Zdjęcie przedstawiające Miniserver z jego niezliczonymi funkcjami.

Planowanie instalacji
elektrycznych z Loxone

Sprzedajesz więcej niż tylko projekt. Planujesz przyszłość dla swoich klientów. Technologia Loxone sprawia, że budynki, infrastruktura i projekty specjalne są inteligentne, wydajne i zrównoważone. Osiągaj więcej przy mniejszej złożoności, a tym samym w znacznie krótszym czasie.

Zdjęcie przedstawiające Miniserver z jego niezliczonymi funkcjami.
Zdjęcie stadionu na Węgrzech

Stadion na Węgrzech

Oświetlenie uliczne w Amsterdamie

Kompleksowe rozwiązanie
– do wszystkich projektów

U nas wszystkie produkty do projektów automatyzacji są dostępne z jednego źródła. Począwszy od niezbędnych komponentów sterujących, poprzez odpowiednią technologię czujników, aż po wysokiej jakości technologię oświetlenia LED i odpowiedni system audio multiroom – nasza wszechstronna gama produktów spełnia wszystkie twoje wymagania.

Planuj z Loxone i korzystaj
z licznych benefitów

Ein Icon, welches drei Gebäude zeigt.

Wsparcie w planowaniu i tworzeniu koncepcji

Na całym świecie powstało już ponad 250 000 projektów Loxone. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i stale poszerzanemu know-how wspieramy cię w tworzeniu koncepcji i planowaniu każdego z twoich projektów. Usługa ta jest oczywiście bezpłatna.

Ein Icon, welches Server darstellt und somit die zahlreichen offenen Schnittstellen symbolisiert.

Liczne otwarte interfejsy

Niezależnie od tego, czy chodzi o sterowanie systemami grzewczymi lub fotowoltaicznymi, wysyłanie poleceń IR czy odczyt zużycia energii. Umożliwiamy integrację wielu technologii i interfejsów, które są powszechne w technologii automatyzacji.
Ein Icon, welches ein Kabel zeigt. So soll der geringe Verkabelungsaufwand symbolisiert werden.

80% mniej okablowania

Dzięki naszej opatentowanej technologii Loxone Tree wysiłek związany z instalacją w projektach domów i obiektów komercyjnych jest zredukowany do minimum. Oszczędzasz czas, zaciski, kable i miejsce w rozdzielnicy.

Kontakt

Adam Węgrzyn

Head of Business Development

+48 32 224 75 81

Konrad Komorowski

Business Development

+48 322 247 592