Siedziba Loxone w Warszawie została oficjalnie otwarta!

Samanta Weiss
17. maja 2023 in Kulisy

Od otwarcia naszej nowej warszawskiej siedziby minął już ponad miesiąc, a my właśnie teraz odzyskaliśmy energię po hucznym uczczeniu nowego rozdziału w historii Loxone. Dla wszystkich, których zabrakło na tym wydarzeniu i dla tych, którym pewne wydarzenia wypadły z pamięci, zapraszamy na krótkie podsumowanie wydarzeń z 30 marca 2023 r.

Dlaczego otworzyliśmy nowe biuro?

Loxone rozwija się w niesamowitym tempie, a polski rynek jest ogromną częścią składową tego sukcesu. Okazało się, że potrzebujemy wszystkiego więcej – więcej przestrzeni, więcej możliwości pokazywania rewolucyjnych funkcji naszego systemu, więcej członków zespołu Loxone Polska… Dlatego też zrodziła się idea nowej siedziby w Warszawie, którą oczywiście należało odpowiednio otworzyć!

Założyciel Loxone Martin Öller podczas oficjalnego otwarcia

Kto był obecny?

Listę gości otworzyła delegacja prosto z austriackiego Kollerschlag – założyciel firmy pełniący obecnie rolę CEO Loxone Group Martin Öller oraz CEO Loxone Rüdiger Keinberger. Przyjazd managementu był świetną okazją do zacieśnienia więzi z zespołem Loxone PL, wymienienia spostrzeżeń i dalekosiężnych wizji rozwoju oraz znacznie bliższego poznania (nad butelką naszego własnego piwa Loxone oczywiście!).

Gośćmi honorowymi był zespół odpowiedzialny za stworzenie tego pięknego obiektu, czyli Arkform. Po bardzo efektownym projekcie Campusu Loxone, był to oczywisty wybór do tego projektu.

 

Te ważne dla nas wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez obecności tych, którzy każdego dnia rozprzestrzeniają innowacje Loxone – naszych partnerów! Niestety nasza siedziba nie jest aż tak duża, aby pomieścić wszystkich (ale następna już będzie, obiecujemy!), jednak zaproszeni partnerzy godnie reprezentowali całe grono. Nie zabrakło również przedstawicieli firm, z którymi blisko współpracujemy, czyli Fronius, Belimo, De Dietrich, Columbus czy Quadral.

W sumie progi naszej nowej siedziby przekroczyło ponad 150 osób, z czego spora część została, ku naszej uciesze, do białego rana!

Jak było?

Zrobiliśmy małą sondę pośród gości i wniosek jest jeden – wszyscy bawili się świetnie, a pokaźna grupa na parkiecie krótko przed wschodem słońca jest tego najlepszym dowodem!

W Loxone wierzymy, że jak już się za coś zabieramy, to trzeba to zrobić porządnie. Nie inaczej było tym razem! Nasi goście zawsze mieli pełne brzuchy (kto by zjadł zupę tajską?) i drinka w ręku (często więcej niż jednego). Szczególną atrakcją było piwo Loxone z inteligentnego austriackiego browaru oraz wino z równie inteligentnej czeskiej winiarni. Najlepszą recenzją naszych alkoholi jest fakt, iż następnego dnia zjawiła się spora delegacja, aby zabrać je na wynos do domu.

Takie wydarzenie to przede wszystkim możliwość integracji i wymienienia uwag oraz pomysłów. Dla nas, polskiego zespołu Loxone, była to ogromna radość w końcu móc poznać osobiście wielu z naszych partnerów, z którymi miesiącami, a nawet latami mieliśmy kontakt mailowy i telefoniczny. Dostaliśmy mnóstwo wskazówek, jak sprawić, żeby ta współpraca była jeszcze lepsza, za co serdecznie dziękujemy!

Inforgrafika przedstawiająca wybrane statystki z otwarcia

Poniższe zdjęcia sprawią, że poczujecie się, jakbyście (znowu) tam byli, a jeśli nie chcecie przegapić kolejnej takiej imprezy, zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy.

Dowiedz się więcej

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny projektu lub zostań partnerem Loxone w zaledwie kilku krokach!

A

Bezpłatna wycena projektu

Planuję zrealizować mój projekt z Loxone
i chciałbym uzyskać więcej informacji.

A

Program partnerski Loxone

Chciałbym zostać partnerem Loxone i umówić się na bezpłatną rozmowę na temat systemu.

Bezpłatna wycena projektu

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Zostań partnerem

  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.