AAL

Inteligentna automatyka budynkowa Loxone wspiera w samodzielnym życiu osoby starsze i wymagające opieki, jak również odciąża opiekunów.

Inteligentna renowacja

Integracja automatyki budynkowej jest możliwa nie tylko przy budowaniu od podstaw, ale również przy renowacjach. Loxone oferuje wszechstronne możliwości instalacji inteligentnego systemu.

Zrównoważony rozwój

Loxone oferuje kompleksowe rozwiązanie umożliwiające podwyższenie efektywności energetycznej budynku oraz zoptymalizowanie wykorzystania zasobów.

Loxone Campus

Epicentrum inteligentnej automatyki budynkowej w sercu Europy.

Aktualne
komunikaty prasowe

2023-10-30 Inteligentna automatyzacja optymalizuje funkcjonowanie restauracji Glorious Bastards

Odpowiednia atmosfera w lokalu jest jedną z najważniejszych sił napędowych w gastronomii. Aby ją zapewnić, należy precyzyjnie dopasować procesy zachodzące w tle. Automatyka budynkowa sprawia, że innowacyjne podejście wprowadza doświadczenie gości na nowy poziom.

2023-09-15 Loxone Campus: odpowiedź na „niemożliwe”

Unikalny kompleks budynków w sercu Europy oficjalnie otworzył swoje podwoje: Loxone Campus. W ciągu około trzech lat pionier w dziedzinie inteligentnej automatyki budynkowej stworzył architektoniczne arcydzieło z najnowocześniejszą technologią, która harmonijnie wtapia się w otaczający krajobraz. To tutaj przyszłościowe rozwiązania tworzą jedność z jedynym w swoim rodzaju doświadczeniem.

2023-07-25 Siedem podstawowych błędów przy modernizacji budynków komercyjnych

W związku z gwałtownym wzrostem kosztów energii, przedsiębiorstwa modernizują swoje budynki w celu obniżenia wydatków. Istnieją jednak klasyczne błędy, które niepotrzebnie komplikują projekt, a nawet rujnują założony budżet. Opierając się na naszym doświadczeniu z ponad 250 000 projektów zrealizowanych we współpracy z naszymi partnerami, Loxone przedstawia siedem klasycznych błędów modernizacyjnych, których należy się wystrzegać.

Do pobrania

Press Kit Loxone

Press
Kit

Wszystkie informacje o Loxone: liczby, fakty, historia, referencje, misja itp.

Kobieta czyta magazyn Smart Times

Magazyn
„Smart Times”

Pobierz nasz magazyn „Smart Times” w formacie PDF.

Logo
Loxone

Tu możesz ściągnąć nasze logo do druku lub wykorzystania online.

Loxone Basecamp

Wszystkie
materiały

Tutaj znajdziesz wszystkie materiały dla mediów i publiczności.

Nasza oferta dla
dziennikarzy i redaktorów

Napisali o nas

Media, które napisały o Loxone

Nasza firma w ostatnim czasie przyciągnęła uwagę wielu mediów, które zainteresowały się naszym systemem. Każdy artykuł oferuje unikalną perspektywę na naszą misję. Zachęcamy do zapoznania się z tymi materiałami, aby dowiedzieć się więcej o naszej działalności, innowacjach i wpływie, jaki mamy na naszą branżę.

Zawsze na bieżąco

Chcesz zawsze wiedzieć co się dzieje?
Chętnie dodamy cię do naszego newslettera.

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Emanuela Weiss

Marketing

+48 22 295 47 32