Twój inteligentny dom z Loxone

Loxone Smart Home to dom, który myśli i zachowuje się jak my. Opiekuje się nami adekwatnie do pory roku, pogody i naszego stylu życia. Prawdziwie inteligentny dom sam stara się o większość zadań w zakresie bezpieczeństwa, komfortu i oszczędności. Jednocześnie daje nam maksymalną kontrolę i nie zakłóca prywatności.

Kompleksowe rozwiązanie do twojego inteligentnego domu

Co czyni nasz system wyjątkowym? W inteligentnym domu Loxone wszystkie komponenty współpracują ze sobą. System umożliwia komunikację pomiędzy zacienianiem, ogrzewaniem, klimatyzacją i innymi technologiami w domu. Dzięki pracy zespołowej twój dom nieustannie dostosowuje się do twoich potrzeb i oferuje wiele zastosowań.

Inteligentne rozwiązania do domów prefabrykowanych
i mieszkań

Wielu znanych producentów domów prefabrykowanych i deweloperów polega na naszym rozwiązaniu smart home. W predefiniowanych etapach rozbudowy lub indywidualnie zaplanowanych dla ciebie, Loxone zapewnia niepowtarzalny komfort życia. Zgodnie z twoimi potrzebami.

Domy prefabrykowane

Producenci domów prefabrykowanych, tacy jak Hanse House, Hartl House i wiele innych, oferują technologię Loxone Smart Home jako standard w swoich projektach. Wzbogać ofertę swoich domów o inteligentny system.

 

Dowiedz się więcej

Budownictwo mieszkaniowe

Dzięki technologii Loxone Smart Home możesz zwiększyć wartość i atrakcyjność projektów mieszkaniowych, uprościć proces wykonywania instalacji i chronić budynki mieszkalne przed uszkodzeniami.

 

Dowiedz się więcej

Moje życie z Loxone

“Kiedy ktoś dzwoni do drzwi, a mój mały
akurat ucina sobie drzemkę, o gościach zamiast
dzwonka powiadomią mnie mrugające światła.
Tak proste i przydatne! Wcześniej nigdy nie
wpadłabym na to, że jest to możliwe.”

Tina Schwarzbauer,
27 lat, Hofkirchen

Moje życie z Loxone

„Przed Loxone ja i mój mąż nie czuliśmy
się bezpiecznie. Teraz wiemy, że nasz
dom troszczy się o nas i zapewnia nam
większe bezpieczeństwo.”

Margarete Rammel,
60 lat, Gutau

Intelligentes Wohnen im Smart Home mit dem Miniserver Go

Najwyższe IQ – dzięki
technologii Miniservera

Loxone łączy i kontroluje wszystkie urządzenia domowe podobnie do ludzkiego układu nerwowego. System ma jeden centralny punkt: Miniserver. To mózg inteligentnego domu, który umożliwia komunikację pomiędzy poszczególnymi urządzeniami. Dzięki tej doskonałej interakcji Miniserver przewiduje nasze nawyki, pragnienia i potrzeby, a tym samym zapewnia najwyższy poziom komfortu życia.

Standardy i zalecenia

W oparciu o doświadczenia zdobyte przy realizacji wielu tysięcy projektów smart home w ponad 100 krajach, ale przede wszystkim o to,
które zyskujemy codziennie w naszym miejscu pracy, Loxone Basecamp, opracowaliśmy ogólne zasady i zalecenia dotyczące naprawdę inteligentnego domu.

– Showroom Loxone –

Wizyta w inteligentnym domu


W pokazowym inteligentnym domu pokażemy ci
w praktyce, jakie możliwości ma twój dom. Wszystko możesz wypróbować i samodzielnie zweryfikować. Prezentacje są bezpłatne. Wiele inspiracji znajdziesz również w naszym magazynie.

Wizyta w inteligentnym domu


W pokazowym inteligentnym domu pokażemy ci w praktyce, jakie możliwości ma twój dom. Wszystko możesz wypróbować i samodzielnie zweryfikować. Prezentacje są bezpłatne. Wiele inspiracji znajdziesz również w naszym magazynie.