Inteligentna automatyzacja
w lokalach biurowych

Z Loxone możesz inteligentnie zautomatyzować biuro, zapewniając tym samym większy komfort swoim pracownikom, a także oszczędzając cenną energię na ogrzewaniu i chłodzeniu. Profesjonalna automatyzacja biur tworzy atrakcyjne miejsca pracy oraz zwiększa opłacalność pomieszczeń biurowych.

Sterowanie zacienianiem i wentylacją Loxone

Loxone oferuje wiele rozwiązań automatyzacji indywidualnie dostosowanych do twojego biura lub firmy:

Automatyczne zacienianie

W pełni automatyczne zacienianie, które działa w zależności od położenia słońca, jego natężenia i panującej temperatury. Dzięki automatycznemu systemowi zacieniania w biurze zawsze panuje przyjemny klimat.

Ochrona systemu zacieniania

Z wykorzystaniem stacji pogodowej budynek automatycznie reaguje na burze i mrozy, zapobiegając tym samym uszkodzeniom systemu zacieniania.

Sterowanie wentylacją

Jakość powietrza jest nieustale kontrolowana za pomocą czujników CO2. Automatyzacja za pomocą Loxone zapewnia przyjemne i czyste powietrza przez cały dzień.

Zapisywanie danych
Zapisuj wartości zmierzone przez poszczególne czujniki i wyświetlaj je w formie wizualizacji. Wszystkie dane masz zawsze pod kontrolą.

Łatwa kontrola dostępu:
brelok NFC Key Fob

Kontrola dostępu w Loxone Smart Home jest prosta i spersonalizowana. Wystarczy przyłożyć brelok NFC Key Fob do klawiatury kodowej NFC Code Touch, aby uzyskać dostęp do budynku. Brelok NFC Key Fob to kompaktowa i niedroga alternatywa dla klasycznych kluczy. W przypadku utraty breloka nie trzeba wymieniać całego zamka w drzwiach – wystarczy usunąć dany brelok NFC z systemu i wprowadzić nowy. Proces zajmie kilka sekund.

Automatyczny
system alarmowy

Loxone pozwala łatwo zautomatyzować system alarmowy w biurze lub firmie. Uzbrojenie systemu alarmowego nie musi odbywać się ręcznie, ale może być w pełni automatycznie regulowane w oparciu o obecność pracowników w budynku. Dezaktywacja systemu alarmowego odbywa się wczesnym rankiem po przyjściu pierwszego pracownika do biura.

Przy aktywacji alarmu budynek natychmiast zareaguje migającymi światłami, odsłonięciem żaluzji i głośnym sygnałem dźwiękowym. Ostrzeże cię wysyłając powiadomienie na telefon a dodatkowo może również wykonać połączenie telefoniczne na dowolny numer.

Automatyzacja zamiast
ręcznego sterowania

Wysoki stopień automatyzacji biura z Loxone sprawia, że pracownicy już nigdy nie będą musieli ręcznie sterować funkcjami budynku. Biuro wyposażone w Miniserver Loxone rozpoznaje obecność osób, panującą temperaturę, natężenie światła i jakość powietrza. Zebrane dane pozwalają Miniserverowi podejmować właściwe decyzje mające na celu zwiększyć komfort pracowników oraz oszczędzać energię.

Wysokiej jakości rozwiązanie audio do pomieszczeń biurowych

Loxone oferuje inteligentne rozwiązanie multiroom audio przeznaczone specjalnie do pomieszczeń biurowych. Zaoferuj swoim pracownikom i klientom niezapomniane wrażenia muzyczne. System Loxone Multiroom Audio oferuje następujące funkcje:

Automatyzacja systemu multiroom audio

Muzyka włącza się w momencie, gdy ktoś wchodzi do pomieszczenia i automatycznie wyłącza, gdy nikt nie przebywa w budynku.

Różne źródła audio

Wybieraj spośród specjalnie skomponowanych list odtwarzania, różnych internetowych stacji radiowych
i nieograniczonej oferty dostawców usług streamingowych.

Nieograniczone możliwości

Audio w swoim biurze możesz łatwo sterować dzięki wizualizacji na telefonie, tablecie lub w komputerze.

Komunikaty głosowe

Za pośrednictwem systemu Multiroom Audio możesz łatwo powiadomić pracowników i gości o różnych sprawach.

Wykorzystaj potencjał
oszczędności energii

Loxone dba o doskonały klimat wewnętrzny w biurze i indywidualnie dostosowuje go do potrzeb pracowników i klientów. Potencjał zautomatyzowanych biur i firm jest bardzo wysoki. Loxone wykorzystuje energię ogrzewania i chłodzenia w sposób przemyślany i zamierzony. Rezultatem są klimatyzowane pomieszczenia o minimalnym zużyciu energii.

Indywidualne rozwiązania dostosowane do twoich potrzeb

Ze względu na mnogość otwartych, swobodnie konfigurowalnych interfejsów, a także możliwość bezpłatnego programowania inteligentnego rozwiązania automatyki Loxone, jesteśmy w stanie zaoferować ci indywidualny projekt, spełniający wszystkie wymogi. Masz specjalne wymagania dotyczące twojego biura lub firmy? Żaden problem! W Loxone mamy odpowiednie rozwiązanie:

Oświetlenie
biurowe

Spersonalizowany
system płatności

Zautomatyzowany
system szafek dla pracowników

Masz pytania?

Jesteśmy tu dla ciebie! Z chęcią pokażemy ci inne możliwości, jakie oferuje system Loxone w lokalach biurowych i firmach. Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a my się do ciebie odezwiemy.

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Przemysław Wysocki

Dyrektor regionalny PL

+48 22 295 47 33