Budownictwo i nieruchomości

Czy chcieliby Państwo oferować swoim klientom energooszczędny, komfortowy i bezpieczny dom? W takim razie mamy dla Państwa odpowiednie rozwiązanie. Z Loxone będą Państwo zawsze na czasie. Dzięki inteligentnej technologii zwiększą Państwo swoją wartość dodaną i korzyści dla swoich klientów, jednocześnie zdobywając kolejne segmenty odbiorców.

Szybka integracja, skalowalność, łatwe wyposażanie istniejących budynków i orientacja na przyszłość – to cechy charakteryzujące system Loxone Smart Home, pozwalające wspólnie i z powodzeniem kroczyć w przyszłość.

Łatwa i szybka integracja

Loxone oferuje kompleksowe rozwiązanie pokrywające wszystkie obszary zastosowania, od zacieniania po bezpieczeństwo. Nawet dysponując niewielkim kapitałem można stworzyć pełnowartościowy inteligentny dom i zagwarantować sobie przy tym elastyczność na przyszłość.

Wspólnie z Państwem opracujemy indywidualną koncepcję najlepszej integracji naszego rozwiązania inteligentnego domu w Państwa procesie i scenariuszu. Stabilnym fundamentem będą nasze długoletnie doświadczenia z uznanymi producentami domów z prefabrykatów.

…także w przypadku doposażania już funkcjonujących obiektów mieszkalnych

Nie ma znaczenia czy to dom jednorodzinny, willa czy mieszkanie. Dzięki naszej własnej technologii bezprzewodowej zawsze możliwe jest późniejsze wyposażenie domu lub mieszkania w celu uzyskania Loxone Smart Home. Zaoferujcie Państwo swoim istniejącym klientom możliwość doposażenia zamieszkanych przez nich własnych czterech ścian dla prowadzenia bezpiecznego, energooszczędnego i po prostu nieporównywalnie wygodnego życia.

Produkty wysokiej jakości ic_flag-austria2x

Żeby zagwarantować niezakłóconą pracę i najlepszą stabilność, nasze produkty poddajemy surowym kontrolom jakości i licznym procesom certyfikacji. Element centralny, Loxone Miniserver, jest w 100% produkowany w Austrii i dumnie nosi miano „designed & made in Austria»..

Perspektywiczna współpraca

Jesteśmy przedstawicielem branży zorientowanej na przyszłość. Loxone wyznacza nowe standardy w zakresie automatyki domowej i perspektywicznie patrzy w przyszłość.

Razem z nami wejdą Państwo w nową erę branży inteligentnego domu i na nowo ożywią rynek nieruchomości.

Osobisty konsultant

Żeby nasza współpraca była udana, przydzielimy Państwu osobistego konsultanta otwartego na wszystkie pytania, sugestie, … , który udzieli wsparcia w realizacji projektów.

Referencje

Jako przedsiębiorstwo o międzynarodowym zasięgu do grona naszych partnerów kooperacyjnych pozyskaliśmy już wiele znanych firm. Coraz więcej przedsiębiorstw, od producentów domów z prefabrykatów po generalnych wykonawców, wyposaża swoje obiekty mieszkalne w inteligentną technikę Loxone.

Loxone w Państwa obiektach mieszkalnych

Czy coraz częściej dla swoich klientów projektują Państwo inteligentne systemy? A może klienci zwracają się w temacie inteligentnego domu do Państwa i w związku z tym macie Państwo sami pytania dotyczące inteligentnego domu i chcecie Państwo swoją wiedzę pogłębić?
Chętnie udzielimy wsparcia!

…oder Sie statten unserem

Loxone Showhome

einen Besuch ab und spüren am eigenen Leib, wie es sich anfühlt in einem Loxone Smart Home zu leben.