Showroom Loxone staje się cyfrowy


25. sierpnia 2022 in Kulisy

Wchodzimy w nową erę showroomów Loxone! Nasz Gold Partner i-HomeSystem zrobił właśnie pierwszy krok, aby przybliżyć jeszcze większej rzeszy potencjalnych klientów zalety posiadania inteligentnego domu – pod Siedlcami powstał pierwszy Digital Showroom Loxone. Na jakiej zasadzie działa i co to oznacza dla naszych partnerów?

Przy inwestycji w system automatyki, showroomy mają do odegrania ogromną rolę. Często się zdarza bowiem, że potencjalni klienci nie do końca mogą sobie wyobrazić jak faktycznie działa taki system i przekonują się do niego dopiero wtedy, gdy sami mogą sprawdzić jak wiele czynności można wykonać za pomocą kilku kliknięć. Odwiedzenie showroomu to także szansa dla naszych partnerów na obalenie mitów o tym, że jest to skomplikowane lub niepotrzebne rozwiązanie i pokazanie wszystkich, nawet tych najbardziej ukrytych, zalet. W showroomie klienci mogą się poczuć, jak we własnym, inteligentnym domu.

Chociaż jest to tak świetne narzędzie sprzedażowe, droga do otworzenia własnego showroomu często była długa i obarczona sporymi kosztami. Dlatego też powitaliśmy nowy koncept – Digital Experience Tour.

Jak to działa?

Do tej pory, aby otworzyć showroom potrzebne było całe mieszkanie z oddzielnymi pokojami, gdzie klienci mogli sobie zwizualizować swoje przyszłe, bardziej smart życie. Wymagało to znacznego nakładu finansowego ze strony naszych partnerów, co przekłada się na niską liczbę showroomów w Polsce. Teraz stało się to znacznie łatwiejsze – wymagana jest mniejsza przestrzeń, z jednym pokojem przedstawiającym przekrój technologii Loxone, a poszczególne elementy wyposażenia inteligentnego domu uruchamiają się wraz z odtwarzanym na ekranie filmem. 

Zobacz sam/a, jak wygląda wnętrze pierwszego digital showroomu:

Wirtualna wycieczka po inteligentnym domu Loxone

Realizacja showroomu zależy w 100% od ciebie – możesz w nim wykorzystać te komponenty Loxone, które chcesz; jedynie kilka elementów jest wymaganych do uruchomienia Digital Experience Tour. Wszystkie nasze rekomendacje, jak taki projekt zrealizować znajdziesz tutaj.

Osobiste spotkanie z klientem i pokazanie mu na żywo działania Loxone pozwala na równoczesne bliższe poznanie i zbudowanie relacji. Jest to znacznie cenniejsze rozwiązanie niż kontakt online czy telefoniczny, dzięki któremu można dotrzeć do szerszej rzeszy potencjalnych klientów, którzy finalnie zdecydują się na instalację. Zachęcamy do uzupełnienia showroomowej mapy (szczególnie partnerzy z centralnej i północnej Polski – liczymy na was!) i przybliżenia zielonego świata Loxone nowej grupie odbiorców!

Firma:
i-HomeSystem
Sebastian Maląg-Pszkit
Logo Gold partnera


Showroom:
Wołyńce 16
08-110 Wołyńce


Godziny otwarcia:
Pon.– czw.: 09:00 – 14:00

Jeśli chcesz odwiedzić showroom innego dnia lub o innej porze, zachęcamy do kontaktu telefonicznego.


Telefon:
+48 730 974 531


E-mail:
[email protected]


Strona internetowa:
https://www.facebook.com/HomeSystemInstalacje
https://www.instagram.com/i_homesystem/

Wnętrze showroomu cyfrowego w Wołyńcach

„W cyfrowym showroomie, oprócz technologii Loxone, wystarczy nam telewizor i firestick, aby system w pełni przedstawił swoje wszystkie możliwości. Można się tu poczuć jak w kinie. Jest to o tyle dobre, że showroom sam się sprzedaje i jest to dla nas bardzo duże ułatwienie.”

Sebastian Maląg-Pszkit

Założyciel, i-HomeSystem

Jeśli chcesz sam/a zasmakować tego nowego konceptu, zapraszamy do digital showroomu i-HomeSystem. Już teraz można umawiać się na bezpłatne i interaktywne prezentacje systemu automatyki. Prosimy o kontakt bezpośrednio z Partnerem Loxone lub rezerwację terminu poprzez naszą stronę internetową.

Zajrzyj do środka:

Dowiedz się więcej

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny projektu lub zostań partnerem Loxone w zaledwie kilku krokach!

A
Bezpłatna wycena projektu

Planuję zrealizować mój projekt z Loxone
i chciałbym uzyskać więcej informacji.

A
Program partnerski Loxone

Chciałbym zostać partnerem Loxone i umówić się na bezpłatną rozmowę na temat systemu.

Bezpłatna wycena projektu

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Zostań partnerem

  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.