzedażową. Usługi świadczone w dziedzinie inteligentnych domów muszą być wyraźnie podane na twojej stronie internetowej i w ewidencji o działalności gospodarczej.

 

Projektanci (instalacje elektryczne / ogrzewanie, klimatyzacja, wentylacja / oświetlenie)

Biura projektowe i techniczne muszą operować w dziedzinie inteligentnych domów i mieszkań. Zobowiązujesz się, że w ramach realizacji projektów inteligentnych domów, zaoferujesz swoim klientom kompleksowe służby – od doradztwa, poprzez projektowanie systemu, aż do jego wdrożenia i obsługę posprzedażową. Same tworzenie projektów (bez późniejszej ich realizacji przez własny personel) nie wystarczy, aby wejść do programu partnerskiego.

 

Technika pomiarowa i regulacyjna

Warunkiem przystąpienia do programu partnerskiego jest świadczenie usług doradczych i instalacyjnych w zakresie technik pomiarowych i regulacyjnych. Informacje te muszą być jasno określone na stronie internetowej, a także w ewidencji o działalności gospodarczej.

 

Instalacje audio-video

Strona internetowa musi jednoznacznie wskazywać, że podmiot prowadzi działalność w zakresie systemów audio-video i ich instalacji. Usługi te muszą być jasno komunikowane klientom końcowym w formie oddzielnej podstrony. Warunkiem przystąpienia do programu partnerskiego jest świadczenie usług doradczych i instalacyjnych w tym zakresie.

 

Instalatorzy instalacji solarnych i fotowoltaicznych

Strona internetowa musi jednoznacznie wskazywać, że podmiot prowadzi działalność w zakresie systemów solarnych i fotowoltaicznych. Usługi te muszą być jasno komunikowane klientom końcowym w formie oddzielnej podstrony. Warunkiem przystąpienia do programu partnerskiego jest świadczenie usług doradczych i instalacyjnych w tym zakresie.

 

Pozostałe branże

 

Budownictwo i nieruchomości

Główny obszar działalności:
Producenci domów prefabrykowanych, deweloperzy, generalni wykonwacy, zarządcy nieruchomości

Więcej informacji >

Projektanci i architekci

Główny obszar działalności:
Architekci, projektanci wnętrz i kuchni, doradcy

Więcej informacji >

Placówki oświatowe

Instytucje:
Uniwersytety, szkoły wyższe, szkoły zawodowe i rzemieślnicze

Więcej informacji >

Producenci przemysłowi

Więcej informacji >

Czym dokładnie jest pakiet powitalny Loxone?

Dla naszych przyszłych partnerów przygotowaliśmy dwa pakiety powitalne. Jeden z nich możesz jednorazowo kupić w promocyjnej cenie. Opakowania służą do lepszego poznania naszych produktów. Zakup jednego z pakietów stanowi podstawę do włączenia do programu partnerskiego Loxone.

Pakiet startowy

Idealny zestaw do wejścia w zielony świat Loxone.

…a w środku:

✓ Miniserver
✓ Touch Tree (biały)
✓ Air Base Extension
✓ Smart Socket Air
✓ Zasilacz 0,4A
✓ Kabel Tree
✓ Koszulka Loxone
✓ Magazyn „Create Automation”

Walizka demonstracyjna

Optymalne narzędzie do szybkiej nauki systemu.

…a w środku:

✓ Miniserver Gen. 1
✓ Tree Extension
✓ Air Base Extension
✓ RGBW Dimmer Tree
✓ Czujnik ruchu Tree
✓ Touch Tree
✓ Taśma RGBW LED
✓ Kontakt okienny
✓ Koszulka Loxone
✓ Magazyn „Create Automation”

Czym jest szkolenie eksperckie Loxone i kiedy mogę wziąć w nim udział?

Dzięki comiesięcznym szkoleniom Loxone w Polsce, możesz stać się specjalistą automatyki Loxone w ciągu zaledwie kilku dni. Szkolenie eksperckie Loxone stanowi podstawę udanego partnerstwa i jest warunkiem uzyskania statusu Silver Partnera. Szkolenie, składające się z dwóch modułów, zapewnia kompleksowy przegląd standardów i zasad automatyki domowej i budynkowej Loxone.

Dowiedz się więcej >

Jak długo ważny jest status partnera?
Recertyfikacja jest konieczna tylko u partnerów ze statusem Silver i wyższym.

Po uzyskaniu statusu Silver, Gold lub Platinum raz w roku musisz dokonać recertyfikacji. Odbywa się to w następujący sposób:

Silver Partner: uczestniczy w corocznym szkoleniu
Gold / Platinum Partner: uczestniczy w corocznym szkoleniu i osiąga wyznaczone cele w sprzedaży

Twój trener Loxone z chęcią udzieli ci więcej szczegółów.

Jeśli osiągniesz wyznaczone cele w ciągu 12 miesięcy, automatycznie staniesz się certyfikowanym partnerem Loxone na kolejne 12 miesięcy. Jeśli określone cele nie zostaną spełnione, otrzymasz status odpowiadający twoim wynikom.

Jak zostać Flagship Partnerem Loxone?

Flagship Partner Loxone zajmuje pierwsze miejsce w dziedzinie automatyki domowej i budynkowej. Dowiedz się wszystkich szczegółów dotyczących tego statusu w rozmowie ze swoim trenerem Loxone.