Wsparcie techniczne Loxone

Najszybszy sposób na wsparcie:
Pomoc w nagłych wypadkach za pośrednictwem czatu na żywo!

Wsparcie techniczne Loxone jest do twojej dyspozycji. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące produktów, konfiguracji czy planowania projektu. W godzinach pracy odpowiadamy na twoje zapytanie za pośrednictwem czatu na żywo. Poza godzinami pracy możesz zostawić nam wiadomość, a my skontaktujemy się z tobą, gdy tylko znowu będziemy online.

Tutaj znajdziesz
odpowiedzi na wszystkie pytania:

Dokumentacja

W naszej dokumentacji omawiamy różne tematy, od uruchomienia Miniservera, po okablowanie i wizualizację. Znajdziesz w niej rówież przykładowe konfiguracje i przykłady zastosowań Loxone.

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytania na temat Minisevera lub innych produktów? My mamy dla ciebie odpowiedzi! W naszym FAQ w mgnieniu oka znajdziesz najczęściej zadawane pytania
i odpowiedzi na nie.

Wiadomości

Złóż prośbę o wsparcie na piśmie za pośrednictwem systemu wiadomości. Wkrótce otrzymasz informację zwrotną od naszego specjalisty. W przypadku reklamacji również prosimy o wysłanie wiadomości.

Do pobrania

Oprócz naszego bezpłatnego oprogramowania i aplikacji, na stronie „Do pobrania” znajdziesz także wiele innych pomocnych materiałów. Znajdziesz tam modele CAD, cennik, prezentację i inne.

Dokumentacja

Przegląd wszystkich kategorii w naszej dokumentacji online znajduje się poniżej: