Budownictwo i nieruchomości

Czy chciałbyś zaoferować swoim klientom energooszczędny, komfortowy i bezpieczny dom? W takim razie mamy dla ciebie odpowiednie rozwiązanie. Z Loxone będziesz zawsze na czasie. Dzięki inteligentnej technologii zwiększysz wartość dodaną swoich projektów, jednocześnie zdobywając kolejne grupy odbiorców. Szybka integracja, bezpieczeństwo i orientacja na przyszłość – to cechy charakteryzujące system Loxone, pozwalające z powodzeniem kroczyć w przyszłość.

Łatwa i szybka integracja

Loxone oferuje kompleksowe rozwiązanie pokrywające wszystkie obszary zastosowania, od zacieniania po zabezpieczenia. Dysponując nawet niewielkim kapitałem można stworzyć pełnowartościowy inteligentny dom
i zagwarantować sobie przy tym elastyczność na przyszłość.

Wspólnie opracujemy indywidualną koncepcję najlepszej integracji naszego rozwiązania automatyki budynkowej w twojej działalności. Stabilnym fundamentem współpracy będzie nasze długoletnie doświadczenie z uznanymi producentami domów prefabrykowanych.

…także w przypadku doposażania już funkcjonujących obiektów mieszkalnych

Wielkość projektu nie ma znaczenia. Może to być dom jednorodzinny, willa, mieszkanie,
a nawet cały hotel czy zakład produkcyjny. Dzięki naszej własnej technologii bezprzewodowej zawsze możliwe jest późniejsze doposażenie budynku w celu wprowadzenia nowych funkcji Loxone. Zaoferuj swoim istniejącym klientom możliwość doposażenia ich domu w celu prowadzenia bezpiecznego, energooszczędnego i nieporównywalnie wygodnego życia.

Produkty wysokiej jakości ic_flag-austria2x

Aby zagwarantować niezakłóconą pracę i najlepszą stabilność, nasze produkty poddajemy surowym kontrolom jakości i licznym procesom certyfikacji. Element centralny, Loxone Miniserver, jest od początku do końca produkowany w Austrii i dumnie nosi miano designed & made in Austria.

Perspektywiczna współpraca

Jesteśmy przedstawicielem branży zorientowanej na przyszłość. Loxone wyznacza nowe standardy w zakresie automatyki domowej i perspektywicznie patrzy w przyszłość.

Razem z nami wejdziesz w nową erę branży inteligentnych budynków i na nowo ożywisz rynek nieruchomości.

Osobisty
konsultant

Aby nasza współpraca była udana, przydzielimy ci osobistego konsultanta, który ci udzieli wsparcia przy realizacji projektów i odpowie na wszelkie pytania.

Referencje

Jako przedsiębiorstwo o międzynarodowym zasięgu do grona naszych partnerów kooperacyjnych pozyskaliśmy już wiele znanych firm. Coraz więcej przedsiębiorstw, od producentów domów prefabrykowanych po generalnych wykonawców, wyposaża swoje obiekty mieszkalne w inteligentną technikę Loxone.

Loxone w twoich obiektach mieszkalnych

Czy coraz częściej dla swoich klientów projektujesz inteligentne systemy? A może klienci zwracają się do ciebie w temacie inteligentnego domu i w związku z tym sam masz pytania i chcesz pogłębić swoją wiedzę na temat automatyki domowej i budynkowej pogłębić? Chętnie udzielimy ci wsparcia!

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Adam Węgrzyn

Head of Business Development

+48 32 224 75 81