Zostań
Partnerem Loxone

Chcesz zarabiać, instalując najnowocześniejszą technologię i prowadząc interesy na szybko rozwijającym się rynku? Wybierz najlepszy kompleksowy system, który pozwoli ci wdrażać zarządzanie i automatyzację domów, budynków komercyjnych oraz projektów specjalnych.

Jako partner Loxone będziesz zapewniać swoim klientom usługi od doradztwa i planowania projektu, aż po ostateczne wdrożenie i opiekę posprzedażową. Zapisz się na nasze bezpłatne webinarium wprowadzające, aby dowiedzieć się więcej!

Zostań
partnerem Loxone

Chcesz zarabiać, instalując najnowocześniejszą technologię i prowadząc interesy na szybko rozwijającym się rynku? Wybierz najlepszy kompleksowy system, który pozwoli ci wdrażać zarządzanie i automatyzację domów, budynków komercyjnych oraz projektów specjalnych.

Jako partner Loxone będziesz zapewniać swoim klientom usługi od doradztwa i planowania projektu, aż po ostateczne wdrożenie i opiekę posprzedażową. Zapisz się na nasze bezpłatne webinarium wprowadzające, aby dowiedzieć się więcej!

8 powodów, dla których warto zostać certyfikowanym partnerem Loxone:

Icon Gebäude

Prosta
obsługa

Opracowując nasze produkty, zwracamy uwagę na jedną ważną rzecz – każdy elektryk musi umieć je obsługiwać, a nie tylko doświadczony programista. Dzięki darmowemu oprogramowaniu, które automatycznie tworzy wizualizację, instalacja elektryczna nigdy nie była łatwiejsza.

Icon Zertifikat

Nasza misja?
Twój sukces!

Jedziemy na tym samym wózku, a twój sukces jest naszym sukcesem. Z tego powodu oferujemy nie tylko produkty do testowania i szkolenia, ale także bezpłatne i natychmiast dostępne wsparcie oraz osobistego konsultanta, który pomoże ci w planowaniu i sprzedaży.

Icon shopping

Realizacja prostych
i złożonych funkcji

Miniserver Loxone to doskonała podstawa każdej instalacji elektrycznej, która pomoże w realizacji prostych funkcji czasowych, ale także złożonych funkcji, z którymi nie poradzą sobie nawet najbardziej zaawansowane urządzenia jednozadaniowe na rynku. To wszystko dzięki gotowym funkcjom w oprogramowaniu i całkowicie bezpłatnie.

Icon Tree

Wielkość projektu
nie ma znaczenia

Nie ma znaczenia, jak duży jest twój projekt. Mieszkanie, dom, biuro, hotel, gospodarstwo rolne czy browar – mamy odpowiednią technologię dla każdego projektu: od przekaźników podstawowych, sterowania za pomocą 0-10 V po specjalne protokoły, takie jak KNX, DALI, RS232 / RS485, Modbus, polecenia http.

Icon Support

Produkty na
całe życie

Instalacja elektryczna to inwestycja na całe życie,
a nasze produkty są opracowywane z tą myślą – i to nie tylko hardware. Wsparcie oprogramowania w postaci bezpłatnych aktualizacji systemu i aplikacji jest u nas oczywistością.

Icon Schnittstellen

U nas możesz
czuć się bezpiecznie

Na bezpieczeństwo cybernetyczne jest i będzie kładziony coraz większy nacisk. Nie sprzedajemy danych klientów, nie polegamy na chmurze. Jakość szyfrowania, HTTPS, SSL, firewall, ochrona przed atakami DDos – poważnie podchodzimy do bezpieczeństwa twojego oraz naszych klientów.

Icon Check

Gotowe bloki
funkcyjne

W dzisiejszych czasach inteligentne sterowanie znajdzie zastosowanie we wszystkich obszarach HVAC. Ogrzewanie, żaluzje, rekuperację, klimatyzację, oświetlenie, timery, alarm… Dzięki Loxone otrzymujesz bezpłatne doświadczenie we wszystkich możliwych dziedzinach w postaci przetestowanych bloków funkcyjnych, które można dalej parametryzować, łącznie z wizualizacją.

