Pomysły na twój inteligentny dom

Automatyka domowa z Loxone

Pojęcie automatyka domowa oznacza współdziałanie wszystkich urządzeń w domu poprzez sterowanie nimi za pomocą jednostki centralnej. Loxone oferuje kompletne rozwiązanie, dostarczając niezbędny sprzęt i oprogramowanie, a także liczne interfejsy do zautomatyzowania budynku.

Jak działa automatyka
domowa z Loxone?

Sercem Loxone jest zielony Miniserver. Precyzyjnie rozpoznaje, kiedy musi zainterweniować i przekazuje niezbędne polecenia do odpowiednich urządzeń. Oczywiście zgodnie z twoimi indywidualnymi potrzebami! Krótko mówiąc: Miniserver podejmuje za ciebie niezliczone zadania, pomagając w ten sposób zaoszczędzić cenny czas. Twój komfort życia oraz bezpieczeństwo zwiększają się, a jednocześnie zmniejsza się zużycie energii.

Oświetlenie, zacienianie, ogrzewanie, multimedia oraz pozostałe technologie doskonale ze sobą współgrają w Loxone i to bez żadnej akcji z twojej strony. Na przykład stacja meteorologiczna przekazuje pozycję słońca do Miniservera, co sprawia, że na podstawie tych informacji opuści on żaluzje. Jeżeli jednak nadal chcesz zmienić ustawienia, według swoich preferencji, możesz to łatwo zrobić za pomocą aplikacji Loxone lub naszych elementów sterujących.

Świetny przykład
automatyki domowej

Obejrzyj nasz film z wycieczki po naszym oficjalnym showroomie i zobacz, jak wygląda życie w inteligentnym budynku Loxone.

Jeżeli spodobał ci się pokaz, koniecznie przyjdź do nas i przekonaj się, w jaki sposób Loxone ułatwia życie ludziom na całym świecie.

Zbierz pomysły na swój inteligentny dom

Co wyróżnia system automatyki budynkowej firmy Loxone?
Jest łatwy w użyciu, nie potrzebuje połączenia z internetem, ma uniwersalne zastosowanie i oferuje odpowiednie rozwiązanie dla każdego.

Setki referencji z całego świata

Przeglądaj projekty referencyjne z różnych krajów w naszej bazie danych. Skorzystaj z filtrów, aby wyszukać dokładnie to, co cię interesuje.

Chcesz zmodernizować swój system?

Z naszymi rozwiązaniami – Miniserverem Go
i bezprzewodową technologią Loxone Air – to żaden problem.

Szybko i łatwo zapewnij automatyzację swoim czterem ścianom lub rozbuduj istniejący inteligentny dom bez większego wysiłku. Dzięki Miniserverowi Go i Loxone Air – naszej technologii opracowanej specjalnie dla automatyki domowej – możesz w każdej chwili zmodernizować swój dom. Bez wysiłku i okablowania.

Dwa czarne domki stojące oboka siebie. Po lewej jest niezabezpieczony i nad nim jest czerwona ośmiornica a po prawej jest zielona przekreślona chmura.

Zachowaj prywatność,
dzięki Miniserverowi

Dla nas bezpieczeństwo danych to coś więcej niż tylko puste słowa.
W Loxone twoje dane pozostają tam, gdzie powinny – na twoim Miniserverze. To urządzenie, na którym przetwarzane są twoje dane. Nie są wysyłane do żadnego systemu opartego na chmurze. Obowiązuje nas prosta zasada: twój projekt, twoje dane! Chronimy to prawo w 100%.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Loxone?

Jesteś elektrykiem?

Czy chciałbyś zaoferować swoim klientom świetną automatykę domową z Loxone? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z trwałej współpracy z Loxone, liderem na rynku automatyki domowej i budynkowej.

Budujesz dom lub zmieniasz obecną instalację?

Miniserver Loxone to idealne narzędzie do prostego sterowania i inteligentnej automatyzacji różnego rodzaju projektów. Niezależnie od tego, czy jest to inteligentny dom, nieruchomość komercyjna czy projekt specjalny –
z przyjemnością pomożemy ci znaleźć odpowiedniego partnera Loxone w twojej okolicy.