Twój inteligentny
dom z Loxone

Loxone Smart Home to dom, który myśli i zachowuje się jak my. Opiekuje się nami adekwatnie do pory roku, pogody i naszego stylu życia. Prawdziwie inteligentny dom sam stara się o większość zadań w zakresie bezpieczeństwa, komfortu i oszczędności. Jednocześnie daje nam maksymalną kontrolę i nie zakłóca prywatności.

Kompleksowe rozwiązanie do twojego inteligentnego domu

Co czyni nasz system wyjątkowym? W inteligentnym domu Loxone wszystkie komponenty współpracują ze sobą. System umożliwia komunikację pomiędzy zacienianiem, ogrzewaniem, klimatyzacją i innymi technologiami w domu. Dzięki pracy zespołowej twój dom nieustannie dostosowuje się do twoich potrzeb i oferuje wiele zastosowań.

Inteligentne rozwiązania do domów prefabrykowanych
i mieszkań

Wielu znanych producentów domów prefabrykowanych i deweloperów polega na naszym rozwiązaniu smart home. W predefiniowanych etapach rozbudowy lub indywidualnie zaplanowanych dla ciebie, Loxone zapewnia niepowtarzalny komfort życia. Zgodnie z twoimi potrzebami.

Domy prefabrykowane

Producenci domów prefabrykowanych, tacy jak Hanse House, Hartl House i wiele innych, oferują technologię Loxone Smart Home jako standard w swoich projektach. Wzbogać ofertę swoich domów o inteligentny system.

 

Dowiedz się więcej

Budownictwo mieszkaniowe

Dzięki technologii Loxone Smart Home możesz zwiększyć wartość i atrakcyjność projektów mieszkaniowych, uprościć proces wykonywania instalacji i chronić budynki mieszkalne przed uszkodzeniami.

 

Dowiedz się więcej

Inteligentny
dom w Pradze

15-letni dwupokoleniowy dom w
czeskiej Pradze został wyposażony w
inteligentną instalację elektryczną Loxone.
Światło, muzyka, żaluzje, dostęp do obiektu,
a nawet podlewanie ogrodu sterowane są
automatycznie. W planach jest również basen.

Komfortowy dom
jednorodzinny

Dom znajdujący się zaledwie
kilka kilometrów od głównej siedziby
Loxone może pochwalić się inteligentnym
zacienianiem, kolorowymi scenami
świetlnymi i przyciskiem dotykowym w
saunie. Posiada też czujniki wycieku wody.

Ekologiczny
smart home

Wykonany w całości z drewna
inteligentny dom w Katalonii jest pełen
uroku i przyciąga wzrok. Loxone dba tu
m.in. o optymalny klimat wewnętrzny
i wrażenia dźwiękowe – w całym budynku
są zintegrowane głośniki.

Intelligentes Wohnen im Smart Home mit dem Miniserver Go

Najwyższe IQ – dzięki
technologii Miniservera

Loxone łączy i kontroluje wszystkie urządzenia domowe podobnie do ludzkiego układu nerwowego. System ma jeden centralny punkt: Miniserver. To mózg inteligentnego domu, który umożliwia komunikację pomiędzy poszczególnymi urządzeniami. Dzięki tej doskonałej interakcji Miniserver przewiduje nasze nawyki, pragnienia i potrzeby, a tym samym zapewnia najwyższy poziom komfortu życia.

Co sprawia, że Loxone jest wyjątkowy?

Nie potrzebuje chmury

Dbamy o bezpieczeństwo naszych użytkowników. Nie potrzebujemy gromadzić twoich danych – nasze produkty działają bez połączenia z internetem.

Współpraca technologii

Nie interesują nas inteligentne urządzenia, które działają niezależnie. My je łączymy, uzyskując ich efektywną współpracę.

Powierzchnia nie ma znaczenia

Mieszkanie, dom, a nawet cały hotel czy fabryka – Loxone poradzi sobie z każdym projektem.

Wszystko od jednego producenta

Sami projektujemy urządzenia, opracowujemy i aktualizujemy oprogramowanie oraz zapewniamy wsparcie techniczne.

Najwyższy standard jakości

Działu rozwoju ani produkcji nie przenieśliśmy do Chin. Jakość ma dla nas kluczowe znaczenie. Podobnie jak priorytetem jest dla nas niezawodne działanie naszych produktów przez całe dziesięciolecia.

Łatwa
rozbudowa

Nie musisz od razu wszystkiego kupować. Wystarczy zacząć. Potem – w zależności od potrzeb – możesz stopniowo rozbudowywać swój Real Smart Home.

Trwała kompatybilność

Nawet po latach nasze produkty są nadal kompatybilne ze sobą. Nie trzeba wymieniać sprzętu ani oprogramowania na coraz nowsze wersje.

Żyjemy nowoczesnym życiem

I to dosłownie – żyjemy nowoczesnym życiem w naszych domach. W pracy z entuzjazmem tworzymy rozwiązania, których sami chcemy używać w naszym codziennym życiu

Standardy i zalecenia

W oparciu o doświadczenia zdobyte przy realizacji wielu tysięcy projektów smart home w ponad 100 krajach, ale przede wszystkim o to,
które zyskujemy codziennie w naszym miejscu pracy, Loxone Basecamp, opracowaliśmy ogólne zasady i zalecenia dotyczące naprawdę inteligentnego domu.

– Showroom Loxone –

Wizyta w inteligentnym domu


W pokazowym inteligentnym domu pokażemy ci
w praktyce, jakie możliwości ma twój dom. Wszystko możesz wypróbować i samodzielnie zweryfikować. Prezentacje są bezpłatne. Wiele inspiracji znajdziesz również w naszym magazynie.

Wizyta w inteligentnym domu


W pokazowym inteligentnym domu pokażemy ci w praktyce, jakie możliwości ma twój dom. Wszystko możesz wypróbować i samodzielnie zweryfikować. Prezentacje są bezpłatne. Wiele inspiracji znajdziesz również w naszym magazynie.