Icon Ansprechpartner

Silne partnerstwo
oparte na doświadczeniu

Zaczęliśmy w garażu, jak każdy dobry technologiczny start-up. Ale te czasy już minęły i w przeciwieństwie do setek innych firm mieliśmy szczęście, że się nam udało. Na koncie mamy teraz 250 000 zrealizowanych instalacji, oddziały na całym świecie, ponad 25 000 partnerów instalacyjnych i więcej niż 10 lat doświadczenia w branży. Będziemy twoim silnym partnerem i bliskim przyjacielem.

Collage Loxone Produktsortiment

Kompleksowe rozwiązanie
– do wszystkich projektów

Loxone oferuje kompleksowe rozwiązanie automatyzacji budynków mieszkalnych, komercyjnych
i projektów specjalnych. Wszelkie zadania automatyzacji realizowane są w sposób niezawodny
i nieskomplikowany.

Jako partner Loxone otrzymujesz wszystkie produkty do swojego projektu z jednego źródła. Od nowoczesnej technologii oświetlenia LED, przez system dźwiękowy, aż po odpowiednie elementy sterujące – nasza oferta w pełni zaspokoi twoje oczekiwania.

Specjalnie zaprojektowane i skoordynowane produkty zapewniają idealną interakcję między sprzętem
i oprogramowaniem. Zostały one stworzone do użytku w automatyce domowej i budynkowej i gwarantują stabilną instalację u klienta.

Collage Loxone Produktsortiment

Szkolenia Loxone

Poznaj system Loxone od A do Z i zostań ekspertem
w dziedzinie inteligentnych instalacji w ciągu zaledwie kilku dni dzięki naszemu szkoleniu. Niezależnie od tego, czy dopiero poznajesz system Loxone, czy jesteś już profesjonalistą. Dla każdego przygotowaliśmy odpowiednie szkolenie z zakresu planowania funkcji, naszych produktów, instalacji, konfiguracji czy sprzedaży.

Już teraz zarezerwuj swoje miejsce na najbliższym szkoleniu Loxone.

Collage Loxone Produktsortiment

Najłatwiejszy sposób na przekonanie klientów:

Loxone Digital Experience Tour

Naszych partnerów wspieramy na wszystkie możliwe sposoby. Oprócz pomocy w sprawach technicznych i przy planowaniu projektów, chcemy maksymalnie ułatwić ci sprzedaż! Uważamy, że showroom – najskuteczniejsze narzędzie sprzedaży – powinien być dostępny dla każdego instalatora.

 

Loxone Digital Experience Tour to dla naszych partnerów nowa i opłacalna alternatywa lub uzupełnienie klasycznego salonu pokazowego. Za pomocą wirtualnej wycieczki możesz zaprezentować wiele funkcji i produktów Loxone w nieskomplikowany i ekonomiczny sposób. Wystarczy jedno pomieszczenie do prezentacji, bezpłatna aplikacja Loxone Digital Experience Tour oraz zestaw polecanych produktów, aby zapewnić klientom intensywne doświadczenia.

Digital Experience Tour

Loxone w liczbach

Ponad

zrealizowanych projektów

przez

partnerów Loxone

w

krajach na całym świecie.

Zarejestruj się jako Registered Partner Loxone

Serce systemu Loxone: Miniserver

Miniserver jest wyposażony w wejścia 24 V,
które umożliwiają dodanie dowolnego przycisku, kontaktu okiennego, czujnika zbicia szyby, czujnika obecności i innych komponentów. Osiem przekaźników ma uniwersalne zastosowanie, ponieważ są bezpotencjałowe (24 V, 230 V). Loxone oferuje technologię magistrali zwaną Loxone Tree,
która oferuje znaczące zalety w zakresie okablowania
i wolnej topologii.

Prosta konfiguracja z Loxone Config

Zamiast wierzyć nam na słowo, przekonaj się sam!

Nie musisz umieć programować,
aby pracować z naszym bezpłatnym oprogramowaniem Loxone Config. Pełnej konfiguracji dokonasz przeciągając
i upuszczając gotowe bloki i przepisując wartości w polach.

 

 • Ponad 250 gotowych bloków funkcyjnych
 • Funkcja autokonfiguracji
 • Funkcja planowania projektów do tworzenia ofert
 • Tryb symulacji i podgląd na żywo
 • Bezpłatne aktualizacje
Webinarium Loxone

Webinarium: Loxone w skrócie

Chcielibyśmy zaoferować ci możliwość poznania Loxone bez żadnych zobowiązań – w zaciszu własnego domu. Na naszym webinarium dla przyszłych partnerów dowiesz się wszystkiego o technologii Loxone, naszych produktach, technologiach, programie partnerskim oraz weźmiesz udział w wycieczce po naszym bytomskim salonie Loxone.

Zostań partnerem Loxone w zaledwie kilku krokach

Dołączenie do programu partnerskiego Loxone jest bardzo łatwe. Jeśli wszystkie niezbędne wymagania zostaną spełnione, a twoja prośba zatwierdzona, natychmiast zaczniesz odnosić korzyści i otrzymasz status partnera Loxone.

Logo Loxone Registered Partner


Registered Partner

Partnerem rejestrowanym stajesz się w momencie zamówienia pakietu powitalnego Loxone. Za pomocą walizki testowej bliżej poznasz zasady działania naszego systemu i produktów.

Logo Loxone Silver Partner


Silver Partner

Po zamówieniu pakietu powitalnego i ukończeniu szkolenia eksperckiego Loxone otrzymasz status Silver. Od teraz będziesz gotowy wykonywać pierwsze projekty.

Logo Loxone Gold & Platinum Partner


Gold & Platinum Partner

Realizując różne projekty Loxone, zdobywasz doświadczenie i wiedzę
w zakresie korzystania z naszego systemu. W ten sposób awansujesz w programie partnerskim.

„Pasjonuję się automatyką od wielu lat,
dzięki współpracy z Loxone jestem w stanie dostarczać klientom najlepszą wartość dodaną i unikalne doświadczenia. Cenię Loxone szczególnie za dbałość o wysoką jakość produktów, konsekwentny nieprzerwany rozwój i tę determinację w tworzenie najbardziej kompleksowej platformy smart home na świecie. Wspólnie możemy zagwarantować klientom bezkompromisowe bezpieczeństwo, wygodę i użyteczność – dostarczając przy tym niesamowitą frajdę z wykorzystania nowoczesnych technologii w życiu codziennym.”

 

Tomasz Garbowski
ITOhub Sp. z o.o., Warszawa

„Zanim rozpoczęliśmy w 2015 roku współpracę z Loxone, wnikliwie zbadaliśmy rynek systemów inteligentnych budynków. Spodobała nam się pierwotna wizja założycieli, która przez te lata nie tylko jest konsekwentnie realizowana,
ale kreatywnie się rozwija. Jako Flagship Partner z entuzjazmem dzielimy się z naszymi klientami komfortem, który daje zastosowanie Loxone.”

 

Marek Borówka & Robert Kuczmański
Hi-End Tech, Kraków

„W 2013 roku stanęliśmy przed wyborem odpowiedniego dla nas systemu automatyki. Poznając specyfikę różnych systemów postawiliśmy na Loxone! Patrząc z perspektywy czasu, uczestnicząc w ciągłym rozwoju produktu, można śmiało stwierdzić, że była to bardzo dobra decyzja ! Stawiamy przede wszystkim na ZADOWOLENIE NASZYCH KLIENTÓW!”

 

Łukasz Kapusta
Luksystem, Częstochowa

„Zanim w 2019 roku zostaliśmy partnerem Loxone, nasza firma zajmowała się głównie automatyką przemysłową i oprogramowaniem. Teraz większość naszych kontraktów to systemy smart home, gdzie w 100% zaufaliśmy Loxone. Niedawno zostaliśmy Gold Partnerem i stale się rozwijamy zatrudniając nowych instalatorów. Nasza specjalność to projekty wymagające i klasy premium – gdzie doskonale sprawdzają się produkty Loxone.”

