Create
Automation

Loxone umożliwia łatwą kontrolę i inteligentną automatyzację wszelkiego rodzaju projektów.
Od inteligentnych domów, obiektów komercyjnych po specjalne zastosowania.

Nasza wizja

2008 rok: Thomasowi Moserowi i Martinowi Öllerowi spodobała się idea domu, który może zupełnie samodzielnie sterować większością funkcji dotyczących komfortu, bezpieczeństwa i oszczędności energii. W czasach,
gdy samochody potrafią samodzielnie parkować, a roboty kosić trawnik. Obydwaj chcieli doświadczyć inteligentnej wygody także we własnych czterech ścianach. Stwierdzili jednak, że wszystkie inteligentne rozwiązania oferowane na rynku były niepraktyczne, skomplikowane a przede wszystkim naprawdę drogie.

Dziś: Dom, hotel, biuro czy obiekt komercyjny – Loxone dba o wszelkiego rodzaju zadania związane z kontrolą
i automatyzacją, a tym samym ułatwia życie i pracę w każdej sytuacji.

„Byliśmy przekonani, że to da się zrealizować prosto, inteligentnie, a przy tym przystępnie cenowo! Chcieliśmy, żeby w nocy przy wstawaniu z łóżka światło samo się włączało – bez konieczności szukania po omacku włącznika. Chcieliśmy, żeby ustawienie rolet i żaluzji dostosowywało się do pozycji słońca, aby ogrzewanie współpracowało w inteligentny sposób z innymi technologiami w domu i wyłączało się samo, gdy jest już wystarczająco ciepło…”

Martin Öller
Założyciel & CEO Loxone

„Loxone wykonuje wiele czynności bez mojej interwencji.
W domu, w biurze czy w lokalnych zakładach. Możliwości systemu nie znają granic. Loxone nie tylko oszczędza mój czas, ale także gwarantuje, że wszystko mam pod kontrolą. Dzięki Loxone chcę dzielić się wyjątkowym komfortem ze światem.“

Thomas Moser
Założyciel & CEO Loxone

I tak oto z własnych prywatnych potrzeb powstał pomysł:

Automatyka budynkowa Loxone

Na początku tylko inteligentnych domów, dzisiaj wszelkiego rodzaju projektów – od domów prywatnych przez hotele po apartamentowce. Za pomocą Loxone można zautomatyzować wszystko.

Nasza misja

O 50 000 czynności mniej, więcej czasu na życie.

System automatyzacji Loxone przejmuje większość obowiązków w zakresie komfortu, bezpieczeństwa i oszczędności, dzięki czemu ty masz więcej czasu dla siebie. Czasu, który możesz wykorzystać na zajęcia, które wykonujesz dla przyjemności, nie z obowiązku.

Pasja, która porusza

Pracując nad wieloma tysiącami projektów na całym świecie, dotarliśmy na sam szczyt branży. Ale nie poprzestajemy na tym. Nadal z zakasanymi rękawami wspólnie pracujemy nad tym, aby oferować światu najlepsze inteligentne rozwiązanie. Zostań częścią wyjątkowego zespołu.