Wsparcie techniczne Loxone

Najszybszy sposób na wsparcie:
Pomoc w nagłych wypadkach za pośrednictwem czatu na żywo!

Wsparcie techniczne Loxone jest do twojej dyspozycji. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące produktów, konfiguracji czy planowania projektu. W godzinach pracy odpowiadamy na twoje zapytanie za pośrednictwem czatu na żywo. Poza godzinami pracy możesz zostawić nam wiadomość, a my skontaktujemy się z tobą, gdy tylko znowu będziemy online.

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania:

W ramach wsparcia technicznego naszych partnerów przygotowaliśmy obszerną dokumentację online w języku polskim, stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami, a także system wiadomości, który pozwala uzyskać pomoc bezpośrednio od specjalisty Loxone. 

Dokumentacja

Od uruchomienia Miniservera, po okablowanie i wizualizację. W naszej dokumentacji znajdziesz rówież przykłady zastosowań Loxone i samouczki video.

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytanie na temat Minisevera, Extension, Intercomu lub innych produktów? W naszym FAQ w mgnieniu oka znajdziesz najczęściej zadawane pytania i nasze odpowiedzi.

Wiadomości

Wyślij wiadomość do naszego zespołu wsparcia technicznego, aby uzyskać pomoc. W przypadku reklamacji również prosimy o wysłanie wiadomości.

Do pobrania

Oprócz naszego bezpłatnego oprogramowania i aplikacji, na stronie „Do pobrania” znajdziesz także wiele innych pomocnych materiałów. Znajdziesz tam modele CAD, cennik, prezentację i inne.

Dokumentacja

Przegląd wszystkich kategorii w naszej dokumentacji online znajduje się poniżej:

Wsparcie techniczne

Nasz zespół wsparcia technicznego jest dostępny pod poniższym numerem telefonu:

  • +48 32 224 75 89
  • Pon. – Czw. 8:00–12:00 i 13:00–17:00
  • Pt. 8:00–12:00

Szkolenie Loxone

Wejdź do świata najlepszych technologii automatyzacji budynkowej i zostań certyfikowanym partnerem Loxone. Weź udział w szkoleniu i zdobądź aktualną wiedzę oraz wypróbuj w praktyce instalację urządzeń Loxone oraz ich konfigurację. Oprócz wiedzy technicznej na szkoleniu zyskasz również wskazówki dotyczące sprzedaży i marketingu.

Więcej o szkoleniu