 

Michał Kisielak
M&J Kisielak, Nawojowa Góra

Loxone Partner Rene Seedorff

„Kiedy postanowiłem włączyć do swojej oferty rozwiązania z zakresu inteligentnego domu wiedziałem, że podstawą sukcesu jest oparcie swoich usług na funkcjonalnych i dobrych jakościowo produktach. Wiele czasu poświęciłem na analizie dostępnych rozwiązań na rynku by znaleźć produkty, które będę chciał oferować swoim klientom. W 2012 roku zapoznałem się z rozwiązaniami Loxone
i postanowiłem wziąć udział w programie partnerskim. Dziś, po kilku latach współpracy
i wielu zrealizowanych projektach uważam,
że była to świetna decyzja.”

 

Krzysztof Tarociński
Sistemo, Poznań

Zgłoszenie do programu partnerskiego

Chcesz zostać autoryzowanym partnerem Loxone? Prześlij niewiążące zgłoszenie do programu.

Aby uzyskać status partnera Loxone, należy spełnić określone wymagania. Wymaga to przeglądu twoich danych przez jednego z naszych pracowników. Po otrzymaniu twojej prośby skontaktujemy się z tobą osobiście.

  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Pytania i odpowiedzi

Jak zostać Partnerem Loxone?
Jako Partner Loxone przejmiesz realizację różnych projektów Loxone – od doradztwa i planowania, poprzez realizację, aż po obsługę posprzedażową i dbanie o zadowolenie klientów.

Przystąpienie do programu partnerskiego Loxone nie wiąże się z żadnymi formalnościami. Zarejestruj się w sklepie internetowym już teraz, kupuj produkty bezpośrednio od producenta i korzystaj z atrakcyjnych rabatów.

Warunkiem koniecznym jest prowadzenie działalności w jednym z następujących obszarów: instalacje elektryczne, IT, ogrzewanie/klimatyzacja/wentylacja, technika pomiarowa i regulacyjna, energia słoneczna i fotowoltaiczna, planowanie instalacji elektrycznych, integracja systemów.

Lista akceptowanych kodów działalności PKD:

4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
3511Z WYTWARZANIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ
4110Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW (jeżeli występuje wraz z kodem 4321Z)
4120Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH (jeżeli występuje wraz z kodem 4321Z)
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH (jeżeli występuje wraz z kodem 4321Z)
3314Z NAPRAWA I KONSERWACJA URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH
4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
6201Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM
6209Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH I KOMPUTEROWYCH
9512Z NAPRAWA I KONSERWACJA SPRZĘTU (TELE)KOMUNIKACYJNEGO
9521Z NAPRAWA I KONSERWACJA ELEKTRONICZNEGO SPRZĘTU POWSZECHNEGO UŻYTKU
9522Z NAPRAWA I KONSERWACJA URZĄDZEŃ GOSPODARSTWA DOMOWEGO ORAZ SPRZĘTU UŻYTKU DOMOWEGO I OGRODNICZEGO
6203Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ZARZĄDZANIEM URZĄDZENIAMI INFORMATYCZNYMI
7112Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE
6202Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI

Jakie wymagania musi spełniać Registered Partner?

Jako Registered Partner nie jesteś zobowiązany do osiągnięcia minimalnego obrotu. Nie masz również obowiązku uczestniczenia w szkoleniach aktualizacyjnych. Możliwość uzyskania wyższych rabatów przy zakupie zależy wyłącznie od ciebie – sprawiedliwie i przejrzyście!

Od 2 maja 2022 r. zniżki dla Registered Partnerów są podzielone na cztery progi. Zależą one od rocznego obrotu. Im większy obrót, tym większy rabat na zakup produktów Loxone:

do 45 000 PLN: 10% zniżki
od 45 000 PLN: 15% zniżki
od 280 000 PLN: 21% zniżki
od 2 300 000 PLN: 25% zniżki

Jakie wymagania musi spełniać Silver Partner?
Jako Silver Partner nie jesteś zobowiązany do osiągnięcia minimalnego obrotu. Musisz jednak ukończyć szkolenie eksperckie i brać udział w corocznym szkoleniu aktualizacyjnym. Ponadto warunkiem uzyskania statusu Silver Partnera jest jednorazowy zakup pakietu powitalnego Loxone. Za pomocą tego zestawu testowego poznasz system Loxone i nasze produkty od podstaw.

Podczas naszego szkolenia eksperckiego uzyskasz dogłębną wiedzę na temat naszych standardów i zasad, gamy produktów Loxone oraz ich możliwych zastosowań. W części praktycznej będziesz doskonalić swoje umiejętności w zakresie planowania, konfiguracji, instalacji i sprzedaży w dziedzinie automatyki budynkowej.

Coroczne szkolenia aktualizacyjne pomagają zawsze być na bieżąco z oprogramowaniem i sprzętem Loxone.

Jakie wymagania musi spełniać Gold Partner?

Aby uzyskać status Gold, należy mieć zakupiony pakiet powitalny, ukończone szkolenie podstawowe i szkolenie master, a także osiągnięty roczny cel sprzedażowy w wysokości 280 000 PLN.

Dla Partnerów o statusie Gold, system Loxone jest pierwszym wyborem w przypadku nowych projektów (wyjątek dotyczy przetargów). Marka Loxone musi być wyraźnie widoczna na stronie internetowej Partnera, na pojazdach firmowych, w sklepie internetowym. Obowiązkowe jest również wdrożenie Digital Experience Tour, która będzie bezpłatna dla klientów.

W celu corocznej recertyfikacji statusu partnera, jak również w celu uzyskania początkowej certyfikacji, konieczne jest umieszczenie na swojej stronie internetowej linku do witryny https://www.loxone.com/plpl/.

Jakie wymagania musi spełniać Platinum Partner?

Aby uzyskać status Platinum, należy mieć zakupiony pakiet powitalny, ukończone szkolenie podstawowe i szkolenie master, a także osiągnięty roczny cel sprzedażowy w wysokości 1 100 000 PLN.

Dla Partnerów o statusie Platinum, system Loxone jest pierwszym wyborem w przypadku nowych projektów (wyjątek dotyczy przetargów). Marka Loxone musi być wyraźnie widoczna na stronie internetowej Partnera, na pojazdach firmowych, w sklepie internetowym. Obowiązkowe jest również wdrożenie Digital Experience Tour, która będzie bezpłatna dla klientów.

W celu corocznej recertyfikacji statusu partnera, jak również w celu uzyskania początkowej certyfikacji, konieczne jest umieszczenie na swojej stronie internetowej linku do witryny https://www.loxone.com/plpl/.

Na jakich warunkach opiera się współpraca z firmą Loxone?

Przy zawarciu partnerstwa z Loxone nie podpisujesz żadnej umowy. Warunki dobrej współpracy określiliśmy w naszych wymaganiach wobec autoryzowanych Partnerów Loxone. Rejestrując się jako partner, potwierdzasz przestrzeganie niniejszych wytycznych, których celem jest uczciwa współpraca. Stawiamy na przejrzystość programu partnerskiego i wszystkich traktujemy równo, jeśli chodzi o poziom i warunki współpracy.

Jak długo ważny jest status Partnera Loxone?

Po uzyskaniu statusu Silver, Gold lub Platinum Partnera masz 12 miesięcy na spełnienie wymagań w celu jego utrzymania.

Wymagania, które należy spełnić to:

Jeżeli w ciągu 12 miesięcy spełnisz określone warunki, automatycznie otrzymasz certyfikat na kolejne 12 miesięcy. W przypadku kiedy nie uda ci się spełnić warunków aktualnego statusu partnerstwa, otrzymasz status, który będzie odpowiadał twoim wynikom.

Nasi trenerzy chętnie udzielą ci szczegółowych informacji.

Co to jest szkolenie eksperckie Loxone i kiedy mogę wziąć w nim udział?

Biorąc udział w szkoleniu eksperckim Loxone w Warszawie lub Bytomiu, w ciągu pięciu dni staniesz się profesjonalistą w dziedzinie automatyki Loxone. Szkolenie eksperckie Loxone stanowi podstawę udanej współpracy biznesowej i jest warunkiem koniecznym do uzyskania statusu Silver Partnera. Szkolenie obejmuje kompleksowe omówienie standardów oraz zasad automatyki domowej i budynkowej z wykorzystaniem systemu Loxone.

Sprawdź najbliższe terminy >>

Dlaczego powinienem przejść na Loxone?

Dowolnie skalowalny rozmiar instalacji i niska cena Miniservera sprawiają, że wejście w świat automatyzacji jest łatwe. Do twojej dyspozycji dajemy duży wybór produktów Loxone z zakresu oświetlenia, zacieniania, ogrzewania, chłodzenia, wentylacji, dostępu, alarmu, multiroom audio i wielu innych.

Dzięki kompleksowemu rozwiązaniu każdy projekt można wycenić i nie staje się on kosztową pułapką dla ciebie i twoich klientów. Loxone jest swobodnie skalowalnym i otwartym systemem. Dzięki dużej liczbie interfejsów (np. DALI, KNX, Schüco, RS485/RS232, Modbus, EEBus) do innych standardów komunikacyjnych można zintegrować prawie wszystkie komponenty – również te pochodzące od innych producentów. Dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu oraz bezpłatnym aktualizacjom można szybko i łatwo zaspokoić nieskończoną liczbę potrzeb w zakresie automatyzacji.

Loxone oferuje profesjonalne rozwiązania i opiera się na globalnej sieci wyszkolonych partnerów. Współpracując z nami, otrzymasz szerokie wsparcie i atrakcyjne rabaty przy wyposażaniu własnego showroomu.

Czym Loxone różni się od KNX?

Specjalistyczne firmy i klienci często zadają sobie pytanie – czym różni się system Loxone od KNX? Przede wszystkim oba systemy są niezależnymi rozwiązaniami do automatyzacji lub sterowania urządzeniami technicznymi w budynkach wszelkiego rodzaju. Dzięki rozszerzeniu KNX Extension możliwe jest również zintegrowanie komponentów obsługujących KNX z technologią Loxone, a tym samym wdrożenie wizualizacji, jak również wielu funkcji automatyki i logiki przy niskich kosztach.

Loxone KNX
Loxone jest producentem oprogramowania i sprzętu, dzięki czemu oferuje kompletne rozwiązania w zakresie automatyki budynków. Dzięki licznym interfejsom, system umożliwia implementację szerokiej gamy standardów (np. KNX, DALI, Modbus RTU/TCP, Schüco, EnOcean, RS485/RS232, DMX i wiele innych). KNX to certyfikowany protokół komunikacyjny, do którego wielu producentów oferuje czujniki i elementy wykonawcze.
Miniserver jest centralnym elementem automatyki domowej i budynkowej Loxone i jest zarządzany z centralnej części obiektu. Inteligencja systemu nie jest zarządzana centralnie, lecz znajduje się bezpośrednio w siłownikach i czujnikach.
Nie jest wymagany dodatkowy, oddzielny serwer. Tworzenie wizualizacji jest całkowicie bezpłatne. Do realizacji procesów automatyzacji oraz do wyświetlania wizualizacji niezbędny jest centralny serwer.
Oprogramowanie jest bezpłatne i nieobjęte licencją. Aktualizacje i zewnętrzny dostęp do systemu są również bezpłatne. Konfiguracja jest łatwa dzięki funkcji autokonfiguracji. Do konfiguracji systemu KNX wymagane jest oprogramowanie ETS, które jest płatne. Konfiguracja jest bardzo skomplikowana i czasochłonna.

 

Dlaczego Loxone nie oferuje produktów w sprzedaży hurtowej?

Aby zagwarantować uczciwe i przejrzyste ceny, stosujemy niekonwencjonalne rozwiązania. Świadomie rezygnujemy z klasycznej formy handlu, jaką jest sprzedaż hurtowa. Kupujesz swój sprzęt bezpośrednio od producenta – bez pośredników. Oznacza to, że możemy zagwarantować wsparcie z pierwszej ręki.

Czy prowadzenie działalności w zakresie automatyzacji budynków przez jednoosobową firmę ma w ogóle sens?

Oczywiście, że tak! Szczególnie osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą opłaca się wybrać Loxone, ponieważ dzięki technologii Tree mogą ograniczyć nakłady na instalację do minimum i realizować dowolne projekty w maksymalnie krótkim czasie za pomocą naszego bezpłatnego oprogramowania konfiguracyjnego i gotowych modułów.

Ponadto możesz korzystać z darmowej dokumentacji technicznej, webinarów i tutorialów na YouTube oraz osobistych konsultacji z zespołem Loxone.

Dorota Roman

Dział współpracy B2B

+48 32 224 75 88